Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie ma nadziei na Half-Life 3?

13 postów w tym temacie

Ja się nie dziwię. Koło HL3 jest taki hype train że nie ma szans żeby się udało. Co nie wypuszczą - ludzie będą zawiedzeni. Dodatkowo HL zawsze pchał do przodu technologię jakoś. HL1 co ciekawe ma tyle smaczków które czasem ludzie odkrywali dopiero po latach że się w pale nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie literówkę: "wpsominać".

Generalnie nie ufam temu Panu, gra na pewno wyjdzie. Czy to prędzej, czy później. Bo nieważne jaka będzie, sprzedaż będzie miała gigantyczną.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie oczekuję HL3, ja jedynie chcę epizodu 3 do HL2 -- bardzo mnie nurci, co się stało po tej końcówce dalej.
 Jeśli nawet cała seria utknęła na amen, to niech twórcy podaliby, co czekałoby gracza dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbora napisał:

Ponad 6-8 miesięcy temu też anionomowo pracownik valve mowił że JEST taki 'projekt' i się rozwija. I któremu wierzyć? ...

Może to ten sam, tylko lubi drażnić fanow gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh jak ja uwielbiam czytać rewelacje, które podaje "anonimowy pracownik" jakiejś firmy bo wiarygodność takiego źródła jest praktycznie zerowa ale... Dla mnie mało prawdopodobne jest to, że Valve w taki sposób wygasi jedną z najlepszych (a dla mnie najlepszą) swoich marek. Chociaż akurat prawdą może być to, że nie mają pomysłu na kolejnego H-L. W końcu musiałby to być conajmniej bardzo dobra gra a nie jakiś tam średniak o którym szybko się zapomina. A zrobienie takiej gry na pewno nie jest proste obojętnie czy byłby to tylko Ep3 czy też H-L3. Ja jako fan serii czekam spokojne na kolejną część a czekanie usprawiedliwiam zapewnieniem odpowiedniego poziomu grze (marka H-L do czegoś zobowiązuje :P ).

Poza tym bądzmy realistami Valve nie musi się spieszyć z robieniem H-Lów bo ma kurę znoszącą złote jajka, która nazywa się Steam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-Life 1 był czymś genialnym - świetny klimat, fabularnie cud miód, bajeczne AI. A komunikacji między żołnierzami przez radio do dziś żadna gra nie pobiła. Half-Life 2... nie był czymś nadzwyczajnym, ot standardowa strzelanka i nigdy nie zrozumiem zachwytu ludzi nad tą grą. Half-Life 3 też nie byłby czymś nadzwyczajnym, ot kolejna strzelanka jakich ostatnio wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Fabiopirat napisał:

Half-Life 1 był czymś genialnym - świetny klimat, fabularnie cud miód, bajeczne AI. A komunikacji między żołnierzami przez radio do dziś żadna gra nie pobiła.

Monolith w FEAR zrobił AI duuuuużo lepiej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiopirat napisał:

Half-Life 1 był czymś genialnym - świetny klimat, fabularnie cud miód, bajeczne AI. A komunikacji między żołnierzami przez radio do dziś żadna gra nie pobiła. Half-Life 2... nie był czymś nadzwyczajnym, ot standardowa strzelanka i nigdy nie zrozumiem zachwytu ludzi nad tą grą. Half-Life 3 też nie byłby czymś nadzwyczajnym, ot kolejna strzelanka jakich ostatnio wiele.

To mało pamiętasz. HL zrobił furorę nie tyle ze względu na te wszystkie detale ale przede wszystkim dlatego że był pierwszym fabularnym FPS-em. Coś czego się za bardzo nie widziało. Przed HL dostawałeś  giwerę, kierunek, biegłeś i strzelałeś.

HL2 znowu zrobił furorę grafiką (jak go zaprezentowali to był opad szczęki jak powiedzili że gman jest z gry a nie renderem) i PRZEDE WSZYSTKIM fizyką + zachował wszystko co oferował HL1. Wiesz że przy etapach z samochodem, jeżeli go zostawiłeś na dłużej nad wodą to mewy Ci bo obsrały? I srały na niego tam gdzie siedziały? I można go było umyć wjeżdżając częściowo do wody? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, fizyka w HL2 byla zrobiona swietnie, ale graficzne to akurat nie robił takiego wrazenia. W tym samym roku miał premiere FC1 i moim zdaniem graficznie prezentował sie lepiej.

A co do całej serii to nigdy nie byłem wielkim fanem, na jedynke byc moze byłem zbyt młody. Dwójka była dla mnie jedynie dobrym fpsem, ot fajna fizyka i nienajgorsza grafa, nic wiecej. Na trójke nawet nie czekam, jak wyjdzie to dobrze, jak nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować