Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 13:45, globo1 napisał:

moim zdaniem jednak nie przesadziłem. grafiką wogóle nie odbiega od crysisa zrób sobie
screena na najwyrzszych detalach w far cry 2 i na crysise(na xp i direx9) zobaczysz że
niema zbyt wielkiej różnicy ;)


Różnica jest moim zdaniem całkiem spora na korzyść Crysisa. Nie można też zapominać o fakcie iż ta ostatnia gra ukazała sie jakiś rok temu, a to w tej branży cała wieczność. W Far Cry''a 2 mimo pewnych jego dość rażacych mankamentów grało mi się przyjemnie. Nawet lepiej niż w Crysisa, który to poza grafiką niczym szczególnym mi nie zaimponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:30, dave03 napisał:

> moim zdaniem jednak nie przesadziłem. grafiką wogóle nie odbiega od crysisa zrób
sobie
> screena na najwyrzszych detalach w far cry 2 i na crysise(na xp i direx9) zobaczysz
że
> niema zbyt wielkiej różnicy ;)

Różnica jest moim zdaniem całkiem spora na korzyść Crysisa. Nie można też zapominać o
fakcie iż ta ostatnia gra ukazała sie jakiś rok temu, a to w tej branży cała wieczność.
W Far Cry''a 2 mimo pewnych jego dość rażacych mankamentów grało mi się przyjemnie. Nawet
lepiej niż w Crysisa, który to poza grafiką niczym szczególnym mi nie zaimponował.



Far Cry 2 bez dwóch zdań jest lepszy od Crysisa.Crysis jest już przestarzały lekko a do branży wkracza następca kultowego FPS - Far Cry 2.Fajniej się gra ogólnie w Crye''a 2 niż by w Crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe że karta nie może wyświetlić maksymalnej grafiki?? Nie chodzi mi o płynność tylko o możliwość wyświetlenia takiej grafy. Bo jak ustawiłem sobie wszystko na maksa na karcie 7800GS 256mb to oniemiałem bo grafika po prostu była beznadziejna.Myślałem że na maksie to będzie cud miód ryba kit a przy tym Crysis miał o wiele lepszą grafikę i to nie na maksymalnych ustawieniach.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na full grafe się trochę rypie jak się ma 256 ale przy wyższej powinno iść ładniej niż w Crysis. A poza tym nie warto grać na full detalach i rozdzielczości bo jak wróg ma campa w krzakach to tak zdetalowane że go nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:15, Vernio napisał:

Czy jest możliwe że karta nie może wyświetlić maksymalnej grafiki?? Nie chodzi mi o płynność
tylko o możliwość wyświetlenia takiej grafy. Bo jak ustawiłem sobie wszystko na maksa
na karcie 7800GS 256mb to oniemiałem bo grafika po prostu była beznadziejna.Myślałem
że na maksie to będzie cud miód ryba kit a przy tym Crysis miał o wiele lepszą grafikę
i to nie na maksymalnych ustawieniach.:|


też tak miałem ściągnij najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej i potem odpal na full detalach;)

niemożliwe żeby karta nie wyświetliła grafiki może się ciąć ale odtworzy full detale np ja chciałem kiedyś spróbować po premierze gothica 3 odpalić go na maksymalnych detalach mialem wtedy geforce 5200 fx ;) cieło sie tak że po minucie dopiero z trzy razy mieczem machnołem ale odpaliło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:30, globo1 napisał:

> Czy jest możliwe że karta nie może wyświetlić maksymalnej grafiki?? Nie chodzi mi
o płynność
> tylko o możliwość wyświetlenia takiej grafy. Bo jak ustawiłem sobie wszystko na
maksa
> na karcie 7800GS 256mb to oniemiałem bo grafika po prostu była beznadziejna.Myślałem

> że na maksie to będzie cud miód ryba kit a przy tym Crysis miał o wiele lepszą grafikę

> i to nie na maksymalnych ustawieniach.:|

też tak miałem ściągnij najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej i potem odpal
na full detalach;)

niemożliwe żeby karta nie wyświetliła grafiki może się ciąć ale odtworzy full detale
np ja chciałem kiedyś spróbować po premierze gothica 3 odpalić go na maksymalnych detalach
mialem wtedy geforce 5200 fx ;) cieło sie tak że po minucie dopiero z trzy razy mieczem
machnołem ale odpaliło ;P



Mam 178.24,:| Najbardziej zaskakujące jest to że na tych maks/ultra detalach tnie mi mniej niż w Gothicu 3 na medium.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem FC2...i jestem pod WIELKIM wrażeniem. Dla mnie gra roku! Wciągająca fabuła, niepowtarzalny klimat i jeszcze te widoki :) (DX10, wszystko na full i maks. rozdzielczość). Troszeczkę wkurzają te szybkie respawny przeciwników i długie dojazdy na misje, jednak ja tego w zasadzie nie dostrzegałem. Jeśli lubisz porządną strzelaninę z niepowtarzalnym klimatem i otwartym światem to nie musisz dłużej szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:02, Crew 900 napisał:

wciągająca fabuła ? W tej grze w ogóle nie ma fabuły ,


nie przesadzaj, fabuła jest i to dość oryginalna.. chociaż niektóre elementy poprostu ją psują.

Dnia 18.11.2008 o 21:02, Crew 900 napisał:

Chodź gdzie chcesz , rób co chcesz


Dlatego ta gra jest piękna ! Bynajmniej dla kogoś takiego jak ja. Czyli gra snajperem, realizm, skradanie, zdejmowanie przeciwników na odległość i to z miejsca jakiego tylko się chce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki realizm?
Opowiesz mi o realizmie który odczuwasz w tej grze? :)

EDIT: Skradanie się też tak naprawdę nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natrafił ktoś też na taki błąd jak ja ?
Ostatnią misję mam dostać o tym że muszę Zabić Dr. Gakumbe czy coś ale jak idę na górę po misję to drzwi są zamknięte co uniemożliwia mi dalszą grę .
:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra :) w końcu mogłem pozwolić sobie trochę dłużej w nią pograć i jestem pod niesamowitym wrażeniem. Klimat miażdży! choć świat trochę pusty, zwłaszcza jeżeli chodzi o ilość zwierząt, to gęstość flory nadrabia zaległości. No i ciut za szybkie odradzanie się przeciwników ale ta kwestia była poruszana już nie raz, więc nie będę się powtarzał. Genialnie zoptymalizowany silnik, piękna grafika. Jak widać, gdy się tylko chce to można te dwie sprawy naprawdę dobrze połączyć. Wolność i swoboda - kolejny olbrzymi plus gry. Rozgrywka nie staje się nużąca po 2 godzinach grania. Jak na razie bardzo ciekawe misje, no ale jestem praktycznie na początku. Dużo smaczków, zabezpieczanie miejsc przeznaczonych na schronienie, badanie posterunków, zbieranie klejnotów etc. Zacinające się bronie i dopadająca nas malaria. Świetna animacja postaci itd. itp. ...

Jak na razie razi mnie jeden mankament - otóż nie potrafię zabić przeciwnika idealnie cicho. Chociaż zakradnę się do niego i potraktuje go z kosy to od razu ktoś nadbiega i zaczyna mnie mnie śrutować.

Śmiało daje 9/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:12, Grizzly. napisał:

> wciągająca fabuła ? W tej grze w ogóle nie ma fabuły ,

nie przesadzaj, fabuła jest i to dość oryginalna.. chociaż niektóre elementy poprostu
ją psują.

> Chodź gdzie chcesz , rób co chcesz

Dlatego ta gra jest piękna ! Bynajmniej dla kogoś takiego jak ja. Czyli gra snajperem,
realizm, skradanie, zdejmowanie przeciwników na odległość i to z miejsca jakiego tylko
się chce. :D

Fabuła przedstawia po części to co tak naprawdę się tam dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:58, Crew 900 napisał:

Polecam obejrzenie Filmu Dead Space Downfall , mówi o tym co się wydarzyło przed rozgrywką
w grze


No super :D ja polecam M jak Miłość opowiada o wydarzeniach dziejące się po grze :P hehe

Chyba Ci się coś pokiełbasiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:58, Crew 900 napisał:

Polecam obejrzenie Filmu Dead Space Downfall , mówi o tym co się wydarzyło przed rozgrywką
w grze

Eeee co do tej gry ma Dead Space?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2008 o 21:58, Crew 900 napisał:

Polecam obejrzenie Filmu Dead Space Downfall , mówi o tym co się wydarzyło przed rozgrywką w grze


LOL jak nie dopisujesz ważnych rzeczy do swoich postów , to teraz mylisz tematy... Nie żebym się czepiał , ale ogarnij się czasem chłopie. xD

BTW. Co do Far Cry 2 to z początku chciałem kupić sobie tą grę , ale pograłem sobie trochę u kumpla i przeszła mi jakakolwiek chęć na ten tytuł. Jakoś tak wieje nudą , ale sam nie wiem do końca czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:49, Selv napisał:

Jaki realizm?
Opowiesz mi o realizmie który odczuwasz w tej grze? :)


Oczywiście. Ja to widze tak: Żadna gra nie dała mi takiej zabawy snajperem jak ta (i oprócz Battlefield 2, ale to za sprawą mistrzowskiego MP). Mogę zachodzić przeciwników z jakiej tylko chce strony. I to nawet podpłynąć, podjechać, rozjechać, spalić, wysadzić. Zdjąć gościa z bardzo wielkiej odległości i misja wykonana xD Mogę się tu rozpisywać, poprostu sama grywalność jest dla mnie niesamowita. Na realizm składa się też:
-leczenie, gdzie się poprostu sami leczymy w bardzo ciekawe sposoby a nie jak w innych grach wbiegamy w apteczki.
-naprawa pojazdów, bardzo mnie satysfakconuje szkoda tylko że czasami tak naprawdę te samochody wydają mi się zbyt szybko psuć.. ale to szczegół.
-widok i poruszanie, efekty malarii, zmęczenie, pływania, biegania
-jazda samochodem, bardzo realistyczna. W niektórych grach wydaje mi się że poprostu wsiadamy do samochodu i jedziemy, a tu czekamy aż odpali, możemy nawet spoglądać na mapę w trakcie jazdy !!!
-krew.. może nie idealna bo wygląda trochę... trochę... no jak w bioshocku xD Nie wiem jak to określić. Ale za to nie leje się jej hektolitrami :]
-strzelanie, zacinanie broni... zużycie się broni całkowicie.
-fizyka... tak tak w crysisie podobno lepsza ale w FC2 i tak fizyka jest bardzo dobra. Ja bynajmniej nie narzekam. Krzaki się kładą jak na nie wchodzimy, możemy odcinać gałęzie, po wybuchu granatu fala uderzeniowa sprawia że drzewo się kołysze. Rozprzestrzeniający się ogień, chociaż tutaj wydaje mi się że gdyby podpalić sawanne... to byłby dopiero czarny ląd :P, a tutaj ten ogień dość szybko gaśnie. Ale on jest ! I nigdy wcześniej w żadnej grze go nie było ! Bardzo spodobało mi się również to że jak strzelimy w szybę samochodu to ona nie wypada a jedynie zostaje dziura od kuli, bo tak naprawdę w rzeczywistości jest.
- dzień i noc. Piękne jest to jak się zmienia.

hmm.. myyślę że jeszcze dużo innych rzeczy ale jak narazie w FC2 krótko grałem. IMO resp botów jest największą wadą tej gry, bardzo mi to psuje rozgrywke. Często nie moge dojechać gdzieś bo w danym miejscu po raz dziesiąty zatrzymali mnie przeciwnicy którzy wzmartwychwstali.

Dnia 18.11.2008 o 21:49, Selv napisał:

EDIT: Skradanie się też tak naprawdę nie działa


W MP działa. xD

Ale w SP też w pewien sposób można.. może nie najlepszy ale można. Ja już parę razy stałem za wrogiem z nożem w dłoni a on nic nie wiedział.

..to nie jest assassin''s creed, to nie jest crysis, ani far cry. To jest Far Cry 2. Bardzo dobra gra, z drażniącymi błędami ale która daje mi dużo zabawy :D

btw wiecie może czy noc jakoś działa na przeciwników ? Czy przez to gorzej strzelają, albo trudniej jest im coś zauważyć ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:02, Crew 900 napisał:

wciągająca fabuła ? W tej grze w ogóle nie ma fabuły ,
Chodź gdzie chcesz , rób co chcesz


i to jest właśnie piękno tej gry. Sami możemy mieć jakiś.. mniejszy wpływ na fabułę bo to my wybieramy sobie zadania itp. Nie ma linniowości. Poza tym jak nie zrozumiałeś to zabicie Szakala.. i ot co masz wyjaśnienie fabuły.

jak już zaczołem to nie mogę się powstrzymać buahaha

Dnia 18.11.2008 o 21:02, Crew 900 napisał:

Co najlepiej zrobić?


Dnia 18.11.2008 o 21:02, Crew 900 napisał:

Powiesić się


sam się lepiej powieś. Jak nie masz niczego ciekawego do napisania to milcz.

Dnia 18.11.2008 o 21:02, Crew 900 napisał:

Po pierwsze , na pewno zainstalowałeś PunkBustera jak instalowała się gra ? Po drugie , nie dziw się że cię nie > łączy lub wywala , teraz serwery używają wersji 1.01 a ty masz 1.00 , zaktualizuj grę


oo a tu po godzinie (dokładnie 66 min.) od swojego poprzedniego posta już potrafiłeś normalnie odpowiedzieć na ten sam post... spam ? No bo jak to inaczej nazwać ?

EDIT: dokładnie jak napisał Sebat: "ogarnij się czasem chłopie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować