Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ghost Recon Wildlands - nowy gameplay prezentuje samodzielną rozgrywkę

5 postów w tym temacie

Cywile w obozie wroga mają totalnie w dupie to, że ktoś się skrada, manadżer obozu był zaznaczony, zanim dron się na nim skupił + wydaje mi się, że wylądowanie 600 metrów od obozu, by pozostać niezauważonym trąca czereśnią: nie było słychać, ani widać tego helikoptera? Tym bardziej, że dość blisko miejsca przyziemienia był jeszcze przyczółek?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja zauważyłem, że zostały tu zaimplementowane mechanizmy jak zwiad dronem i przesłuchanie w celu wyciągnięcia informacji o bazie, w której obecnie się przebywa jak w pokazach Sniper: Ghost Warrior 3? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonk78 napisał:

Cywile w obozie wroga mają totalnie w dupie to, że ktoś się skrada, manadżer obozu był zaznaczony, zanim dron się na nim skupił + wydaje mi się, że wylądowanie 600 metrów od obozu, by pozostać niezauważonym trąca czereśnią: nie było słychać, ani widać tego helikoptera? Tym bardziej, że dość blisko miejsca przyziemienia był jeszcze przyczółek?  

 

Ooooooo... Panieeee! Dla Ciebie to tylko Arma III pozostaje :- ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Face7 napisał:

Czy tylko ja zauważyłem, że zostały tu zaimplementowane mechanizmy jak zwiad dronem i przesłuchanie w celu wyciągnięcia informacji o bazie, w której obecnie się przebywa jak w pokazach Sniper: Ghost Warrior 3? 

Sniper Ghost Warrior jest chyba ostatnią grą, na której mogliby się wzorować. W Wildlands można znaleźć elementy z róźnych gier Ubisoftu - Splinter Cell, Far Cry, czy The Division. Jeśli już ktoś miałby się na kimś wzorować, to CI na Ubisofcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować