Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Conan Exiles pokazuje, jak zdobyć przewagę i przyzywać potężne awatary bogów

7 postów w tym temacie

Wg. mnie wygląda to mega ciekawie ale nie dam sie kolejny raz nabrać na early access.
Co do samej gry ciekawy jestem czy bedzie cierpiała na największa bolączke gier tego typu - niszczenie baz kiedy jesteśmy offline.
Kumam koncept o zbieraniu swojej armii i mieszkańców osady ale znajac życie gracz będzie mógł wyrżnąc dziesiątki NPC bez większego problemu.
Mam nadzieję, że jeśli nie będzie nas w domu to każdy przechodzień nie bedzie mógł sobie po prostu sobie do niego wejsc wyrzynając armię naszych bezmózgich strażników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@niżej
Mnóstwo fajerwerków od Nividii - ich własna krew, piasek, śnieg, światło, antyaliasing, itd.
Rekomendowane oznaczają możliwość grania na najwyższych detalach bez spadków wydajności. A nie zapominaj o paskudnych efektach które zżerają mnóstwo wydajności (blur, bloom, chromatic aberration)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sek w tym ze gra jest po prostu brzydka, jak na dzisiejsze standardy. 

Jesli by wymagała 1070 i dawała w zamian piekna grafike, na której widok miekła by pała to spoko. A tak po prostu pierwsze co przychodzi mi do glowy, to fuszera ze strony programistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy twierdzą, że gra jest brzydka ale według mnie nie jest źle, nawet wydaje się ładniejsza od rusta, myślę, że ta 1070 to nie przesada bo na materiałach widać, że wcisnęli tyle bajerów i fajerwerków graficznych ile dusza chciała i nie potrafią tego dobrze zoptymalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować