Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior 3 - trailer - najnowszy zwiastun uczy, jak być dobrym snajperem

5 postów w tym temacie

Jaaaa cie. Pierwszy raz zapatruję się na grę od CI Games. Oby tylko tego nie spie******* jak poprzednie tytuły. Chociaż już teraz w paru momentach widać spadki płynności. Mam nadzieję, że z optymalizacją wyrobią się do premiery. Zaś 3 miesiące im zostały. No i jeszcze pozostaje liczyć na jakąś ciekawą fabułę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam gameplay może krótki ale dość treściwy jeśli o mnie chodzi. Wiadomo to gra może nie tylko ale zawsze snajperska więc opcja z ustawianiem odległości i innych parametrów jak najbardziej realistyczna. Fajnie to wygląda i brzmi ciekawie bo nawet dron może jakoś nowsza technologia to służy do takich prostych czynności jak zwiad terenu. Myślę że będzie użyteczny nie tylko do sprawdzania gdzie są przeciwnicy ale też do wynajdowania dogodnych miejsc do oddania strzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henery napisał:

Sam gameplay może krótki ale dość treściwy jeśli o mnie chodzi. Wiadomo to gra może nie tylko ale zawsze snajperska więc opcja z ustawianiem odległości i innych parametrów jak najbardziej realistyczna. Fajnie to wygląda i brzmi ciekawie bo nawet dron może jakoś nowsza technologia to służy do takich prostych czynności jak zwiad terenu. Myślę że będzie użyteczny nie tylko do sprawdzania gdzie są przeciwnicy ale też do wynajdowania dogodnych miejsc do oddania strzału.

No, tylko żeby nie było jak w dwójce - snajperka super realistyczna... a grę dało się przejść używajac tylko pistoletem, i to na takie odległości, że sam Chris Kyle by się nie powstydził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie now, filmik szkoleniowy z tego jak strzelać w nowej grze. Tymbradziej, że beta tuz zza rogiem i takie info sie przyda. Owszem mamy tam różne wskaźniki i infomracje o tym, jak dokonać skutecznego strzały, ale przyspieszony kurs nikomu jeszcze nie zaszkodził. Liczyłem na to, że pred wystartowaniem bety CI Games zapuścić jeszcze jeden, przedstawiający dowolny fragment rozgrywki. Wiecie, bywały filmiki pokazujace połowe tutoriala zawartego w grze, więc czemu nie>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować