Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemon Go z nowym urządzeniem ułatwiającym rozgrywkę?

6 postów w tym temacie

Zmarnowałem kilka minut życia czytając powyższą informację, szkukając w niej jakiegoś sensu.

Niestety, nie ma w tekscie żadnych informacji :/

Informacje z gatunku: Wiem, że coś było i wiem, że coś będzie, ale nie wiem kiedy i nie wiem co ;)

Tytuł, niczym z jakiegos portalu plotkarskiego.

Zima będzie mroźna i długa ?

Partia x wygra wybory ?

Masło zdrowsze od margaryny ?

Nowy "zabójca" iPhona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram, zajmijcie się lepiej sklepem, a w kwestii informacji o grach już lepiej zamknijcie portal, bo widać jak dogorywacie. Tekst na zasadzie "coś tam usłyszałam, ale w sumie nie wiem co - więc i tak napisze". Przykro patrzeć jak się stoczyliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli wasz "njus" opiera sie na wiadomości, że pracownicy The Pokemon Company i Niantic mysla nad tym, zęby zrobić i sprzedać cos nowego. wiecie co? MicroSoft, UbiSoft, ElectronicArts, NetherRealms, Rockstar, RockSteady też pewnie nad tym myślą. Ich praca polega na myśleniu, robieniu i sprzedawaniu. Tak jak 50 polskich pisarzy mysli nad nowymi ksiażkami albo juz je pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prostszego ustrojstwa na łapanie pokemonów jak siatka na motyle nie widzę. Przynajmniej człowiek by się żwawiej ruszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież to standard w newsach o pokemonach pisanych przez Panią Katarzynę.

Nie wiem z jakiego powodu włodarze serwisu jeszcze ją tu trzymają, ale na pewno nie za treści tych bezsensownych "newsów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować