Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pillars of Eternity 2: Deadfire ufundowane w mniej niż dobę!

26 postów w tym temacie

TigerXP napisał:
 

Teraz zakladajac firme ze srodków unijnych, badz jakichkolwiek innych dopłat trzeba przedstawic szczególowy biznesplan. A Ty chcesz mi powiedziec ze firma produkujaca gry i bedaca w temacie (tak wnioskuje z Twojego postu, osobiscie nie znam sprawy) nie wiedziala ile ich to bedzie kosztowac? No to do kogo oni maja pretensje? 

 

Ale wiesz że zrobienie biznesplanu nie sprawi, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i zamkniesz się w założonych kosztach? Produkacja gier to nie jest taki prosty proces że wszystkie założenia pójdą zgodnie z planem i w wyznaczonym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"O nie, jacyś ludzie wydają swoje pieniądze na ufundowanie kontynuacji gry, która im się podobała. Trzeba ich uratować!" ;D Nie przekonały mnie Pillarsy. Nie płaciłem za nie i tak samo nie zamierzma fundować Deadfire. Ale jeśli komuś się podobało, to czemu nie? Zresztą nie pamiętam, żeby ludzie się jakoś wielce bulwersowali przy finansowaniu jedynki, a przecież teraz sprawa jest bardziej przejrzysta, bo gracz lepiej wie, na co idzie jego kasa. Gdyby Obsidian chciał tylko "zgarnąć forsę i w nogi" to nie ufundowali by dwójki, bo jedynka byłaby chłamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, TigerXP napisał:

Widac jest ku temu powód, ze sie sprzedaja w milionach. Nie oszukujmy sie, dobre gry bronia sie jakoscia, jesli gra sie sprzedaje to znaczy ze sie podoba.

Do gier blizza sa gameplaye na yt, triale i bety, wiec kazdy spokojnie moze sprawdzic gry przed kupnem. A ze ktos jest nierozumny i wydaje kase tylko po to zeby potem plakac na internetach to jego problem.

E tam, moze tak powinno byc, ale czy jest? -zreszta o jakiej jakosci mowa?- , ale sa tez gry, ktore sie sprzedaja bo sa znane i maja wsparcie marketingu i takie tam, a nie daja czegos nowego tylko sa srednio/dobrze zrobione- a dla jakiejs grupy osob takie cos nie oznacza jakosci i obrony gry przez jakość.

hmm taki Fallout 4?

Czy przed premiera Diablo 3 bylo juz wiadomo o domu aukcyjnym za prawdziwa gotowke?

Odnosnie Obsidian mozesz obejrzec The Road To Eternity( ostanio dali pelny filmy na YT), ale nie widzialem jeszcze i nie wiem czy to w nim wprost powiedzieli, ze mieli ciezko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaśnie oswieceni . jest jedna rzecz którą mozna uznac za logiczna we wsparciu tego i podobnych kickstarterow. Poprostu kupujac odpowiedni próg dostajesz grę taniej, w tym przypadku o ok 10-20 dolcow. Niezle nie? Jedyne co trzeba zrobic to wydac kase wczesniej. A na premiere dostajesz gre jak w dwu rocznej promocji. Dziekuje za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować