Zaloguj się, aby obserwować  
RODOwiec_9670952

Age of Empires III - konkurs!

168 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2005 o 19:06, pieknykot napisał:

Gdyby nikt nie bral tego konkursu na powaznie =) to chyba wygralby SpideR z obrazkiem z worms forts :)

Nawet jeśli konkurs jest brany na poważnie, to i tak obrazek z wormsów ma dużą szansę na wygraną, panowie z CDP już nie raz nas zaskakiwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład przystąpiłem do konkursu całkiem poważnie :) - tyle że taki obrazek miałem pod ręką ( w pobliżu pulpitu ) , a swoją drogą to niech się Lego® postara o serię AoE III :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi Era Kolonizacji skojarzyła się nietypowo :P. Kolonizacja --> Kolonizować --> coś co kolonizuje. A że pod ręką mam statek kolonizacyjny w ogame to umieszczam ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak dobze działający internet ze nie moge wyslać zdjęcia :( i zawsze tak mam kiedy chcem wyslac e-maila z załącznikiem

A obrazki są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 16:09, Chamberlyn napisał:

Pragnę poinformować, iż wyłoniliśmy już pierwszego zwycięzcę konkursu! :)

Nie wygralem ;(?? To niepsrawiedliwe!! Przeciez mialem najlepze zdjecie!! No i co teraz bedzie z ta koperta co to do Was idzie? Bede ja musial jakos cofnac chyba czy jak ;P

PS. Tak sobie zartuje i oczywiscie gratuluje zwyciezcy!! Good job i pochwal sie pozniej jak sie klawiaturka sprawuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować