Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy zwiastun fabularny Injustice 2 prezentuje się epicko

11 postów w tym temacie

MisticGohan_MODED napisał:

Ciekawe czy też bedzie trzeba poczekac jakiś rok na wersję (port) na PC ;/

Jak ma być takie olanie jak przy MKX (przed mitycznym patchem który ponoć zlikwidował problemy) to lepiej niech nie wydają wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisticGohan_MODED napisał:

Ciekawe czy też bedzie trzeba poczekac jakiś rok na wersję (port) na PC ;/

Na działająca? Pewnie będzie trzeba dopłacić ekstra, bo ferrari pana Boona samo się nie zatankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Sanders-sama napisał:

Jak ma być takie olanie jak przy MKX (przed mitycznym patchem który ponoć zlikwidował problemy) to lepiej niech nie wydają wcale.

Dopiero wersja XL działa w 60 fps. Na samym X miałem spadki jakbym to na Atari odpalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy widzę w jakimkolwiek tekście słowo "epicki" w roli pozytywnego określenia zjawiska, które wywarło na autorze tegoż tekstu duże wrażenie, to natychmiast przychodzi mi na myśl młodzieniec, w wieku tak między 14 - 17 lat, opowiadający rówieśnikom, że "w piątek był na epickim melanżu".

Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeithWX napisał:
MisticGohan_MODED napisał:

Ciekawe czy też bedzie trzeba poczekac jakiś rok na wersję (port) na PC ;/

Na działająca? Pewnie będzie trzeba dopłacić ekstra, bo ferrari pana Boona samo się nie zatankuje.

Wersja działająca dopiero w wydaniu complete będzie... czyli jeszcze jakiś rok później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wygląda niesamowicie. Cieszy mnie fakt, że po raz kolejny NetherRealm pokazuje, że Injustice to coś więcej, niż Mortal Kombat z superbohaterami.
BTW, MK vs DC Universe może Injustice'owi buty czyścić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pośród tego dziwnego grona ludzi, którzy nie mieli większych problemów z pierwotnym portem Mortal Kombat X. Przeważnie miałem 60 klatek, większość walk właśnie w takiej płynności, a raptem raz albo dwa odpalił się jakiś lock na 30 klatek, z którym nie dało się nic zrobić (sprawdziłem nawet czy w tle się coś nie dzieje na komputerze). Dla mnie więc jedyną zmianą w MKXL na PC było to, że dodano zaległe postacie i uporządkowano nieco zawartość tej gry (każdy kto pamięta jak wyglądał oryginalny spis DLC do gry będzie wiedział o czym mówię). Więc zakładam, że dobry, polski QLOC nie spalił roboty i mam nadzieję, że jeśli przyjdzie im portować InJustice 2 to też będzie git. :) Chociaż póki co, ciągle marzę o naprawdę solidnym porciku BAK, bo ten oryginalny jest tak żałosny, jak to tylko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTTr96 napisał:

Przeważnie miałem 60 klatek

To jest właśnie ten problem, bijatyka nie może mieć "przeważnie 60 klatek", przynajmniej jak się nie gra tylko casualowo raz na dwa tygodnie przy piwku. W grze, w której wszystkie ruchy i timingi opierają się na klatkach, odstepstwa od ustandaryzowanych 60 są niedopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailerek całkiem sobie, jednak czy aż episki? Nie specjalnie. Na uwagę zasługuje to, że animacje w tej grze powinny być bardzo ładne. Co do reszty - się zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować