Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Lego Star Wars 2 the oryginal trylogy

333 postów w tym temacie

Zamówiłem sobie rano tę grę. Grałem w demko i bardzo fajne było. Już nie mogę się doczekać, aż mi przyjdzie. Nie wiem kiedy, ale sobie prawdopodobnie kupię też część pierwszą :). Jak przyjdzie mi już dwójka i przejdę, to może opiszę wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 06:57, mikim napisał:

Zamówiłem sobie rano tę grę. Grałem w demko i bardzo fajne było. Już nie mogę się doczekać,
aż mi przyjdzie. Nie wiem kiedy, ale sobie prawdopodobnie kupię też część pierwszą :). Jak
przyjdzie mi już dwójka i przejdę, to może opiszę wrażenia.


Zagraj lepiej w jedynkę,po dwójce może wydać się tobie dużo gorsza :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 06:59, Skywalker560 napisał:

> Zamówiłem sobie rano tę grę. Grałem w demko i bardzo fajne było. Już nie mogę się doczekać,

> aż mi przyjdzie. Nie wiem kiedy, ale sobie prawdopodobnie kupię też część pierwszą :).
Jak
> przyjdzie mi już dwójka i przejdę, to może opiszę wrażenia.

Zagraj lepiej w jedynkę,po dwójce może wydać się tobie dużo gorsza :P.

Tak, wiem. Jednak gorsza od dwójki nie znaczy zła. A poza tym już grałem w demko dwójki i jedynki, więc uczucie, że jedynka jest gorsza od dwójki już mam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 18:33, Tuba11 napisał:

Jedynka jest do bani!

Pff patrząc z perspektywy drugiej części to masz rację;P

Dnia 18.01.2008 o 18:33, Tuba11 napisał:

Radził bym wam grać w dwójke!Ja grałem u kolegi.

Ciekawe jak długo? 40 minut...

Dnia 18.01.2008 o 18:33, Tuba11 napisał:

W dwójce jest więcej planszy niż w jedynce.

Równie dobrze można to uznać za minus, a nie plus;P lecz nie w Lego Star Wars II:> Wczorajszego wieczora sam rozpocząłem rozgrywkę i przeszedłem na chwilę obecną dwie misie w IV epizodzie. Poprawili niemal wszystko. Graficznie wygląda cudnie(jak na klocki lego), a szczególnie zauroczyły mnie ładne widoczki w drugiej misji i "emanowanie" rożnych części na statkach kosmicznych. Sterowanie postacią również usprawnili:) bardzo fajny pomysł z tym "budowaniem" z klocków, oraz ataku z "bliska". Warto wspomnieć o wierzchowcach;>...
Uff lecę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cudowna. Bardzo odprężająca, a czasami zmuszjąca do myślenia. Bardzo podobają mi się misje łowców nagród. Szczególnie podoba mi się humor tej gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 01:30, dannik napisał:

Gra jest cudowna. Bardzo odprężająca, a czasami zmuszjąca do myślenia. Bardzo podobają
mi się misje łowców nagród. Szczególnie podoba mi się humor tej gry. :)


Ba mi sprawiła wiele frajdy grając wraz z kuzynem we dwójkę;) Super zabawa, dużo śmiechu. Więcej takich gierek powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w 3 poziomie VI epizodu przeskoczyć to pierwsze drzewo?!? brat gra mały i się wkurza, ja już nie pamiętam:P Rozwalam z kwiatków te dechy, robię podest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 13:37, tomoliop napisał:

Jak w 3 poziomie VI epizodu przeskoczyć to pierwsze drzewo?!? brat gra mały i się wkurza,
ja już nie pamiętam:P Rozwalam z kwiatków te dechy, robię podest...


A kim byłeś?

Jak Leią to dobrze a Lukiem to źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 13:43, Szopa Włosów1 napisał:

> Jak w 3 poziomie VI epizodu przeskoczyć to pierwsze drzewo?!? brat gra mały i się
wkurza,
> ja już nie pamiętam:P Rozwalam z kwiatków te dechy, robię podest...

A kim byłeś?

Jak Leią to dobrze a Lukiem to źle.


Jak jestem Leią to mnie Luke podnosi na tym podeście, ale co z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:20, Szopa Włosów1 napisał:

Gra fajna tylko szkoda że nie ma wszystkich rzeczy dostępnych do kupienia, w jedynce
tak było a w dwójce nie ,dziwnie prawda?


Są, ale je trzeba stopniowo odblokowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napotkałem w grze pierwszy problem. Dostałem się już do bunkra w misji "Bitwa o Endor", ale nie mogę otworzyć pewnych drzwi (obrazek 2). Aby tego dokonać należy odciąć od wrót 4 źródła zasilania. Udało mi się odciąć jedynie 3 i pozostało jedno - żółte. Kable prowadzą do stojącego obok generatora lecz jedynie jedi może coś z tym zrobić, a ja nie mam w drużynie żadnego rycerza jedi. Pozostaje jeszcze pewne pomieszczenie, do którego nie mogę się dostać (obrazek 1)... Znajduje się tam terminal dla trooperów więc założyłem ich hełm i pomachałem do kamery jednak nic się nie stało... Z prawej strony znajduje się jakaś dziura, ale nic z nią nie mogę zrobić. O co chodzi w tym momencie?

20080531224615

20080531224701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 22:52, Igor FCBayern napisał:

Napotkałem w grze pierwszy problem. Dostałem się już do bunkra w misji "Bitwa o Endor",
ale nie mogę otworzyć pewnych drzwi (obrazek 2). Aby tego dokonać należy odciąć od wrót
4 źródła zasilania. Udało mi się odciąć jedynie 3 i pozostało jedno - żółte. Kable prowadzą
do stojącego obok generatora lecz jedynie jedi może coś z tym zrobić, a ja nie mam w
drużynie żadnego rycerza jedi.


Żółte źródło zasilania musisz rozwalić w pomieszczeniu po prawej głównego pomieszczenia. Tak dokładnie, są tam dwa wyłączniki. Jeden wyłączasz R2, drugi Hanem, Leią lub Chewbacca. Musisz włączyć platformę R2, potem zbudować mostek, aby C-3PO mógł aktywować dźwignię. Potem już z górki.

Jeżeli to zrobiłeś, to chodzi o drugą dźwignię. Postąp tak: wejdź na platformę, uruchomioną przez R2 właśnie R2, po czym przejedź nim w lewo. Później przeleć wzdłuż ściany, i naciśnij przycisk. Z klocków zbudujesz wejście dla Wicketa do pomieszczenia, które jest za szybą. Rozwal przeciwników i przełącz dźwignię.

>Pozostaje jeszcze pewne pomieszczenie, do którego nie mogę się dostać (obrazek 1)... Znajduje się tam terminal dla trooperów więc założyłem ich hełm i pomachałem do kamery jednak nic się nie stało... Z prawej strony znajduje się jakaś dziura, ale nic z nią nie mogę zrobić. O co chodzi w tym momencie?

Tutaj możesz dojść tylko dzięki tym, którzy są po Ciemnej Stronie Mocy (Darth Vader, Imperator) w trybie dowolnym, aby zabrać Czerwony Klocek...

EDIT
Nie spojrzałem na datę dodania wcześniejszego posta, sorka. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewno pytanie, otóż czy jeśli kupię drugą część gry, to czy pierwsze trzy epizody też są w niej zawarte? Czy musze kupować pierwsza część też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować