Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Penumbra - temat ogólny

149 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2006 o 18:44, Mac Cry napisał:

Nie wiem bo za daleko nie doszłem. Ale sądzonc po screenach jakaś forma walki będzie.


Nie oddajesz ani jednego strzału bo nie ma z czego:)

A te bochomazy na ścianach to tylko dekoracja wnętrz i to nie Twojej roboty.

Jedyną "mocną" bronią jest dynamit. Ale na tego stwora zupełnie nieprzydatny.

Wogóle w całej grze spotkacie tylko 2 takie stwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:50, Mac Cry napisał:

Wiem, wiem. Ale myślę, że w pełnej wersji (jeśli w ogóle będzie) ukaże się jakaś broń. Mam
taką nadzieję.


Poczytajcie forum twórców. Przyznali się, że planują dodać parę pukawek ale ilość amunicji będzie koszmarnie ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wdług mnie to leprza. A jak dodadzą parę epizodów z gunami to będzie git. Ale lepij by było, gdyby cała, pełna wersja gry była by wsklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by wyszła ta gra w pelni. I bedzie siezaliczac do droszej edycji gry. Do niecg CDP ją wyda.
Ja tansza edycja gry to CD-Action ja dolaczy jako wydanie premierowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 19:12, Sanguineus napisał:

Może nieco offtopic, ale a propos freeware''owych gier o niezłym silniku graficznym, polecam
zobaczyć demko gry kkrieger. Nie jest może strasznie rozbudowane, ale można strzelać ;)
http://produkkt.abraxas-medien.de/kkrieger
I najciekawsza ciekawostka - całość zajmuje 96 kb!!! Kolesie się postarali :)


I ma wymagania wieksze niż Doom 3 na max detalach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie doszłem do pierwszego stworka, takie latającego, jak mam się go pozbyć czy wogule mam się go pozbywać czy może uciekać ?

PS. O grze słyszałem wcześniej niż ona była w CDA, mój brat sciągnał ale grać mu się nie chciało więc usunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 22:51, PAPISHON napisał:

Mam pytanie doszłem do pierwszego stworka, takie latającego, jak mam się go pozbyć czy wogule
mam się go pozbywać czy może uciekać ?

PS. O grze słyszałem wcześniej niż ona była w CDA, mój brat sciągnał ale grać mu się nie chciało
więc usunął.


Normalnie zabic się go nie da. Jeśli jest to ten stworek, o którym myślę to w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz na ścianie po lewej stronie jest taka wajcha. Przełożenie jej powoduje, że zaczyna płynąć prąd w kablu który jest rozerwany nad drzwiami. Dalej chyba już się domyślasz. Wystarczy przełożyć wajchę w momencie gdy stwór będzie w drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:59, Mac Cry napisał:

Sciągnołem tę grę, ale nie działa. Ładuje się i po chwili się wyłącza. Ale sądząc po screenach,
to nawet nie zła gierka.

pewnie za slaby komp... ja na starym tez tak mialem a tera mam nowy i smiga(no ale skacze niemilosiernie:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co?? To jaki niby trzeba miec kompa?? Mi to nawet najnowszy Ghos Racon działał. Mam P4 2GHz 512 Mb Ram i Radeon 9600Pro. A na screenach to grafika była trochę gorsza od Penumbry. A ona mi nie źle śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Mi Prenumbra zawiesiła się jak chciałem otworzyć szawkę... Ghost Recon chodzi płynnie, nawet jednej zawieszki nie ma (na średnich detalach graficznych)... Dziwne... Naprawdę dziwne...

Jednak po kilku nieudanych otwieraniach... Udało się i dra mi działa... Ale mi ta grafika nie przypadła do gustu...ble... Wolę Meksyk w GRAW... Albo nawet latarnię w SCCT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 10:30, Mac Cry napisał:

Co?? To jaki niby trzeba miec kompa?? Mi to nawet najnowszy Ghos Racon działał. Mam P4 2GHz
512 Mb Ram i Radeon 9600Pro. A na screenach to grafika była trochę gorsza od Penumbry. A ona
mi nie źle śmiga.


no i ?? mi na procku 2.8 (pentium 4) zacina ze glowa mala..zwroc uwage nato ze gra jest skompresowana do parudziesiecu kilobajtow ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować