Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 18:06, Pernia napisał:

> Czy na aktualnej wersji gry (chyba 1.01) można już normalnie grać w singla i multi?

> jeszcze jakieś problemy?
A powiedz mi mocium panie, kiedy jakieś problemy były ?


Na fanowskiej stronie czytałem o problemach z multi. Wiele też czytałem o wyjazdach do windy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:01, Irc100 napisał:

> > Czy na aktualnej wersji gry (chyba 1.01) można już normalnie grać w singla
i multi?
> Są
> > jeszcze jakieś problemy?
> A powiedz mi mocium panie, kiedy jakieś problemy były ?

Na fanowskiej stronie czytałem o problemach z multi. Wiele też czytałem o wyjazdach do
windy...


no ale jakie masz dokłednie problemy z multi???? ja nie ściągałem żadnego patcha a multi mi noromalnie chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:01, Irc100 napisał:

> > Czy na aktualnej wersji gry (chyba 1.01) można już normalnie grać w singla
i multi?
> Są
> > jeszcze jakieś problemy?
> A powiedz mi mocium panie, kiedy jakieś problemy były ?

Na fanowskiej stronie czytałem o problemach z multi. Wiele też czytałem o wyjazdach do
windy...

problemem było połączenie się w multi, nie wiedzieli, że klucz online to ten sam co do aktywacji i trzeba było założyć konto w Ubi.com żeby zagrać w multi i tak jak napisał globo1 nie potrzebny był żaden patch żeby się połączyć.Ja nie miałem problemów z multi, ale fakt jest taki, że kilka osób rzeczywiście wywalało do windy, ale z jakiego powodu... nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z Multi, otóż gdy chcę dołączyć do gry wyskakuje informacja: "Nie można dołączyć do tej gry, spróbuj ponownie później". I tak do każdego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem: wszystko spatchowane, zainstalowane, ale gra mnie ciągle wywala przez Punkbustera (przy okazji zauważyłem, że po kliknięciu add a game i wyjściu, a potem znowu wejściu du Pb żadne gry się nie wyświetlają). Po włączeniu pbsvc.exe wyskakuje mi w pewnym momencie: "C:\Windows\system32\PnkBstrA.exe NO
Is PnkBstrB explicitly allowed?
C:\Windows\system32\PnkBstrB.exe NO". Czy w tym tkwi problem (a może w podanej złej ścieżce- jako domyślną wybiera ze steama, a potem się na nią nie zgadza, gdzie wtedy to najlepiej wpakować?)?
Przepraszam za być może nudny i noobowski post, ale kompletnie nie wiem, co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:48, michas93 napisał:

mam problem: wszystko spatchowane, zainstalowane, ale gra mnie ciągle wywala przez Punkbustera
(przy okazji zauważyłem, że po kliknięciu add a game i wyjściu, a potem znowu wejściu
du Pb żadne gry się nie wyświetlają). Po włączeniu pbsvc.exe wyskakuje mi w pewnym momencie:
"C:\Windows\system32\PnkBstrA.exe NO
Is PnkBstrB explicitly allowed?
C:\Windows\system32\PnkBstrB.exe NO". Czy w tym tkwi problem (a może w podanej złej
ścieżce- jako domyślną wybiera ze steama, a potem się na nią nie zgadza, gdzie wtedy
to najlepiej wpakować?)?
Przepraszam za być może nudny i noobowski post, ale kompletnie nie wiem, co zrobić.


Oryginał? Mnie też na początku wywalało ale teraz nie wywala :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam się wprost. Warto kupić? Czytałem parę recenzji, również zagranicznych, oglądałem Fresh Air na Hyperze i wywnioskowałem, że... warto. Jednak ciekawi mnie zdanie zwykłych graczy, nie związanych z branżą (typu recenzenci, dziennikarze itp.). Dzięki za odpowiedź.

EDIT: Jeszcze jedno. Czy w Media Marktach/Saturnach dostanę jeszcze kolektorkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:48, michas93 napisał:

mam problem: wszystko spatchowane, zainstalowane, ale gra mnie ciągle wywala przez Punkbustera
(przy okazji zauważyłem, że po kliknięciu add a game i wyjściu, a potem znowu wejściu
du Pb żadne gry się nie wyświetlają). Po włączeniu pbsvc.exe wyskakuje mi w pewnym momencie:
"C:\Windows\system32\PnkBstrA.exe NO
Is PnkBstrB explicitly allowed?
C:\Windows\system32\PnkBstrB.exe NO". Czy w tym tkwi problem (a może w podanej złej
ścieżce- jako domyślną wybiera ze steama, a potem się na nią nie zgadza, gdzie wtedy
to najlepiej wpakować?)?
Przepraszam za być może nudny i noobowski post, ale kompletnie nie wiem, co zrobić.


a czy gra przez multi działała przed ściągnięciem patchuw?? no bo jeśli patch ściągałeś z jakiejś niepewnej strony (np torrenty albo instalki.pl) na takich stronach patch mugłbyć niekompletny skompresowany albo mieć złą bramke domyślną ;( sprubój odinstalować patcha jeśli multi dalej niebedzię chodzić to to już jest wina gry(oczywiście muwimy o orginalnej grze ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 18:59, Lex napisał:

Pytam się wprost. Warto kupić? Czytałem parę recenzji, również zagranicznych, oglądałem
Fresh Air na Hyperze i wywnioskowałem, że... warto. Jednak ciekawi mnie zdanie zwykłych
graczy, nie związanych z branżą (typu recenzenci, dziennikarze itp.). Dzięki za odpowiedź.

EDIT: Jeszcze jedno. Czy w Media Marktach/Saturnach dostanę jeszcze kolektorkę?


jak najbardziej polecam te grę. grafika jest na poziomie crysisa (a niepotrzeba visty i direx10 ;). najwarzniejsze jest to że gra wciąga i sie nienudzi po paru dniach (przynajmniej moim zdaniem mam 89% gry ukończone i dalej z chęcią odpalam ten tytuł) realistyczny świat i przyroda( no oprócz odradzających się przeciwników) naprawde ogromny świat. według mnie WARTO szczególnie że odrazu po premierze kosztuje tylko 79zł. a jeśli chodzi o wersje kolekcjonerską to możesz ją zamuwić w empiku napewno przyślą. jeśl jednaki nie jesteś pewien a niechcesz wydawać kasy w ciemno ściągnij demo gry i zobacz czy ci się spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:11, globo1 napisał:

> . jeśl jednaki nie jesteś
pewien a niechcesz wydawać kasy w ciemno ściągnij demo gry i zobacz czy ci się spodoba
;)


Nie ma dema. I nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 17.11.2008 o 19:17, Ecko09 napisał:

Nie ma dema. I nie będzie.


niewiedziałem ;) sorki za błąd no to chyba bedziesz musiał kupić aby się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:11, globo1 napisał:

jak najbardziej polecam te grę. grafika jest na poziomie crysisa (a niepotrzeba visty i direx10 ;)


Chyba tutaj trochę jednak przesadziłeś, bo do poziomu Crysisa pod względem grafiki trochę jednak brakuje, choć Far Cry 2 za to znakomicie chodzi na słabszych kompach, a to jest bardzo istotne. Grafika w FC2 trzyma jednak poziom, aczkolwiek irytuje mnie to że w wielu miejscach jest zbyt ciemno i niewiele widać. W grze po pewnym czasie można jednak odczuć znużenie tym ciągłym jeżdżeniem samochodem do celu misji, a zdecydowanie zbyt częste respawny wrogów tylko doprowadzają do frustracji. Ogólnie jednak grę oceniam na 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 22:36, dave03 napisał:

> jak najbardziej polecam te grę. grafika jest na poziomie crysisa (a niepotrzeba
visty i direx10 ;)

Chyba tutaj trochę jednak przesadziłeś, bo do poziomu Crysisa pod względem grafiki trochę
jednak brakuje, choć Far Cry 2 za to znakomicie chodzi na słabszych kompach, a to jest
bardzo istotne. Grafika w FC2 trzyma jednak poziom, aczkolwiek irytuje mnie to że w wielu
miejscach jest zbyt ciemno i niewiele widać. W grze po pewnym czasie można jednak odczuć
znużenie tym ciągłym jeżdżeniem samochodem do celu misji, a zdecydowanie zbyt częste
respawny wrogów tylko doprowadzają do frustracji. Ogólnie jednak grę oceniam na 8/10.


moim zdaniem jednak nie przesadziłem. grafiką wogóle nie odbiega od crysisa zrób sobie screena na najwyrzszych detalach w far cry 2 i na crysise(na xp i direx9) zobaczysz że niema zbyt wielkiej różnicy ;)
masz racje jechanie samochodem staje się trochę nudne ale po to jest w grze autobus;) jeśli chodzi o te ciemności w niektórych mejscach to tylko dlatego że tak jest realistycznie lepsze jest to niż np poświata na barkach bochatera w turoku
ale zgodzę się że przeciwnicy ożywają za szybko dlatego daje 9/10 a nie 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w niedziele zakupiłem Far Cry 2. Gre jak na razie odpaliłem tylko jeden raz bo zmieniałem system z xp na viste i nie miałem zbytnio czasu grać. Ale po jednorazowym odpaleniu gry i dobicia 2% jak na razie żałuje że wydałem 80zł na taki shit(?) :/ Nie ma w tej grze nic co mnie przyciąga, a bardzo lubie FPS''y... szkoda, no ale z przymusu przejdę, może w późniejszych etapach rozgrywka się rozkręci :)

NIE BIERZCIE TEJ OPINI ZBYT DO SIEBIE! JA TYLKO STWIERDZAM TO CO WIDZIAŁEM DO 2% ROZGRYWKI, CZYLI JEST TO SAM POCZĄTEK GRY ;) - Przepraszam że z Capsem ale piszę to ponieważ nie chcę zbyt zrazić do tej gry, a może być dobra, lecz w późniejszych etapach gry ( powtarzam się :P )

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie znów to samo :| WTF is going on ?
Znów od nowa grę zaczynam by to sami mieć ? znów jak chcę misję wziąść drzwi do klienta są zamknięte , co robić :/

20081118154802

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:02, globo1 napisał:

> mam problem: wszystko spatchowane, zainstalowane, ale gra mnie ciągle wywala przez
Punkbustera
> (przy okazji zauważyłem, że po kliknięciu add a game i wyjściu, a potem znowu wejściu

> du Pb żadne gry się nie wyświetlają). Po włączeniu pbsvc.exe wyskakuje mi w pewnym
momencie:
> "C:\Windows\system32\PnkBstrA.exe NO
> Is PnkBstrB explicitly allowed?
> C:\Windows\system32\PnkBstrB.exe NO". Czy w tym tkwi problem (a może w podanej
złej
> ścieżce- jako domyślną wybiera ze steama, a potem się na nią nie zgadza, gdzie wtedy

> to najlepiej wpakować?)?
> Przepraszam za być może nudny i noobowski post, ale kompletnie nie wiem, co zrobić.

>

a czy gra przez multi działała przed ściągnięciem patchuw?? no bo jeśli patch ściągałeś
z jakiejś niepewnej strony (np torrenty albo instalki.pl) na takich stronach patch mugłbyć
niekompletny skompresowany albo mieć złą bramke domyślną ;( sprubój odinstalować patcha
jeśli multi dalej niebedzię chodzić to to już jest wina gry(oczywiście muwimy o orginalnej
grze ?? ;)



Tak, gra jest oryginalna. Spróbowałem jak pisaliście i jak na razie od wczoraj chodzi dobrze. Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować