Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2007 o 12:58, Vormulac napisał:

Gameplay z dema w wersji pre-alpha. Trailer trwa ponad 13 minut i naprawdę robi wrażenie. Pozycja
obowiązkowa.

Far Cry 2 Demo RumpShaker
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/103158.html

Tja ;] . Gra niby realistyczna, ale jak to oglądnąłem to już nie wiem co jest tą realnością ;/ . Ale ogólnie może wyjść dobrze, jednak nieprzyjemne klimaty (w dżungli, piasku i wodzie lepiej się czujesz niż na pustyni itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 12:58, Vormulac napisał:


Zaczynam tracić to pojęcie realności w grach - kurde, jak to szybko się rozwija o.O Jedno wiem na pewno - nie kupuje nowego kompa, dopóki nie wyjdzie przynajmniej kilka tego typu gier z majsterszykiem graficznym :P Bo mam dziwne przeczucie, że niedługo trzeba będzie co rok zmieniać podzespoły aby zagrać na full :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh tak nagle wyszło najaw że robią far cry 2 kiedy zbliżała sie premiera crysisa i wiele osób myślało że to właśnie FC 2:) ale ubisoft sobie to obmyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Far Cryaju spodziewam się czegoś podobnego do Crysisa jeśli chodzi o grafikę raczej jakiegoś wielkiego skoku nie będzie a raczej Crytek zrobi Far Cry''a dwójkę na tym samym engine co zrobiło Crysisa. Czytając opis gry muszę przyznać, że całkiem ciekawie to wygląda. Mam nadzieję, że znów zobaczymy kawał dobrego shootera. W ogóle to cały ogół gry moim zdaniem prezentuj się bardzo dobrze i jak znam życie to raczej gra faktycznie będzie solidna bo póki co jak na razie Crytek nas nie zawodzi przykłady to chociażby Crysis i pierwsza część Far Cry''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale, ale... Far Cry 2 nie tworzą już w Cryteku. Kiedy 1,5 roku temu EA przejęło tę firmę prawa do tytułu FC pozostały w rękach Ubisoftu. "Dwójkę" tworzą w studiu, które wydało na świat serię konsolowych Far Cry''ów (Instinct, Predator itd.) - Ubisoft Montreal i tworzona jest na zupełnie nowym enginie zwanym Duna Engine. Ponoć może on tyle co CryEngine 2 (ten od Crysisa) i trochę, w każdym razie zobaczymy w marcu jak gra będzie wyglądać.
Trzymam kciuki za produkcję Ubi, oby pokonała Cryteka w walce o palmę pierwszeństwa najlepszego FPSa ostatnich lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 14:16, Vormulac napisał:

Nowe screenshoty - tym razem bajery graficzne w powiększeniu.


Przez te screeny to jakoś mi się kojarzy z Boiling Point''em tylko że z lepszą grafiką:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Ubisoft oficjalnie potwierdził ukazanie się gry na konsolach X360 i PS3, niestety nie wiadomo czy wszystkie wersje ukarzą się jednocześnie i nadal nie ustalono dokładnej daty premiery wiadomo tylko że premiera będzie pomiędzy kwietniem 2008 roku, a marcem 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Far Cry 2, kontynuacja doskonale znanego shootera najprawdopodobniej pojawi się nie tylko w wersji na PC. Według informacji zamieszczonych na blogu Ubisoft sequel zostanie wydany także na XBox 360 oraz konsolę PS3. Wynikałoby z tego, że już na starcie producenci liczą na jak największe zainteresowanie tym tytułem graczy z każdej platformy. Być może założenia są całkiem słuszne i faktycznie doczekamy się kolejnej ciekawej produkcji studia Crytek. Póki co pozostaje nam do wglądu jedynie kilka zdjęć oraz garstka "suchych" informacji.

Zastosowany do produkcji gry engine Dunia umożliwił stworzenie świata o przestrzeni ok. 50 km2 zaś "smaczki" w postaci np. ognia "tańczącego" zgodnie z wiatrem, uszkodzeń broni (przez co trzeba będzie dbać o dobry stan ekwipunku) i drzew czy też zostawianie śladów pojazdu na trawie z pewnością całość dodatkowo wzbogacą i umilą rozgrywkę. Oby tylko gra cechowała równie "smakowita" fabuła a dostaniemy do rąk kolejny ciekawy tytuł.
Nie pozostaje nam na razie nic innego jak tylko czekać do (najwcześniej) kwietnia 2008 roku kiedy to Far Cry 2 (najprawdopodobniej) ujrzy światło dzienne. Jak widać premiera gry już została przesunięta (z marca na kwiecień) ale miejmy nadzieję, że to tylko jednorazowy "poślizg" w związku z równoległym wydaniem jej na kilka platform.
http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=2600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeez, EA nie przejęło Cryteka, tylko Crytek podpisał umowę o wydawanie ich gier z EA! Crytek jest niezależny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować