Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co z Księżniczką Leią po śmierci Carrie Fisher? Jest stanowisko Lucasfilmu

10 postów w tym temacie

Sanders-sama napisał:

Pewnie uśmiercą ją poza ekranem, bo co innego zostało.

Ja bym sie nie obraził jakby Leię zagrała inna aktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotson napisał:

Ja bym sie nie obraził jakby Leię zagrała inna aktorka.

I tak powinni zrobić bo jest to normalna praktyka znana z innych filmów. Oczywiście zatrudnienie starych aktorów było smaczkiem dla fanów GW (szczególnie tych pierwszych - epizody 4,5 i 6) ale wiadomo, że w nieskonczoność nie będą oni grać w kolejnych filmach. Tym bardziej jak scenarzyści wpadną na pomysł jakiś retrospekcji czy kręcenia filmów, których akcja dzieje się w okoliach starszych epizodów (patrz "Łotr 1").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregario napisał:
Dotson napisał:

Ja bym sie nie obraził jakby Leię zagrała inna aktorka.

I tak powinni zrobić bo jest to normalna praktyka znana z innych filmów. Oczywiście zatrudnienie starych aktorów było smaczkiem dla fanów GW (szczególnie tych pierwszych - epizody 4,5 i 6) ale wiadomo, że w nieskonczoność nie będą oni grać w kolejnych filmach. Tym bardziej jak scenarzyści wpadną na pomysł jakiś retrospekcji czy kręcenia filmów, których akcja dzieje się w okoliach starszych epizodów (patrz "Łotr 1").

Inne filmy to nie Gwiezde Wojny. Najbardziej rozpoznawalna melodia nie pochodzi z innych filmów... i takich przykładów jest pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość dziwna odpowiedź. Z jednej strony nie chcą odtwarzać jej cyfrowo, ale z drugiej powtarzają, że "była, jest i zawsze będzie rodziną Lucasfilmu". Brzmi trochę tak, jakby po prost nie było już potrzeby odtwarzania jej roli. Chyba umiera w VIII epizodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mają gotowy scenariusz gdzie miała odgrywać ważną rolę to wolał bym żeby zrobili CGI bo teraz jak zaczną przerabiać to może wyjść coś kiepskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Fabiopirat napisał:

Inne filmy to nie Gwiezde Wojny. Najbardziej rozpoznawalna melodia nie pochodzi z innych filmów... i takich przykładów jest pełno.

I vice versa, GW to nie inne filmy, tylko co takie oczywiste oczywistości wnoszą do tematu? Tak samo nie jestem pewien czy najbardziej rozpoznawalna melodia pochodzi z GW co próbujesz sugerować ale... w końcu sam o sobie piszesz w liczbie mnogiej więc zapewne wiesz (wiecie :P) lepiej.

8 godzin temu, Fang napisał:

Skoro mają gotowy scenariusz gdzie miała odgrywać ważną rolę to wolał bym żeby zrobili CGI bo teraz jak zaczną przerabiać to może wyjść coś kiepskiego.

Jakby to miała być jakaś krótka scena (jak w "Łotrze 1") to czemu nie. Problem się robi w momencie kiedy tych scen miałoby być więcej a i sama postać miałaby odgrywać jak sam piszesz ważną rolę. Mnie np. w "Łotrze 1" drażniła komputerowa twarz Tarkina a w aż tak wielu scenach się on nie pojawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotson napisał:
Sanders-sama napisał:

Pewnie uśmiercą ją poza ekranem, bo co innego zostało.

Ja bym sie nie obraził jakby Leię zagrała inna aktorka.

 

NIE przesadzajmy to wolę Komputerową postać niż inną - Zmiany aktórów zostawmy Batmanowi i Bondowi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować