Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2008 o 21:08, Slawmen napisał:

Ale Wy macie problemy ja piernicze :P.

Dla Ciebie może to nie jest problem, ale ciężko jest podchodzić do jednej misji kilka razy.Jedyne wyjście to nie wyłączać gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem, że przed uruchomieniem gry mam zajęte 40% RAM, po odpaleniu misji 70%RAM. Kiedy Przejdę odpowiedni fragment terenu, to użyte jest już 80% RAM. W takiej chwili gra zaczyna korzystać z pliku wymiany na dysku. Dysk ma duuuuużo wolniejszy transfer niż RAM i gra się przycina.
Najgorsze jest to, że to wina tych udanych programistów, którzy chyba chcieli, żeby cały teren do RAM''u został wczytany. Jakby nie można było zwalnić pamięci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z grą w sieci. Po około 5-7 min wywala mnie z serwerów i mówi że straciło połączenie z kontem. Czy ktoś może miał podobny problem i wie jak go rozwiązać? Pozdro wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Powiem tak. Po trzech dniach grania zaczynają mnie nużyć te przestrzenie. Żeby człowiek musiał przejechać się autem godzinę realnego czasu aby wykonać zadanie?! Zaczyna to już być męczące....
Jest jedna przewaga nad FC. Grę można w dowolnej chwili zapisać. Potem rozpoczyna się od tego miejsca a nie jak w FC od punktu kontrolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak powyżej, gra znudziła mnie po 3 dniach, za to ojcu bardzo się podoba XD , no a ja jak narazie nie zamierzam w nią zagrać, bo jest nudna, chwilami wydaje się że gra jest bez sensu. W misjach właściwie zawsze chodzi oto samo - rozwal, zabij, uratuj, i tak w kółko :P. Grafika jest bardzo ładna ale wątek do bani. Nie wiem poco główny bohater choruje na Malarię, bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak , a ja nie wiem czemu takie coś mam :
Biorę zadanie żeby zdobyć leki na malarię , wykonuję misję i odbieram leki , idę po misję od jakieś frakcji biorę , wykonuję zadanie i uaktualnia mi się zadanie że znów muszę zdobyć leki :| A poprzednich nic nie wykorzystałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 12:07, Crew 900 napisał:

Tak , a ja nie wiem czemu takie coś mam :
Biorę zadanie żeby zdobyć leki na malarię , wykonuję misję i odbieram leki , idę po
misję od jakieś frakcji biorę , wykonuję zadanie i uaktualnia mi się zadanie że znów
muszę zdobyć leki :| A poprzednich nic nie wykorzystałem

to musisz mieć jakiś błąd, bo u mnie nie ma takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tak że MUSISZ zdobyć leki, po prostu jest możliwość zdobycia większago zapasu. Czasem jest tak że po ktrymś ataku malari bohater bierze pigułkę. patrzy do fiolki a ona jest pusta więc wtedy TRZEBA zdobyć nowy zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa. Mam problem już na początku gry.^^ Jak się jedzie do tego składu broni to jak tam wejdę to piszę że nie ma handlarza. Więc co ja mam zrobić?:/ A do tego baru Maika to nie wiem jak wejść.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt że nie ma handlarza oznacza że nie ma misji w sklepie z bronią, jednak broń możesz kupować przez komputer w tym sklepie. A co do baru to wchodzisz jak do innych budynków, wejście jest od strony wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Handlarz tylko daje Ci zlecenia, sprzęt kupujesz używając komputera w sklepie. A do baru wchodzi się od strony wody, poszukaj po prostu drzwi na ścianach :P
EDIT: Spóźniłem się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 13:06, songohanssj2 napisał:

Jaki potrzebny jest sprzęt by grać na srednich detalach?

Myślę że na dwurdzeniowym Athlonie 3800+, 1.5GB Ramu i karcie pokroju GeForce 8600GT w rozdziałce nie wyższej niż 1024x768 już byś jakoś sobie pograł. Ja na Core 2Duo E4500, 2GB Ramu i fabrycznie podkręconym GF 9600GT gram w maksymalnych detalach w 1280x1240 + AA 2x + Anizo 4x, a przecież to już nie jest nic szczególnego jak na dzisiejsze czasy.

Dnia 15.11.2008 o 13:06, songohanssj2 napisał:

Czy jest demo FC2?


Dema nie ma i z całą pewnością już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom chociaż dziwi mnie to że nie dali dema , niby dlatego że pisali bo gra będzie dużo zajmować , a po zainstalowaniu zajmuje tylko 3.53 GB !!! :|
Aż nie chce się wierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale badziew .-.- Żeby dostać się do baru musiałem kupić broń i wydać diamenty.:/ A wie ktoś w jakich godzinach jest handlarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie karty rejestracyjnej: znaleźliście takową w pudełku z grą? Bo ja nie bardzo. Mam edycję kolekcjonerską ale pudełko z grą to i tak to zwykłe pudełko na DVD więc nie wiem do końca czy tak ma być... A chciałem sobie zapisać punkciki w Kompanii Graczy bo później można zbodyć papier toaletowy Cenegi czy inne cenne nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować