Zaloguj się, aby obserwować  
RODOwiec_9670952

Age of Empires III - konkurs!

168 postów w tym temacie

"Wystarczy, że w odpowiedziach do tego wątku załączycie zdjęcie/obraz najlepiej charakteryzujące jedną z pięciu epok występujących w grze Age of Empires III. (...). Wystarczy wybrać jedną z epok, poszukać zdjęć i wysłać w odpowiedzi do tego wątku."

Jedno zdanie drugiemu przeczy :/ Ja wybrałem jedno zdjęcie bo mógłbym inaczej całkiem zapchać ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Era Odkryć, Era Odkrywców.

Kim jest Odkrywca?... Podróżnikiem? Niekoniecznie. Wojownikiem? Tylko czasami. Bohaterem? To zależy tylko od tego, kto spisuje jego dzieje... Odkrywca to człowiek, który ma odwagę zmierzyć się z Nieznanym. Rusza tam, gdzie nikt jeszcze nie dotarł. Staje oko w oko z siłami, których nie rozumie. Gdyby rozumiał... Istnieje wiele obrazów przedstawiającyh dzielnych pionierów stąpających po świeżo "odkrytej" ziemi. Oni już poznali. Gdzie świadectwa Odkrywców takich, jakimi byli na początku? Gdzie Pasja, Idea, Marzenie? Gdzie Kolumb patrzący w morze z nadzieją spotknia z Nieznanym?...
Dlatego wybrałem obraz Friedricha. Ten człowiek nie wie, co jest dalej. Kolumb też nie wiedział. Do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie to przedstawia powrót Indianina z polowania. Widać że to jest era kolonizacji Ameryki ponieważ: -mają stare stroje i chaty (chociaż teraz też chyba takie mają ale mam jeszcze inne argumenty) - kiedy kolonizowano Amerykę doszło do starć Indian z konkwistadorami. - i wogóle jest to z ery kolonizacyjnej obszary Ameryki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 08:22, Hoplita napisał:

> To pokaż mi, gdzie jest to jasno napisane...
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1060&pid=1


Nie ciebie się pytam tylko Pani Moderator :) A poza tym prosiłem o pokazanie jasno sformułowanego punktu regulaminu, w którym jest mowa o maksymalnej ilości umieszcznych zdjęć. Także twoja ironiczna odpowiedź nic do duskusji nie wnosi... Przeczytaj sobie ten post http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1060&pid=110 to może zrozumiesz, o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 22:16, Qbczyk napisał:

"Wystarczy, że w odpowiedziach do tego wątku załączycie zdjęcie/obraz najlepiej charakteryzujące jedną z > pięciu epok występujących w grze Age of Empires III. (...). Wystarczy wybrać jedną z epok, poszukać
zdjęć i wysłać w odpowiedzi "do tego wątku."

Jedno zdanie drugiemu przeczy :/ Ja wybrałem jedno zdjęcie bo mógłbym inaczej całkiem zapchać ten temat :D


Jedna osoba może wysłać jedno zdjęcie. W przypadku wytypowania do konkursu więcej zdjęć przez jedną osobę, pod uwagę przy przy wybieraniu najlepszych zdjęć będzie brane pierwsze zgloszone przez danego uczestnika zdjęcie/obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować