Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Lego Star Wars 2 the oryginal trylogy

333 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 20:17, Piotr13PL napisał:

Mam pewno pytanie, otóż czy jeśli kupię drugą część gry, to czy pierwsze trzy epizody
też są w niej zawarte? Czy musze kupować pierwsza część też?

Druga część gry opowiada historię ze starej, oryginalnej trylogii (jak zresztą w tytule ;)), czyli według chronologii epizody 4-6. Jeśli chciałbyś pograć w epizody przedstawiające nową (czyli epizody 1-3) to oczywiście musisz kupić jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wysłać 100% save z LSW jedynki? Dwójkę zaliczyłem na 100% i jedyne czego nie mam to właśnie "stare" postacie. Szukałem przez google i znalazłem pełno zapisów do wersji na konsole i jeden na PC, ale z serwisu, który życzy sobie za niego kilka złotych plus VAT:/ Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób grać we 2 na jednym kompie? Bo brat grał na klawiaturze, podłączyłem pada, on wcisnął F2 i ja padem grać mogłem, ale on klawiaturą już nikim nie mógł sterować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 19:09, Ecko09 napisał:

W jaki sposób grać we 2 na jednym kompie? Bo brat grał na klawiaturze, podłączyłem pada,
on wcisnął F2 i ja padem grać mogłem, ale on klawiaturą już nikim nie mógł sterować.


No więc co trzeba zrobić, aby móc grać we 2 na jednym kompie? Chce pograć z bratem, a nie moge, mozna grać albo na klawiaturze albo na padzie, ale we 2 na klawiaturze i padzie nie, a w recenzji czytałem, ze da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zapisywane są sejwy z gry? Chciałbym skopiować je na pendrive by w razie jakiejś Awarii nie musieć zaczynać całej gry od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem 90% gry, i było fajnie, ale ostateczny werdykt jest taki że ta gra jest zryta totalnie i wogłóle badziew z niej, bo z powodu głupiego Buga nie mogłem wyjść z takiego pomieszczenia i straciłem 1 h grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją "Na ratunek księżniczce" w bodajże IV części. Jestem w komnacie z kilkoma dźwigniami tylko, że w każdym miejscu są po 4 i nie da rady wcisnąć wszystkich tak by wszystkie były aktywne zanim się odaktywnią. Co należy zrobić w tej komnacie by pójść dalej? No chyba że jestem w niewłaściwym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 21:22, Revanchist napisał:

Jest to może ta lokacja na poziomie więziennym? Jeśli tak, to musisz uaktywnić tylko
dwie dźwignie po lewej lub prawej stronie.



Nie wiem czy to jest poziom więzienny. To jest 4 rozdział 4 części. W tym pomieszczeniu są w sumie 3 windy z których wychodzą szturmowce (2 windy w okrągłej sali) i z trzeciej wychodzą ci z obsługi czy czegoś (winda na końcu długiego korytarza, są ubrani na szaro/ciemno). Nie daje nic aktywacja dźwigni tylko po jednej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mozesz mi pomoc? wiesz moze jak doleciec r2-d2 na ta druga platforme w prawym pomieszczeniu? nie mam pojecia jak to zrobic... kamera jest tragiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi sie nie uruchamia. Wyskakuje bialy ekran i błąd. Ogólnie gra działa bo sprawdzałem na laptopie. Orientuje sie moze ktos w czym problem ?

Tylko oszczedzie mi porad w stylu zainstaluj nowe sterowniki, ponownie gre czy zrób format...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować