Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Torment: Tides of Numenera z mniejszą liczbą kompanów i bez craftingu

10 postów w tym temacie

Niemal wszystkie te neo-izometryczne crpg, prezentują się na przegadane, z przytłaczającą ilością czytanych dialogów. Sprawdzałem kiedyś Wasteland 2 (~20 godzin). Najnudniejsza gra jaką próbowałem od czasów Fallout 2. Nigdy nie zrozumiem, co ludzi pociąga w takich nudnych grach. Dobrą fabułę można przedstawić w dużo bardziej przystępny sposób, a nie, takie katowanie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buckkk napisał:

Niemal wszystkie te neo-izometryczne crpg, prezentują się na przegadane, z przytłaczającą ilością czytanych dialogów. Sprawdzałem kiedyś Wasteland 2 (~20 godzin). Najnudniejsza gra jaką próbowałem od czasów Fallout 2. Nigdy nie zrozumiem, co ludzi pociąga w takich nudnych grach. Dobrą fabułę można przedstawić w dużo bardziej przystępny sposób, a nie, takie katowanie.

To Twoje zdanie, inni mogą mieć inne gusta i dla nich właśnie te gry są robione.
Gier które przedstawiają fabułę w "dużo bardziej przystępny sposób" jest mnóstwo, tu zaś mamy naszą małą niszę.
BTW: Wasteland 2 to troszkę zły przykład :) Gra nie była pełnokrwistym rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Buckkk napisał:

Niemal wszystkie te neo-izometryczne crpg, prezentują się na przegadane, z przytłaczającą ilością czytanych dialogów. Sprawdzałem kiedyś Wasteland 2 (~20 godzin). Najnudniejsza gra jaką próbowałem od czasów Fallout 2. Nigdy nie zrozumiem, co ludzi pociąga w takich nudnych grach. Dobrą fabułę można przedstawić w dużo bardziej przystępny sposób, a nie, takie katowanie.

Najgorsze jest że te gry często nie mają dobrej fabuły czego przykładem jest pillars of eternity, nudne dialogi, średni główny wątek i okropni napisani członkowie drużyny. Przy porównaniu z takim przystępnym pod względem mechaniki DA:O od bioware ta gra przegrywa w każdym aspekcie fabularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ribik napisał:

I co dalej, czy w takiej sytuacji wykreślić grę z listy zakupowej, czy czekać, właśnie, na co?

Ja to bym się wstrzymał nawet na rok. Nienawidze takiego czegoś. Przejdziesz całą gre i nagle pojawia się dlc z towarzyszami, nowymi zadaniami, lokacjami itd. Granie drugi raz prawie tego samego nie cieszy już tak bardzo, gdy zna się większość zadań. Ja czekam aż gra będzie pełna. Tak samo jak i z nowym mass effectem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche lipa ze nie ma systemu craftingu. 6 towarzyszy to malo ale mi to nie przeszkadza, nie bede mial wyrzutow kogo zabrac jak mialem w Tyranny kiedy wszyscy wydawali mi sie ciekawi. Czy ktos sie orientuje jak dluga bedzie gra? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZubenPL napisał:

Najgorsze jest że te gry często nie mają dobrej fabuły czego przykładem jest pillars of eternity, nudne dialogi, średni główny wątek i okropni napisani członkowie drużyny. Przy porównaniu z takim przystępnym pod względem mechaniki DA:O od bioware ta gra przegrywa w każdym aspekcie fabularny.

Pillars of Eternity nie ma dobrej fabuły? Dobry żartowniś z ciebie. :v

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować