Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 14:36, Meykan napisał:

Jeśli zażąda moderator to owszem należy najlepiej pokazać zdjęcie oraz rachunek chociaż
większość rachunek wyrzuca bo ma grę i resztę gdzieś.

No nie wiem, ja też bym wrzucił zdjęcie żeby dali mi spokój, bo przecież to trudne nie
jest. A skoro osoba nie chce wrzucić to albo nie ma aparatu albo faktycznie coś ukrywa
i ma pirata.


otóż to, rachunek nie potrzebny, ale samo zdjęcie, z jakimś znakiem że to moje, nie wiem, jakas kartka z moim nickiem w tle czy coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycję. Może zakończymy ten temat o tych piratach, o piractwie jest już temat. Zaczyna mnie już nużyć to ciagłe pisanie o tym, ze oni maja piraty (wiem też to pisałem, ale i tak już tego wszystkiego wystarczy). To że mają piraty to ich sprawa, ich sprawa, ze będą musieli sie tłumaczyć przed policjantami jak wybiorą sobie ich dom. Ich sumienie kiedyś będzie gryzło... albo i nie.

BTW Ja sie tak zastanawiam, czy piraci zdają sobie sprawę z tego, ze przez to, że piracą to rynek gier PC upada. Ale dobra bo to zmierza w ogóle w inny temat.

rafekx - Łał no to gratuluję, też bym chciał ta edycję z torbą, ale co tam, będę miał chociaż koszulkę i kolejne pudło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 15:15, trutututu napisał:


rafekx - Łał no to gratuluję, też bym chciał ta edycję z torbą, ale co tam, będę
miał chociaż koszulkę i kolejne pudło :)


:) A nie da sie zrobić EK plus torba z gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 15:17, rafekx 12 napisał:


:) A nie da sie zrobić EK plus torba z gry??


Chyba nie. Wtedy bym musiał kupować 2 gry... A to mi jakoś nie na rękę, bo kasiorki brakuje, a tu tyle gier do kupienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, chyba można zakończyć dyskusję o piractwie - są na tym forum piraci, bezczelni bo jeszcze się przyznają albo proszą o pomoc, ale lać na nich.

A sprawa z datą premiery to jakieś żarty :/ Ciekawe czemu chcą premierę przekładać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 16:33, Outlander-pro napisał:

Huh, chyba można zakończyć dyskusję o piractwie - są na tym forum piraci, bezczelni bo
jeszcze się przyznają albo proszą o pomoc, ale lać na nich.

A sprawa z datą premiery to jakieś żarty :/ Ciekawe czemu chcą premierę przekładać ...


Heh-pewnie Ubi Poland zwali wine na UBi,mniejsza o to,dzwonie jutro od nich i powiem wam co mi powiedzieli.Co do obsuwy to mam nadzieje że sklep cenega znowu pokaże kalse i nie odczujemy zbytnio tej obsuwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 16:38, rafekx 12 napisał:

Heh-pewnie Ubi Poland zwali wine na UBi,

Dokładnie tak , jedni będą zwalać winę na drugich i nic z tego nie wyniknie...

Dnia 26.10.2008 o 16:38, rafekx 12 napisał:

mniejsza o to,dzwonie jutro od nich i powiem wam co mi powiedzieli.

No to jestem bardzo ciekawy jaki będzie tego skutek , ale nie liczyłbym na nic konkretnego.

Dnia 26.10.2008 o 16:38, rafekx 12 napisał:

Co do obsuwy to mam nadzieje że sklep cenega znowu pokaże kalse i nie odczujemy zbytnio tej obsuwy:)

W cuda wierzysz ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 4 dni poznamy prawdę. Póki co tylko community polskie pisze o 7 listopada. Za 4 dni wszystko będzie jasne, teraz tylko spekulujmy. 30/31 możemy robić w tym temacie chaos, póki co nie mamy nic do gadania, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie krzycie po nim, sam bym tyle stron tematu nie przeczytał.
Jest tak - na świecie grę wydano, ale w Polsce nie. Przeciągnęli premierę do 31,a oficjalne community polskie daje datę 7 listopad. Masz tu całe 30 stron jęczenia i zrzędzenia, spekulowanie, piratów i takich tam.
Witamy po radosnej stronie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 23:15, G.A.S napisał:

Spoko, nie krzycie po nim, sam bym tyle stron tematu nie przeczytał.
Jest tak - na świecie grę wydano, ale w Polsce nie. Przeciągnęli premierę do 31,a oficjalne
community polskie daje datę 7 listopad. Masz tu całe 30 stron jęczenia i zrzędzenia,
spekulowanie, piratów i takich tam.
Witamy po radosnej stronie gram.pl


Jak to całe trzydzieści stron. Przecież w tym topicu nawet 18 nie ma...

BTW co oni mają za problem napisy dorobić... To mój kolega już sobie napisy zrobił Far Crya a oni nie mogą... :)

rafekx - Życzę powodzenia, chociaż wątpię, że coś się zmieni po twoim telefonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:14, Mac Cry napisał:

Czyżbym miał zacząc się cieszyc, że zrezygnowałem z pre-ordera? ;] Domyślam się, że grałeś
na X360. I co z tego, że Polska biedny kraj? Czy każdy musi miec każdą grę?


W FPS''y gram tylko na PC więc na x360 tą grę sobie odpuściłem,ale możesz zacząć się cieszyć ;) może dziwne że tak napiszę ale gra jest nudna i nie wciąga. Inaczej było z 1cz FC jak i Crysisem. Polecam pierw przetestować grę niż ja od razu kupić byś się nie zawiódł. Tyle obiecali..., a tak to wyszło :/

Tiaa pewnie mój komp sie nei nadaje... co do "niunkaaaa" hmm... masz super komputer do tego ten extra wagancki Palit 4850, 3 gb ram pewnie kingstony ;) i ten E4300 suuuuuuuuppppppeer "cud, miód orzeszki" mam nadzieję że w Crysisa grałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 09:06, gpodoba napisał:

ten E4300 suuuuuuuuppppppeer "cud, miód orzeszki" mam nadzieję że w Crysisa grałeś ;)


masz cos do e4300 ? mam ten procek od prawie 2 lat i nie sprawia mi problemow ;] szczegolnie ze sie nawet dobrze krecil jak na tamte czasy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 09:06, gpodoba napisał:

> >>..............
Tiaa pewnie mój komp sie nei nadaje... co do "niunkaaaa" hmm... masz super komputer
do tego ten extra wagancki Palit 4850, 3 gb ram pewnie kingstony ;) i
ten E4300 suuuuuuuuppppppeer "cud, miód orzeszki" mam nadzieję że w Crysisa grałeś ;)


W crysisa gralem, warheada prawie przeszedłem. I co z tego? Gra mnie nie wciagnela w ogóle.

Czy ja mowie ze mam super komputer? Podniecam sie?
Najgorszy on nie jest i wszystko na nim leci na maxie (włączając w to warheada).

Nie nabijaj sie z E4300 bo to swietny proc a sam o wiele lepszego nie masz.
I co z tego ze kingston? Nie podniecaj sie ze masz innej marki, na mnie to wrazenia nie robi.
4850 extrawagancki? I co masz do palita?
znowu szpanujesz ze masz szafirka? 3870?? LOL

3870 moze gonic 4850 i nigdy nie dogoni.

a FC2 to świetna gra. Swietna, cudowna grafa, wielki obszar, wiele smaczkow w grze jak np. zacinajace sie bronie, miotacz ognia, niezle pojazdy, (lotnia:D). dla mnie gra swietna. gralem juz ze 4h i przeszedlem dopiero 8%.
super ze mozna wejsc w statystyki i obczaic swoja celnosc, ilosc wykoanych misji z watku glownego, pobocznego itp.

No ale, grajac w pirata nie ma sie takiej satysfakcji z grania jak w przypadku oryginalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i plotka którą napisałem 24 października okazała się prawdziwa. Oficjalna data premiery Far Cry 2 w Polsce to 7 listopada. Wiadomość potwierdzona przez GameCorner które zapytało o to Rafała Adasiaka z polskiego oddziału UbiSoft. Źródło tutaj -> http://tiny.pl/s57n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2008 o 13:27, Pafun napisał:

No i plotka którą napisałem 24 października okazała się prawdziwa. Oficjalna data premiery
Far Cry 2 w Polsce to 7 listopada. Wiadomość potwierdzona przez GameCorner które
zapytało o to Rafała Adasiaka z polskiego oddziału UbiSoft. Źródło tutaj -> http://tiny.pl/s57n


Tak więc losy potoczyły się tak jak można było się tego spodziewać , data premiery został przełożona o kolejny tydzień (a niedługo o jeszcze kolejny ;>). Mi to nie robi większej różnicy , tydzień w tą , tydzień w tamtą , przecież nikogo to nie zbawi. Chociaż wiem , że ludzie którzy nadal czekają na ten tytuł pewnie są , delikatni mówiąc zawiedzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem jest duży dla ludzi, którzy już zdążyli opłacić swoje zamówienie a teraz muszą czekać.
Ja mam jeszcze dodatkowy problem, bo zamówiłem sobie z dwiema innymi grami, w które mógłbym już grać, a tak będę czekać nie wiadomo do kiedy.
Poza tym przełożenie premiery na tydzień przed wcześniejszym terminem bez podania przyczyny nie jest fair wobec graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2008 o 14:18, Daimon_Frey napisał:

Problem jest duży dla ludzi, którzy już zdążyli opłacić swoje zamówienie a teraz muszą czekać.

Ne za bardzo się na tym znam , chodzi Ci o tych ludzi co postanowili zapłacić za grę przelewem ? Jeśli tak to moim zdaniem nie jest to problem , jak ktoś postanowił wybrać taką formę płatności to musi się liczyć z ewentualnymi konsekwencjami/następstwami.

Dnia 27.10.2008 o 14:18, Daimon_Frey napisał:

Ja mam jeszcze dodatkowy problem, bo zamówiłem sobie z dwiema innymi grami, w które mógłbym
już grać, a tak będę czekać nie wiadomo do kiedy.

To powinna być dla Ciebie nauczka , ja nigdy nie zamawiam żadnych dodatkowych gier jeżeli decyduje się na kupno jakiegoś tytułu w pre-orderze. Powiem szczerze , że jest to imho bardzo nierozsądne.

Dnia 27.10.2008 o 14:18, Daimon_Frey napisał:

Poza tym przełożenie premiery na tydzień przed wcześniejszym terminem bez podania przyczyny
nie jest fair wobec graczy.

Coś mi się wydaję , że Polski oddział Ubisoftu chyba niestety nie przywiązują do tego większej wagi. Co innego Cenega , oni to na pewno podali by jakiś powód , ale jak wiadomo Cenega już się grami od Ubi nie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować