Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Ja osobiście nie mogę doczekać się "dwójki", bardzo dobrze bawiłem się przy jedynce, więc w niecierpliwością oczekuję kontynuacji... Ubisoft jeszcze nigdy mnie nie zawiódł tak bym miał obawy co do FarCry2...
A tu bardzo fajna stronka poświęcona drugiej cęści Far Cry - http://www.farcry-2.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:17, citekmaniak napisał:

Far Cry 2 to raczej Crysis będzie. W końcu ci sami twórcy, podobna koncepcja. Crysis to Far
Cry 2 raczej.

Crytek to twórcy FarCry, ale zostali wykupieni przez EA, jednak Ubisoft zatrzymał prawa do FarCry i CryEngine - ze stronki, którą podałem wyżej wynika też, że Ubi jednak nad FC2 pracuje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:17, citekmaniak napisał:

Far Cry 2 to raczej Crysis będzie. W końcu ci sami twórcy, podobna koncepcja. Crysis to Far
Cry 2 raczej.

Błąd. Przy Crysis grzebie Crytec, przy Far Cry 2 - Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie Crytek lecz Ubisoft robi Far Cry 2. Może być:) Podobna sytuacja jaka była z Rainbow Six.

Skoro Ubisoft ma Cry Engine 1 myślę ze go odpicują trochę i będzie na tym silniku Far Cry 2. Pomysł niezły. Crytek niech robi Crysis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:24, Carl92 napisał:

Czyli jednak nie Crytek lecz Ubisoft robi Far Cry 2. Może być:) Podobna sytuacja jaka była
z Rainbow Six.

Przy Rainbow Six, sytuacja z RedStorm (trwórcami R6) była odwrotna niż z Crytek, bo to UbiSoft przejął Red Strorma... :)

Dnia 08.02.2007 o 16:24, Carl92 napisał:

Skoro Ubisoft ma Cry Engine 1 myślę ze go odpicują trochę i będzie na tym silniku Far Cry 2.
Pomysł niezły. Crytek niech robi Crysis:)

Zgadzam się... Patrząc na wszystkie koncepty z http://www.farcry-2.com/ widzę, że nie będzie już tak bujnej dżungli jak w "jedynce", więc naprawdę będzie ostro zmodyfikowany... Nawet po to, żeby miał jakieś szanse być ładniejszym i lepszym od Crysis... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na screeny patrząc bardziej mi to przypomina screen z POP 4 niż Far Cry 2.
Ale widać dżungli już nie będzie tylko coś nowego no i bardzo dobrze po co ma odsmażane kotlety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie wiedziałem o tym iż ma się ukazać druga część far cry, ale to wspaniale bo bardzo spodobała mi się pierwsza część. W takim razie poczekam sobię razem z wami..... Póki co spodziewam się crisisa i co najważniejsze "apgrejda" kompa........;R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po artach FarCry 2 zapowiada się interesująco
www.valhalla.pl/galeria1640-Far-Cry-2-PC.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fac Cry 2 oficjalnie zapowiedziany.

''''Po kilku mniej lub bardziej udanych konsolowych odsłonach, Far Cry – stworzony przez Crytek hit – doczeka się pełnoprawnej kontynuacji. Wiadomo już od dłuższego czasu, że prawa do tytułu ma Ubisoft (twórcy pierwowzoru pracują obecnie nad innym projektem - Crysis). Nowa produkcja zostanie zatem stworzona przez studio Ubisoft Montreal, a ukaże się wiosną 2008 roku.
Przypominamy, że Far Cry został wydany w 2004 roku, zdobył sporo nagród, a wszystkie produkcje (oryginalna gra na PC oraz wersje konsolowe) wykorzystujące tę nazwę sprzedały się na świecie w ponad trzech milionach egzemplarzy.
Ubisoft, zapowiadając sequel, przypomniał, jakie wrażenie na graczach zrobiła pierwsza część i zapewnił, że nie mniej zaskoczeni będą tym, co wprowadzi Far Cry 2.
Aktualnie nie znamy żadnych szczegółów odnośnie zapowiedzianej produkcji. Wydawca uruchomił skromną stronę, na której ukazany jest kojarzący się z afrykańską sawanną krajobraz oraz logo gry. Od razu w oczy rzuca się też znajdujący się w rogu znak PC. Wygląda więc na to, że dwójka powróci do korzeni i ukaże się pierwotnie jedynie wersji komputerowej, co znajduje potwierdzenie w oficjalnej zapowiedzi Ubisoftu.
We wspomnianej zapowiedzi zdradzono również, że więcej detali zostanie wyjawionych w nowym numerze magazynu PC Gamer, który trafi na amerykańskie półki sklepowe 21 sierpnia.
Warto dodać, że informacja o tym, że Far Cry 2 jest w produkcji, nie powinna być dla fanów zbytnim zaskoczeniem, ponieważ w pakiecie grafik koncepcyjnych i screenshotów, który wyciekł z Ubisoftu w zeszłym roku, znalazły się również materiały związane z tym tytułem.''''


żródło: gry-online.pl

Oficjalna strona gry: http://farcry.uk.ubi.com/teaser/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać tej i z niecierpliwością wypatruję kolejnych informacji na jej temat. Mam pierwszą część Far Cry''a, chcę mieć również "dwójkę'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:32, Vormulac napisał:

I druga część artwork''ów.

Sympatycznie jak by to Paul Ferenc był głównym bohaterem :) Bo na Pana Jacka (czyt. Jacka) nie ma co liczyć :D. Jak na mój gust ten Paul jest najbardziej teges na brudnego bohatera który się znalazł w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować