Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Scorpio –;;;;; ostatnia deska ratunku dla Microsoftu

10 postów w tym temacie

Sama nazwa mnie zniechęca; wystarczy zapewne troche poczekać i wyjdzie ps5 które wszystko zmienie z rynku :) no moze oprocz nintendo, ono osobno sie liczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może niektóre te gry zostały zapowiedziane dopiero na 2018 rok, ale nie oszukujmy się w kwestii ilości exów na PS4. Japońska konsola ma sporo japońskich exów, które trafiają również na nasz rynek. Ostatnio dostaliśmy Last Guardian, Gravity Rush 2, Yakuza 0 gdzie jeszcze w 2017 wyjdzie Kiwami, Kingdom Hearts, NioH, Nier, dostaniemy kolejno za miesiąc/ dwa. W Marcu Horizon Zero Dawn, w Kwietniu Persona... wszystko to, co wymieniłem to exy. Sony po prostu miażdży rynek grami. Czytając ten tekst przy MS widzę jedynie standardową trójcę, czyli Gyrosy, Forza i Halo, a na dokładkę najnowszy Dead Rising, o którego nikt nie prosił. Czy Scorpio ich uratuje? Niech lepiej otworzą ze dwa nowe studia i stworzą coś nowego, bo to na tym polu leżą. To nie tak, że jestem fanbojem Sony, nie miałem PS3, całą poprzednią generację ograłem na 360. Niestety dopiero po pewnym czasie zrozumiałem, że to był błąd, który dzisiaj nadrabiam. Życzę MS, aby im się udało, ale na chwilę obecną są w tyle totalnie.

Edytowano przez Damianuss1
Błąd pisowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


"Nie zdziwię się jeśli gigant z Redmond kolejny rok z rzędu będzie miał bogatszą ofertę gier na wyłączność niż Sony." itd.
a potem dalej zdanie "Portfolio na 2017 rok zapowiada się pod tym względem jeszcze gorzej,"
Nie rozumiem tego pierwszego zdania ? O jakie lata chodzi? To "przejęzyczenie"?
Jest jakas lista lub jak zrobic szybko samu taka liste, zeby potwierdzic/zaprzeczyc tej tezie/zdaniu?  Bo znajduje takie listy, ze gier na p4 ma byc wiecej?


Korporacjom nie ufam, czekac na rzeczywisty produkt oraz informacyjnosc/konkretow na E3 to malo sie spodziewam, bo teraz to sie wyjasnia szczegoly w informacjach PO pokazie.


W sumie podobny tekst to mozna zrobic o konsoli Switch tam tez narazie ubogo, a gry tez dobre czy bardzo dobre, ale czy zacheca do zakupu konsoli to taki sam problem jak ma MS i Xbox. 

(No i analiza oceny oplacalnosci zakupu sprzetu do grania zalezy do ktorej grupy konsumenckiej sie nalezy.)

Edytowano przez Sarinew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1/28/2017 o 19:08, Illidian_Stormrage napisał:

Nic nie uratuje tej konsoli już, gdy były jeszcze exy to faktycznie może by taki scorpio coś zdziała a tak?

Przecież ma exy. Tylko w rozumieniu MS, czyli jako gry niedostępne u Sony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy napewno z rasowych graczy ma jakiś swój tytuł który wielbi ponad wszystkie inne, dla jednych to "Forzy" dla drugich "Unchartedy", a ja mam schizę na punkcie State Of Decay, gram ponad 20 lat ale to jedna z bardzo niewielu gier przy których spędziłem taki ogrom czasu (ponad 1500 godzin od startu) nie wiem, ale w tym tytule jest coś co nie pozwala mi do dziś zapomnieć o niej i grać w inne tytuły chociaż biblioteczkę po 4 latach na One mam wręcz ogromną, i pomyśleć że została stworzona przez stosunkowo malutką firemkę zlożoną może z 20 ludzi o której jeszcze 3 lata nikt nie wiedział, a kod zajmuje nieco ponad 3 giga i potrafi dać tyle miodu...

Szacunek i ukłon dla pana Jeffa Straina i jego chłopaków z UL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować