Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Na jakie detale mógłbym sobie pozwolić mając taki sprzęt:
Procesor: Intel Pentium4 3GHz/ C2D E5200 2,5GHz*
Grafa: GeForce 8500GT
Ram: 2GB

*niedługo powinienem go mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 17:28, Crew 900 napisał:

Kurde taki sprzęt cienki bierzesz jak na te czasy ?
Ile za to zabulisz ?

279 zł. Ten procesor będzie do 2 komputera który mam u siebie w pokoju i jeśli by się dało to na nim chcaiłbym grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 15:25, zpawelz napisał:

Mam pytanko odnośnie karty rejestracyjnej: znaleźliście takową w pudełku z grą? Bo ja
nie bardzo. Mam edycję kolekcjonerską ale pudełko z grą to i tak to zwykłe pudełko na
DVD więc nie wiem do końca czy tak ma być... A chciałem sobie zapisać punkciki w Kompanii
Graczy bo później można zbodyć papier toaletowy Cenegi czy inne cenne nagrody.



Nie ma bo FC2 wydał Ubisoft a nie Cenega.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwiększe pamięć wirtualną to wtedy gra mi się zaczyna ciąć w takim momencie, bo gra musi czytać z dysku.
Ja teraz nawet nie jestem pewien czy jakbym kupił jeszcze 1GB pamięci, to nie byłoby tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że musisz kupić sobie więcej pamięci , szczęście że teraz pamięć jest tania jak barszcz , a ty jeszcze masz Vistę to minimum powinieneś mieć do gier z 4 GB ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 17:49, PopoGuz napisał:

Ja teraz nawet nie jestem pewien czy jakbym kupił jeszcze 1GB pamięci, to nie byłoby
tego problemu.


Ewidentnie coś masz nie tak z systemem, najlepiej go przeinstaluj i zaktualizuj sterowniki do karty graficznej, bo przy 2GB Ramu to ta gra powinna śmigać bez zacięcia . I to wszystko na maksymalnych detalach, oczywiście pod warunkiem że jeszcze dysponujesz odpowiednio szybkim procesorem i wydajną kartą graficzną. Reinstal systemu to w sumie jakieś 2 godziny roboty i chyba warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 17:23, songohanssj2 napisał:

Na jakie detale mógłbym sobie pozwolić mając taki sprzęt:
Procesor: Intel Pentium4 3GHz/ C2D E5200 2,5GHz*
Grafa: GeForce 8500GT
Ram: 2GB

*niedługo powinienem go mieć


powinno ci na średnich pójść;) sprzęt nawet dobry a co najwarzniejsze tani ;) ale tej karty to bym nie kupywał myślałeś nad 9600gt albo 9800gtx?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 18:59, siara82 napisał:

81% i 18 godzin za sobą i jeszcze mi się nie znudziła :P


ja mam 70% i 17lvl na necie ;) dalej z chęcią gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja trafiłem na bardzo dziwny błąd , idę po zadanie do Pala od tego chudego ciula , teraz miałbym za zadanie zabić Doktora Makumbe , więc idę koleś zaopiekuje się moim ekwipunkiem , wchodzę na góre i tu niespodzianka , drzwi są do niego zamknięte i nikt mi nie otwiera ich :|
WTF is going on ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 17:56, dave03 napisał:

Ewidentnie coś masz nie tak z systemem, najlepiej go przeinstaluj i zaktualizuj sterowniki
do karty graficznej, bo przy 2GB Ramu to ta gra powinna śmigać bez zacięcia . I to wszystko
na maksymalnych detalach, oczywiście pod warunkiem że jeszcze dysponujesz odpowiednio
szybkim procesorem i wydajną kartą graficzną. Reinstal systemu to w sumie jakieś 2 godziny
roboty i chyba warto spróbować.


Reinstal tak, ale skopiowanie wszystkich danych(muzyki, zapisów z gier, dokumentów), instalacja wszystkich programów (w tymi gier)...
Dobre pół dnia roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 21:13, siara82 napisał:

Zakończyłem SP i pomimo błędów jakie występują gra jest bardzo dobra i z przyjemnością
jeszcze w nią zagram.


eh znowu nie ten przycisk . Wybaczcie chciałem Edit zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 21:09, Irc100 napisał:

Spytam wprost. Czy lepiej kupić Far Cry 2 czy Fallout 3?

Ciekawe, bo ja właśnie na ten sam temat rozważałem i jednak wyszło na Far Cry 2:)
W temacie o F3 wyraźnie ludzie skarżą się na tryb walki w czasie rzeczywistym, a ja z racji sojego uczulenai na tury nie miałbym frajdy z walki przy użyciu V.A.T.S.''a, ale różni ludzie się trafiają. Generalnie zależy to od tego czego od gry oczekujesz. Jeśli FPS''a to Fallout odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować