Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Overwatch z 25 mln graczy

7 postów w tym temacie

 

15 minut temu, dariuszp napisał:

A jak mieli się zalogować nie kupują  gry?...

Otwarta beta i darmowe weekendy.

Niech podadzą CCU, wtedy będziemy mieli realne porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, 25 mln i się cieszą i tak naprawdę resztę mają gdzieś. Do czego zmierzam? Ano do tego, że zaliczam się do tych 25 mln, ale w grę dłużej niż 10h (ogólnie) nie pograłem a 180 zł wydanych żałuję do dziś. Gra nie ma tego czego, coby przyciągnęło na dłużej - zagram 1-2 meczy i nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie miał dużej bazy znajomych w OW to pewnie też przestałbym grać. Dla solo graczy rzeczywiście gra może być dość nudna, ale jak wszystko to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie zapowiedział, tylko ogłosił - bo to już teraz a nie kiedyś ;)

2. Nie grających tylko  zalogowanych do gry.

Casuale to najwyraźniej potężne, niezagospodarowane poletko na rynku skoro tyle luda się rzuciło- a może to sieroty po CoD, who knows? Teraz tylko czekać na odpowiedź konkurencji i kolejne gry "jump in and play" i "everybody's winner", jak to było w WoW. Osobiście od liczby kont bardziej interesowałaby mnie szczytowa ilość grających, i liczba grających na PC - podobno ostatnie sequele Zamieci mają tendencję do wyludniania się w jakiś czas po premierze, ciekawe jak to wygląda w przypadku nowego IP.

Anyway, jak dla mnie toto nie dorasta do pięt Counter-Strike'om i szybko się nudzi, a nawet najbardziej user friendly  matchmaking nie zastąpi mi możliwości wyboru serwera.

Edytowano przez zadymek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować