Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomb Raider miało mieć inne zakończenie ujawnia Rhianna Pratchett

8 postów w tym temacie

 Feedback od fanów ujawnił jednak, że w grze zginęło już zbyt wiele postaci, zanim więc gracze docierają do zakończenia mogli czuć się już trochę przybici.

Dali jakimś fanom ograć grę zanim ta była gotowa i oni tak stwierdzili? Pierwsze słyszę by twórcy jakiejkolwiek gry tak robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanders-sama napisał:

 Feedback od fanów ujawnił jednak, że w grze zginęło już zbyt wiele postaci, zanim więc gracze docierają do zakończenia mogli czuć się już trochę przybici.

Dali jakimś fanom ograć grę zanim ta była gotowa i oni tak stwierdzili? Pierwsze słyszę by twórcy jakiejkolwiek gry tak robili.

Nie słyszałeś nigdy o wewnętrznych testach gier w produkcji? Nawet polskie studia zapraszają czasem swoich fanów, dają im prototypy/alfy/bety czy tytuły w innym stanie, a potem zbierają feedback.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaix_91 napisał:
Sanders-sama napisał:

 Feedback od fanów ujawnił jednak, że w grze zginęło już zbyt wiele postaci, zanim więc gracze docierają do zakończenia mogli czuć się już trochę przybici.

Dali jakimś fanom ograć grę zanim ta była gotowa i oni tak stwierdzili? Pierwsze słyszę by twórcy jakiejkolwiek gry tak robili.

Nie słyszałeś nigdy o wewnętrznych testach gier w produkcji? Nawet polskie studia zapraszają czasem swoich fanów, dają im prototypy/alfy/bety czy tytuły w innym stanie, a potem zbierają feedback.

No tak, ale wątpię że dają im ograć całą fabułę, a z tej wypowiedzi wynika że tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanders-sama napisał:

No tak, ale wątpię że dają im ograć całą fabułę, a z tej wypowiedzi wynika że tak było.

A no właśnie dają. Bo jednak bez znajmości pełnej fabuły ciężko jest dostarczyć przemyślany i porządny feedback na jej temat.

Są też takie osoby które odmawiają takich testów bo nie chcą psuć sobie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryu_Makkuro napisał:
Sanders-sama napisał:

No tak, ale wątpię że dają im ograć całą fabułę, a z tej wypowiedzi wynika że tak było.

A no właśnie dają. Bo jednak bez znajmości pełnej fabuły ciężko jest dostarczyć przemyślany i porządny feedback na jej temat.

Są też takie osoby które odmawiają takich testów bo nie chcą psuć sobie zabawy.

Ja o czymś takim nie słyszałem, więc moje zdziwienie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*ekhem* The Walking Dead *ekhem*... 
No wybaczcie, ale często "mroczne zakończenia" budują większą więź z grą i bardziej poruszają, niż typowe happy endy. Niby nie czuję się najlepiej rycząc w poduszkę, ale czasami dobrze jest śledzić historie, które ukazują odrobinę brutalniejszą rzeczywistość i najzwyczajniej w świecie wzruszają do łez. Albo to tylko taki mój mały masochizm. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodziło o sposób dostarczenia. W TR większość ginie po drodze. Gdyby ginęli na końcu to masz opowieść o bandzie debili którzy wlezli nieprzygotowani w dżunglę i zginęli.

Ginąć szybko i po drodze masz opowieść o Karze która stara się przeżyć.

I tak, masz całą grę. Brałem udział w takich testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować