Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Werewolf: The Apocalypse - Cyanide tworzy grę z uniwersum World of Darkness

10 postów w tym temacie

Fantazjel napisał:

W pizdu i wylądował. I piękne plany o erpegu też w pizdu.

Czemu? Cyanide się świetnie rozwijają z gry na grę. Ja tam akurat mam dobre przeczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyanide to firma, która ma świetne pomysły, ale ich gry zawsze wyglądają jakby je robił ubogi kuzyn dużych developerów. Brakuje im szlifu i programitycznych umiejętności by te innowacyjne pomysły przełożyć na dopracowany produkt ostateczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaczi87 napisał:

Cyanide to firma, która ma świetne pomysły, ale ich gry zawsze wyglądają jakby je robił ubogi kuzyn dużych developerów. Brakuje im szlifu i programitycznych umiejętności by te innowacyjne pomysły przełożyć na dopracowany produkt ostateczny.

A to nie są ci którzy robili Grę o Tron, tą z dwiema postaciami przewodnimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sanders-sama napisał:

A to nie są ci którzy robili Grę o Tron, tą z dwiema postaciami przewodnimi?

Tak, to wlasnie o nich mowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaczi87 napisał:

Cyanide to firma, która ma świetne pomysły, ale ich gry zawsze wyglądają jakby je robił ubogi kuzyn dużych developerów. Brakuje im szlifu i programitycznych umiejętności by te innowacyjne pomysły przełożyć na dopracowany produkt ostateczny.

Tu trzeba się zgodzić jednak praktyczna większość ich gier zalicza dobre noty w przedziale 7,5-9. Tak więc myślę że nawet jak czegoś nie doszlifują to i tak to będzie produkt warty zobaczenia. Aktualnie i tak czekam jak im wyjdzie z Call of Cthulhu. Kupy raczej nam nie sprzedadzą bo ostatnio całkiem spoko im idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../tworzy cyfrową adaptację tej produkcji/.../

A nie byłoby lepiej napisać, dokładniej odnosząc się o pierwowzorze: "adaptację tej gry fabularnej". ;)

 

Co do samej gry, ciężko wymyślić coś bardziej ambitnego w świecie Wilkołaka, niż standardową grę akcji z elementami RPG.

I taki model zresztą sprawdziłby się chyba najlepiej, więc może źle nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierzę jak zobaczę. Skasowanych gier w uniwersum WoD jest więcej niż wydanych. Do samego Wilkołaka były już dwa podejścia. Capcomu i DreamForge. Na ten drugi projekt czekałem dość mocno. DreamForge zrobiło jedną z moich ulubionych przygodówek (Sanitarium) i niezłe Anvil of Dawn. Mieli więc u mnie spory kredyt zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować