Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Realizm?
Gdzie Ty żyjesz, też tam chce ;)
AI znikło, została grafika i ogromna przestrzeń która przyniosła więcej wad niż zalet.
Sytuacja taka sama jak w AC - kolejna popsuta gra Ubisoftu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 23:22, Selv napisał:

Realizm?
Gdzie Ty żyjesz, też tam chce ;)
AI znikło, została grafika i ogromna przestrzeń która przyniosła więcej wad niż zalet.
Sytuacja taka sama jak w AC - kolejna popsuta gra Ubisoftu :(


No dobra, czasami może mniej niż więcej... Ale i tak IMO to GTA w tropikach! A do Wrocka zapraszam, śliczne miasto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 20:35, dave03 napisał:

> Dwie rzeczy inne niż w FC i nieco denerwujące:
> 1. Ktoś to już opisywał - wystarczy, że odjedzie się kilka metrów od posterunku
i od
> nowa jest on obstawiony.
> 2. Konieczność umieszczenia płytki w napędzie.

Jeśli chodzi o płytkę w napędzie to zwykle tak
jest w przypadku nowych gier. Bardzo często to zostaje zniesione gdy gra trafia do taniej
serii, ale w przypadku premierówek to rzecz całkowicie normalna (choć zdarzają sie wyjątki,
podobno Red Alert 3 nie wymaga płyty do grania) . Też mi sie to niezbyt podoba, bo nie
jest to zbyt wygodne, ale niestety.


Hmmm ... ja gram w nowe gry bez płyty w napędzie,np: Sacred 2 i Dead Space - w FC2 jeszcze nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2008 o 17:11, Slawmen napisał:

Po pierwsze w Crysisie ściany mogłem przewracać własną masą xD


nom xD, Ale w Crysisie z tego co pamiętam jak przechodziliśmy przez krzaki to one się chyba tak nie kładły jak w FC2

Dnia 12.11.2008 o 17:11, Slawmen napisał:

a Ty z bazooki pewnie
trzepnąłeś w jakąś porządną gliniankę :).


Jak glinianka to raczej mało porządna :P Ale nie, grałem w FC2 może z 6 min, i zaraz po rozpoczęciu gry miałem bazooke i pierwsze co zrobiłem to walnąłem w jakiś budynek z blachy. Nic mu się nie stało. W crysisie by się najprawdopodobniej przewróciła ściana, a jakby jeszcze jedna padła to mógłby też spaść dach. Czyli w FC2 nie ma takiego wpływy na teren ? Czekajmy w takim razie na BF: Company i nowego Red Factions xDD

Dnia 12.11.2008 o 17:11, Slawmen napisał:

Sry ale Ja drzewa ścinam!!!!! Co prawda musze
się nieźle rozpędzić autkiem ale się ścinają!!!!!


Ja próbowałem strzelać do drzewa i nic. W crysisie to działało. Z samochodem nie próbowałem. Jak będę miał okazje jeszcze zagrać to spróbuje.

Dnia 12.11.2008 o 17:11, Slawmen napisał:

Po drugie: Tryby do czego????? Jak do Multi to jest Deathmath Drużynowy Deathmath, zdobądź
diament (bardzo fajny tryb) i powstanie.


Na czym polega tryb zdobądź diament i powstanie ? Pierwszy to się domyslam o co chodzi ale jak podasz więcej info to będę uradowany xD Czy na multi często zdarza się korzystać z pojazdów, naprawiać je itp. Albo wraz z drużyną płynąć łódką i zdobyć jakąś przystań ?

Dnia 12.11.2008 o 17:11, Slawmen napisał:

Do lis 23-----> No masz rację to nie RPG xD. Dobre porównanie :P.


A co to, tylko w RPG są cywile ? Poza tym gatunek FPS ostatnio chyba idą w stronę RPGów np. Bioshock, BF: Heroes i 2142, CoD. Ale też RPGi idą w stronę FPSów np. Fallout 3 :P Taka mała dygresja ;] Ale uważam że cywile byli bardzo mile widziani w FC2.. gra by dała dużo dużo więcej zabawy np. w stylu z GTA xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2008 o 01:09, Grizzly. napisał:


Na czym polega tryb zdobądź diament i powstanie ? Pierwszy to się domyslam o co chodzi
ale jak podasz więcej info to będę uradowany xD Czy na multi często zdarza się korzystać
z pojazdów, naprawiać je itp. Albo wraz z drużyną płynąć łódką i zdobyć jakąś przystań


Zdobądź diament to stary znany Capture the Flag. Tyle, że tu o diament sie walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 07:11, PopoGuz napisał:

Nie spostrzegłem żeby CoD szedł w stronę RPG... :?


w/w bardziej, ale w CoD chodziło mi o rangi (lvl), odblokowywanie perków (umiejętności) itp. Poprostu rozwój postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2008 o 01:09, Grizzly. napisał:

Na czym polega tryb zdobądź diament i powstanie ? Pierwszy to się domyslam o co chodzi
ale jak podasz więcej info to będę uradowany xD Czy na multi często zdarza się korzystać
z pojazdów, naprawiać je itp. Albo wraz z drużyną płynąć łódką i zdobyć jakąś przystań
?


Powstanie polega na tym iż jest jeden Boss w drużynie i to jego trza zabić by wygrać, ale zanim się za niego zabierzemy trza zająć poszczególne tereny ;] Mnie się tam podoba stary dobry deathmath :P

A co do pojazdów- zależy w którym trybie. W Deathmathu mozesz jezdzic pojazdem ale długo se nie pojeździsz xD w sensie zestrzelą Cię ;] za to w DDM (Drużynowym Deathmathu) fajnie jest całą (prawie całą) drużyną wsiąść do jednego auta i jechać na przeciwny Team :P.
W Multi polecam Ci klasę Partyzant :P Twoją pierwszą bronią będzie miotacz ognia i dużo z nim zabawy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Wszystko realistyczne, ale mam pytanie. Gdzie się kupuje lek na malarię? Bo mi się skończyły tabletki i zapomniałem gdzie to było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:DDDD
Dostajesz zadanie żeby zdobyć lekarstwa , na mapie jest ikonka takiej pięści i koło niej wykrzyknik , musisz tam iść i koleś zleci ci zadanie dostarczenia paszportów i jak dostarczysz je to dostaniesz leki , możesz iść do księdza w Pala
:DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 00:55, lipek1888 napisał:

FAR CRY 2 grywalność po 50% spada do 2 w skali 1 do 10 nie radze jaj kupować lepiej zainwestujcie
w GTA 4 PC


sto razy wole fc2 od gta4 grałem na xboxie i nowa gra rockstargame oprócz grafiki nieprzyniosła nic nowego misjie są podobne jak w san andreas jeśli przeszłeś poprzednie gta to nowe znudzi ci się jeszcze w pierwszej mapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z multiplayerem w FC2. Za każdym razem gdy chce dołączyć do gry to albo nie dostaje się na serwer (wywala mnie), albo pare sekund po rozpoczęciu zabawy wywala mnie PunkBuster (a mam zainstalowany). Co się da z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest właśnie Far Cry 2 , tylko ładna grafika nic poza tym , gra nudna jak diabli i to jeszcze masakrycznie goła , miało być tak dużo różności i większość z tego została usunięta . W takiej grze czołganie powinno być priorytetem , nawet w trailerach były filmiki jak koleś się skradał z maczetą nie mam pojęcia czemu tak błachą rzecz usunęli z gry . Oraz odradzanie się przeciwników ... mmmm oni chyba zaczynają się bawić w GSC ze stalkerem , to jest do potępienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować