Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pillars of Eternity 2: Deadfire oficjalnie zapowiedziane!

13 postów w tym temacie

Cykada85 napisał:

Wolalbym Tyranny 2, jest o wiele lepsze od nudnych Pillarsow...

Kolejna pierdoła, której coś się nie podoba. Czemu nie możemy mieć obu?

Akurat o ile Tyranny faktycznie było wyrazistsze pod względem fabuły czy kompanów, tak jednak Pillarsy dostarczyły mi znacznie więcej frajdy (zwłaszcza świetne dodatki), a rozgrywka była o niebo ciekawsza.

 

Tak czy inaczej, ja osobiście się "jaram" i nie mogę doczekać premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część mimo, że ogółem była bardzo dobra to jechała na popularności Wrót Baldura i nostalgii graczy do staroszkolnych erpegow. Dwójka juz bedzie musiała sie obronić czymś więcej szczególnie, że jak dla mnie wiele jest do poprawy czy to odnośnie towarzyszy czy samej historii która mnie nie porwała ( Tyranny duzo lepsze pod tym względem ). Tak czy inaczej świetna wiadomość...Torment, nowe Divinity, Wasteland 3, Bard's Tale IV czy właśnie PoE II. 

Dawno nie było tak miodnych lat jeśli chodzi o drużynowe klasyczne erpegi ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiopirat napisał:

I czym to się różni od Early Access? NICZYM! Oh wait, a jednak czymś - tu płacimy i jeszcze przez długi czas nic nie otrzymamy...

Czytam to i się zastanawiam, kiedy ludzie zaczną odróżniać inwestycję od preordera. Kickstarter czy FIG to nie sklep z grami.

Na sequel Tyranny raczej nie ma co liczyć w najbliższym czasie. Prawa do marki posiada Paradox, nie Obsidian, więc to ci pierwsi będą decydować, czy warto wydać kontynuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Silvaren napisał:

Czytam to i się zastanawiam, kiedy ludzie zaczną odróżniać inwestycję od preordera. Kickstarter czy FIG to nie sklep z grami.

Jaki zwrot daje ta "inwestycja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Hernedpea napisał:

Kolejna pierdoła, której coś się nie podoba. Czemu nie możemy mieć obu?

Akurat o ile Tyranny faktycznie było wyrazistsze pod względem fabuły czy kompanów, tak jednak Pillarsy dostarczyły mi znacznie więcej frajdy (zwłaszcza świetne dodatki), a rozgrywka była o niebo ciekawsza.

 

Tak czy inaczej, ja osobiście się "jaram" i nie mogę doczekać premiery.

Kolejny dzieciak na forum ktory obraza innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować