Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Louisiana - Pillars of Eternity 2? Fallout: New Orleans? Nad czym pracuje Obsidian?

12 postów w tym temacie

W jakiś sposób od razu skojarzyło mi się to z Ederem z PoE. 

[edit]

#Runners_High - Byleś szybszy. :) A poza tym Eder był wyznawcą Eothasa, boga znanego ze skłonności do wybaczania. Wszystko pasuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runners_High napisał:

Proste: Fajka i źdźblo to atrybuty Edera z Pillarsow.

+1 zresztą chyba jakiś czas temu hintowali już Pillarsy 2. Czekam, jedynka była bardzo fajna i jak poprawią kilka rzeczy to dwójeczka będzie świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, jakby Obsidian zrobił Fallouta w klasycznym rzucie izometrycznym, z mega dobrą i rozbudowaną fabułą, masą opcji dialogowych zależnych od buildu naszej postaci.

Tak tylko puszczam wodzę fantazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, zaczyna się odcinanie kuponów, w końcu mają "silnik". Najpierw PoE (ok), potem dodatki (średnio ok) i na szybko splecony Tyranny (już w ogóle nie ok). Ale zaraz znajdą się obrońcy morlaności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiopirat napisał:

No tak, zaczyna się odcinanie kuponów, w końcu mają "silnik". Najpierw PoE (ok), potem dodatki (średnio ok) i na szybko splecony Tyranny (już w ogóle nie ok). Ale zaraz znajdą się obrońcy morlaności...

Odcinanie kuponów to uprawiają co najwyżej twórcy Call of Duty, ja tutaj żadnego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reffan napisał:
Fabiopirat napisał:

No tak, zaczyna się odcinanie kuponów, w końcu mają "silnik". Najpierw PoE (ok), potem dodatki (średnio ok) i na szybko splecony Tyranny (już w ogóle nie ok). Ale zaraz znajdą się obrońcy morlaności...

Odcinanie kuponów to uprawiają co najwyżej twórcy Call of Duty, ja tutaj żadnego nie widzę.

Albo Blizzard ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować