Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Yakuza 0 na 8,5 - przegląd ocen

12 postów w tym temacie

Wbrew pozorom bardziej się zaczynam zastanawiać, co jest nie tak z daną produkcją, gdy widzę 15 ocen 80+, względem 3 czy 4 ocen 70-, niż same oceny np. ~50. Wtedy pytam sam siebie - kurde skoro tych kilku oceniło tak, a nie inaczej, to wątpie, żeby byli nienorrmalni. Może nie spodobało im się coś, czego ja bym również nie przełknął? Byłbym skłonny przeanalizować te recenzje dogłębniej, niż pochlebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoon84 napisał:

Wbrew pozorom bardziej się zaczynam zastanawiać, co jest nie tak z daną produkcją, gdy widzę 15 ocen 80+, względem 3 czy 4 ocen 70-, niż same oceny np. ~50. Wtedy pytam sam siebie - kurde skoro tych kilku oceniło tak, a nie inaczej, to wątpie, żeby byli nienorrmalni. Może nie spodobało im się coś, czego ja bym również nie przełknął? Byłbym skłonny przeanalizować te recenzje dogłębniej, niż pochlebne.

Wiesz, raz widziałem recenzję gry VR, gdzie koleś czuł się przerażony, bo jak spojrzysz mocno w dół, to widać, żę nie masz szyi i głowy... Uwierz mi, są tacy nienormalsi, którzy biorą do recki grę, nie ogarniając totalnie gatunku bądź serii. Albo się w ogóle na grach nie znają. Aczkolwiek Clueless Gamer robi to przynajmniej z klasą i humorem i wprost mówi, na jakim poziomie jest jego wiedza o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Stack_Black napisał:

Kiedys pogralem chyba w trojke z 20min i jakos mi to nie podeszlo. Pytanie do fanow yakuzy- odnalazlbym sie w tej czesci , nie grajac w poprzednie?

W Yakuza 0 byś się odnalazł bo to pierwsza chronologicznie gra w serii. Yakuza Kiwami która ukaże się w Europie w połowie roku to pełnoprawny remake pierwszej części z PS2. Obie działają w 1080p 60 fps na PS4 więc moim zdaniem to dobry czas na rozpoczęcie przygody z serią. Niestety druga część dalej jest tylko na PS2, trzeciej nie ma na PSN w Europie, czwarta jest na PSN na PS3, piąta jest na PSN ale tylko na PS3 (W Japonii jest też na PS4) a szósta część ukazała się miesiąc temu w Japonii a u nas będzie w 2018 roku. 

Pytanie tylko czy Yakuza 0 ci się spodoba :P

Poczytaj jeszcze inne recenzje, pooglądaj filmy na YouTube i podejmij decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoon84 napisał:

Wbrew pozorom bardziej się zaczynam zastanawiać, co jest nie tak z daną produkcją, gdy widzę 15 ocen 80+, względem 3 czy 4 ocen 70-, niż same oceny np. ~50. Wtedy pytam sam siebie - kurde skoro tych kilku oceniło tak, a nie inaczej, to wątpie, żeby byli nienorrmalni. Może nie spodobało im się coś, czego ja bym również nie przełknął? Byłbym skłonny przeanalizować te recenzje dogłębniej, niż pochlebne. Czy to byłby zakup twojego życia za oczędnosci również całego twojego życia, że tak dogłębnie analizujemy zakup gry? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Yakuza 0 byś się odnalazł bo to pierwsza chronologicznie gra w serii. Yakuza Kiwami która ukaże się w Europie w połowie roku to pełnoprawny remake pierwszej części z PS2. Obie działają w 1080p 60 fps na PS4 więc moim zdaniem to dobry czas na rozpoczęcie przygody z serią. Niestety druga część dalej jest tylko na PS2, trzeciej nie ma na PSN w Europie, czwarta jest na PSN na PS3, piąta jest na PSN ale tylko na PS3 (W Japonii jest też na PS4) a szósta część ukazała się miesiąc temu w Japonii a u nas będzie w 2018 roku. 

Pytanie tylko czy Yakuza 0 ci się spodoba

Poczytaj jeszcze inne recenzje, pooglądaj filmy na YouTube i podejmij decyzję.

Piąta w Japonii też jest tylko na PS3. Wiem, bo grałem we wszystkie części właśnie po japońsku (pod tytułem Ryu ga Gotoku). Pierwszą grą z serii, która wyszła na PS4, był samurajski spin-off "Ishin".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argael napisał:
W Yakuza 0 byś się odnalazł bo to pierwsza chronologicznie gra w serii. Yakuza Kiwami która ukaże się w Europie w połowie roku to pełnoprawny remake pierwszej części z PS2. Obie działają w 1080p 60 fps na PS4 więc moim zdaniem to dobry czas na rozpoczęcie przygody z serią. Niestety druga część dalej jest tylko na PS2, trzeciej nie ma na PSN w Europie, czwarta jest na PSN na PS3, piąta jest na PSN ale tylko na PS3 (W Japonii jest też na PS4) a szósta część ukazała się miesiąc temu w Japonii a u nas będzie w 2018 roku. 

Pytanie tylko czy Yakuza 0 ci się spodoba

Poczytaj jeszcze inne recenzje, pooglądaj filmy na YouTube i podejmij decyzję.

Piąta w Japonii też jest tylko na PS3. Wiem, bo grałem we wszystkie części właśnie po japońsku (pod tytułem Ryu ga Gotoku). Pierwszą grą z serii, która wyszła na PS4, był samurajski spin-off "Ishin".

Faktycznie, dzięki za poprawkę.

W każdym razie warto zachować PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

Suchar dzieki za wyczerpującą odp :) . Moze wypuszcza jakas skladanke , nie wiem nawet jak to nazwac. 

Oj, przydałoby się, żeby wypuścili wszystkie części na PS4, zremakowane na silniku szóstej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować