Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano Necromunda: Underhive Wars - taktyczne RPG w uniwersum Warhammer 40k

6 postów w tym temacie

Wreszcie coś ruszyło...Battlefleet Gothic Armada było świetne jednak to uniwersum aż się prosi o porządnego erpega...( trylogia eisenhorna jest świetnym przykładem) może kiedyś się doczekam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cHICEK napisał:

Wreszie Necromunda !!! Tyle na to czekałem. To uniwersum zasługuje na grę w stylu xcoma.

Gdyby to była gra w stylu XCOMa, byłoby cudownie, ale Necromundę robią twórcy Mordheima, czyli możemy się spodziewać beznadziejnego konsolowego interface'u i sterowania zza pleców bohatera, które zamiast umożliwić taktyczne planowanie, zmusi nas do biegania w kółko, w celu znalezienia przyzwoitej pozycji. No ale za to może chociaz klimat 40K zostanie dobrze oddany, tak jak udało się to z WH w Mordheimie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziw napisał:

cHICEK napisał:

Wreszie Necromunda !!! Tyle na to czekałem. To uniwersum zasługuje na grę w stylu xcoma.

Gdyby to była gra w stylu XCOMa, byłoby cudownie, ale Necromundę robią twórcy Mordheima, czyli możemy się spodziewać beznadziejnego konsolowego interface'u i sterowania zza pleców bohatera, które zamiast umożliwić taktyczne planowanie, zmusi nas do biegania w kółko, w celu znalezienia przyzwoitej pozycji. No ale za to może chociaz klimat 40K zostanie dobrze oddany, tak jak udało się to z WH w Mordheimie. 

No to prawda w Mordheim klimat i samo oddanie systemu było bardzo dobre. Ale ta kamera i sterowanie momentami doprowadzało do szału. Właśnie takie przeniesienie Mordheim czy Necromundy do mechaniki XCOMa to było by idealne połączenie. Mam nadzieję ze twórcy wyciągną lekcję z swojej pierwszej gry. Fajnie by było jak by poza głównymi gangami pojawili się Ratskini, Enforcerzy czy Nomadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować