Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2008 o 09:55, Meykan napisał:

Proste pytanie. Czy warto kupić?

Warto. Jeśli lubisz FPS-y z otwartym światem i niepowtarzalnym klimatem, to FC2 jest pozycją obowiązkową.

Dnia 20.11.2008 o 09:55, Meykan napisał:

A i co z tymi respawnami? Jeżeli np. zdobywamy jakąś małą wioskę to jak kogoś zabijemy
to się respawnuje i tak w kołko że nie możemy wioski oczyścić? Jak to jest niech ktoś
mi wyjaśni.

Nie, przeciwnicy respawnują się dopiero po 5 minutach po odejściu od miejsca, gdzie uprzednio byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF2 i UT3 to gry czysto sieciowe ;)
Singiel UT3 tego nie zmienia, po prostu multi z botami ;P
W MGS3 gra się na... padzie ale leczenie składa się z paru czynności. Nie jest to wciśniecie guzika.
Dla mnie perspektywa po prostu nie różni się od innych gier. Widok jest taki sam - nic niezwykłego.
Nie wiem jakbym zrobił malarie w grze typu arcade - po prostu się nie da.
Dla porównania, w serii MGS gdy postać była przeziębiona to najzwyczajniej w świecie... kichała. Chyba nie muszę mówić jak kichnięcie wpływa na gameplay w skradance ;)
Ale tam to był detal, praktycznie bonus. Tutaj to natomiast jest dosyć rozdmuchane - niepotrzebnie.
Tabletki najczęściej brałem w aucie - cóż, sekretem nie jest, że tam spędza się najwięcej czasu ;)

Co do Crysisa, to po prostu wysoko ustanowiona poprzeczka. Ileż to ja się naoglądałem spotów jaka to Diuna jest suuuuper, jak roślinność odrasta i w ogóle jest super realnie.

Nie jestem fanem multi FPSów i już się chyba do nich nie przekonam nigdy.

Sam byłem zauroczony FC2, naprawdę pierwsze godziny były świetne ale...
Właśnie, ale brak było czynnika który trzymał mnie przy kompie. Chyba po 20+% miałem po prostu totalnie dość robienia tego samego w kółko i kółko i kółko. Nie było frajdy w przekradaniu się 20 raz obok tego samego miejsca. Pomijam już takie detale, kiedy jechałem z punktu A do B przez całą mapę. Zrobiłem co trzeba, wróciłem do punktu A. W punkcie A wybrałem kolejna misję - TADA, jedz do punktu B.
Znowu?!
Miałem dość, stwierdziłem, że zrobię misję z głównego wątku - tada: Jedź do punktu B i C aby zabić kogoś tam.
Szczyt po prostu :\

Meykan: kwestia gustu, dużo osób się zawiodło. Respawn jest idiotyczny a wiosek... nie ma!
Są co 200m szałasy z karabinem i paroma brudasami o różnych kolorach skóry. Jak rozwalisz cały odjedziesz 100m to szałas magicznie się odnowi - z tymi samymi ludkami - w tych samych miejscach.
Ostro.

plada: weź zegarek w dłoń a zobaczysz, że nie czas a odległość od jakiej odjedziesz się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba jest jak myślałem.Najlepsze są fpsy z podziałem na misje.Far Cry 2 kupie,ale jak cena spadnie o połowę.A może ktoś powie jaki jest multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 11:35, Pirxpl napisał:

Jednak chyba jest jak myślałem.Najlepsze są fpsy z podziałem na misje.Far Cry 2 kupie,ale
jak cena spadnie o połowę.A może ktoś powie jaki jest multi?

Multi jest dość proste. Najpierw wybierasz, czy chcesz grać w grze rankingowej czy w normalnej (w grze rankingowej zapisuje ci lvl i osiągnięcia oraz dostępne są tylko oficjalne mapy ubi-softu, natomiast w grze lvl Ci nie zapisuje, ale za to są mapy stworzone przez graczy). Później rozgrywkę (deathmatch, team deathmatch, powstanie lub przejmij diament) lub sam tworzysz grę. Wybierając typ gry, gra szuka Ci takiego serwera. Kiedy już Ci owe znajdzie, dostajesz się do poczekalni i razem z innymi czekasz na rozpoczęcie. Możesz zagłosować za pominięciem mapy, przemieszaniem drużyny czy zablokowanie jakiegoś gracza. Kiedy jesteś gotowy na rozgrywkę, naciskasz Gotowy/Ready i czekasz aż większość graczy też tak zrobi. W grze jest 6 klas: komandos (podstawowy pistolet maszynowy, koktajle Mołotowa i pistolet/granatnik), snajper (snajperka, granaty, pistolet/rakietnica), partyzant (shotgun, Uzi/materiały wybuchowe), rebeliant (miotacz ognia/wyrzutnia rakiet), grenadier (ciężki karabin maszynowy, mac-10) i mój ulubieniec-sabotażysta (strzelba na strzałki/ MP5 z tłumikiem, koktajle, makarow z tłumikiem/materiały wybuchowe. Na koniec gry dostajesz punkty doświadczenia, które dają Ci większy poziom. O i bym zapomniał! Lepsze bronie wykupujesz za diamenty, które dostajesz w czasie gry (nigdy nie wiem za co).

PS Mogły mi się pomylić wyposażenie rebelianta i partyzanta, ponieważ w ogóle nimi nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Możesz odblokować jakieś specjalne misje, po wpisaniu cheatów.
Kody do znaleźenia w sieci(google-kody Far Cry 2), tyle że nie powiem Ci jak to działa bo nie próbowałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 13:57, lis 23 napisał:

A może chodzi o te kody z preordera,który był do kupienia w Empiku?.

Raczej nie, bo znalazłem teraz stronę z kodami na 6 dodatkowych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^

Co ? Cheaty na dodatkowe misje ? Tego chyba jeszcze nie było.. żal :/ Nie lepszym sposobem byłoby poprostu dać te misje ? Tak żeby było można je sobie wybrać. Moim zdaniem bardzo głupie rozwiązanie ponieważ napewno znajdzie się dużo graczy co kupiło grę dla SP i nie mają neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś próbował wpisywać te kody w "Dodatkowa zawartość" menu gry?

W menu gry, wybierz Additional Content, następnie promotion code(kod promocyjny) i wpisz poniższe kody do gry:

6aPHuswe - 6 bonusowych misji odblokowane
THaCupR4 - odblokowanie sekretnej misji
tar3QuzU - odblokowanie sekretnej misji
Cr34ufrE - 6 bonusowych misji odblokowane
tr99pUkA - 6 dodatkowych misji odblokowane
96CesuHu - dostęp do bardziej rozbudowanych misji
SpujeN7x - dostęp do bardziej rozbudowanych misji


znalazłem to w sieci ale nie wiem czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 17:35, mr chief napisał:

Mam wielki problem i proszę o szybka odpowiedz. Otóż wpisuje kod instalacyjny i mi sie
pokazuje ze zle! Co robić?


wpisać go poprawnie, kombinuj 2/Z, O/0, I,J - pewnie gdzieś popełniłeś błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 17:35, mr chief napisał:

Mam wielki problem i proszę o szybka odpowiedz. Otóż wpisuje kod instalacyjny i mi sie
pokazuje ze zle! Co robić?

Dokładnie obejrzyj kod-pisz wielkimi literami, rób myślniki. Jeśli masz o z kreską pośrodku to zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 17:35, mr chief napisał:

Mam wielki problem i proszę o szybka odpowiedz. Otóż wpisuje kod instalacyjny i mi sie
pokazuje ze zle! Co robić?

Ja dorzucę do kolegów piszących powyżej i dodam, że w razie wątpliwość uwzględnik fakt, że cyferki w tej czcionce(od klucza aktywacyjnego) są wyraźnie większe niż litery...a poza tym standardowo: duze litery i grupy kodu oddzielone myślnikami(-).

BTW Toto mi instaluje Frameworka, po kiego grzyba? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:23, Crew 900 napisał:

Ile płytka od FC 2 zajmuje GB ?

2,82, ale może chodzi ci o samą grę?
Swoją drogą to ciekawe, że w wymaganiach gry pisze,ze gra wymaga 10GB podczas gdy przy instalacji jak byk pisze, że 3,2... cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:50, Crew 900 napisał:

No właśnie ale dziwne że jest to że moja wersja Steamowa ma 3.5 GB

Zapewnie łatki zajmują te dodatkowe 300MB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować