Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

8 rzeczy, które nie wydarzyły się w 2016 roku

4 posty w tym temacie

A media growe dalej swoje. VR : porażka, nie sprzedaje się, miał być ogromny sukces a nie było. Co za bzdury...

Żaden z producentów headsetów VR nie spodziewał się na samym starcie tej nowej technologii ogromnej sprzedaży. Mało tego, Oculus, HTC oraz Sony i tak nie doszacowali zapotrzebowania na swoje gogle przez co potem były/są problemy z ich dostępnością.

Na szczęście inwestorzy nie myślą tak krótkowzrocznie.
VR to inwestycja długofalowa, która potrzebuje czasu na rozwój – co powtarza się (m.in ze strony Oculusa) co krok, a czego spora część ludzi nie rozumie i oczekuje boomu od razu na starcie.
Już teraz jest to sprzęt oferujący dużo więcej niż płaskie ekrany a będzie już tylko lepiej.
I nie – ja nie potrzebuję na zachętę wysokobudżetowych gier AAA, z branży, która od jakiegoś czasu zaczyna zjadać swój własny ogon. Już teraz jest mnóstwo niezależnych perełek, o których się nawet nie mówi, bo przecież przyjęło się, że na VR to same popierdółki – a tak oczywiście nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak dziś jak pokazałem kumplowi pierwszy trailer Deep Down jeszcze przed premierą czarnulki. No i on opad szczęki a ja zadowolony dodaje że to na silniku gry no i owacje na stojąco i szok. No i co z tego zostało nic panie i panowie, kompletnie nic! Odbiegając od tego myślę że 2017 może odmienić coś w kwestii nowych gier, chociażby Horizon, reboot Preya czy tez Days Gone! Ale... nic poza tym jak dotad imo. Ok no nic, bądźmy dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat NO Man's sky pokazał cebulę, bo ludzie, któzy grali po kilkanaście godizn nagle stwierdzali,z e gra jest do niczego i chcą zwrotu kasy. VR jest o tyle do niczego, że spora część społeczeństwa najnormalniej w swiecie nie moze fizycznie ich uzywać, bo z powodów nadwrazliwego wzroku powoduje to u nichbół oczu, głowy i nudnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować