Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2008 o 22:31, Crew 900 napisał:

Jakie łatki ? Steam nie wypuszcza jakiś swoich łatek , nie mają na to pozwolenia , wypuszczają
tylko te które UbiSoft wypuści

no wiem, ale może to właśnie te oficjalne(chociaż z drugiej strony to jedyny patch jaki znam ma 43MB) lub jakieś pliki , które w zwykłej wersji są na płycie i u ciebie umożliwiają odpalenie gry bez niej...albo to ten ich Steam''owy "content"...no wiesz: "Wielki brat patrzy":)

BTW Pozwolenia? Przede wszystkim Steam nie ma interesu w wypuszczaniu łatek do nie swojej produkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pisałem że nie ma prawa , ale przecież Valve wykupiło udziały w Far Cry 2 i teraz jak wyjdzie patch do gry to steam też wypuści patcha do gry , oczywiście tego od Ubisoft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz o czym mówisz...Far Cry 2 to produkt Ubisoftu i tylko oni mają INTERES (słowo klucz) w wydawaniu patchy do gry, no i prędzej to Ubi płaciło Valve niż na odwrut żeby FC2 pojawił się na steam''ie. Przecież to Ubi z tego kożysta a nie Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem z grą far cry 2, mianowicie wyskakują jakieś czarne paski na postaciach, cala reszta wygląda bardzo ładnie, tylko te postacie. Myślałem,że to wina sterowników, ale nie jestem pewien. Wielokrotnie zmieniałem ustawienia, ale nie przyniosło oczekiwanych rezultatów.
Proszę o pomoc.

20081121171429

20081121171550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ci synchronizacja pionowa ? Wyłącz ją oraz wyłącz cienie zobaczymy czy coś da
Poza tym zmiana ustawień w sterach nic nie da , trza odinstalować i zainstalować nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie pierwszy cały post :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&u=21054

Jeszcze jedno
Naprawdę masz zasilacz 400 W ?!
Stary taki masz wypas sprzęt a taki zasilacz ?! Zmień jak najszybciej bo przy takim sprzęcie to cały komp ci się spali !

Zobacz na mój , miałem zasilacz 425 W i było za mało , musiałem zmienić na 650 W tobie radzę to samo , zmień na lepszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 17:57, Crew 900 napisał:

Przeczytaj sobie pierwszy cały post :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&u=21054

Jeszcze jedno
Naprawdę masz zasilacz 400 W ?!
Stary taki masz wypas sprzęt a taki zasilacz ?! Zmień jak najszybciej bo przy takim
sprzęcie to cały komp ci się spali !

Zobacz na mój , miałem zasilacz 425 W i było za mało , musiałem zmienić na 650 W tobie
radzę to samo , zmień na lepszy !

Lol, ale z tym jest pieprzenia, ta gra chyba nie jest tego warta, będzie musiała poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie chodzi tylko o tą grę , chodzi w ogóle o komputer , o jego włączenie , ja bym za każdym razem się bał jakbym na takim zasilaczu włączał kompa

Nawet na opakowaniu karty graficznej twojej pisze minimum zasilacz 450 W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo powinien byc dostępny dopalacz do gry - The Fortune’s Pack DLC for Far Cry 2. Narazie dostępny tylko na Xboxa i PS3.
Szczegóły:

The Fortune’s Pack DLC for Far Cry 2 includes:

Single-Player Mode

Three brand-new weapons
Silenced shotgun
Sawed-off shotgun
Crossbow

Two new vehicles
Unimog
Quad

Multiplayer Mode

Four new exciting maps
Cheap Labor
Last Resort
Lake Smear
Fort Fury
New single-player weapons and vehicles also available in multiplayer

20081121211853

20081121211921

20081121211949

20081121212018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 18:06, ppoz93 napisał:

Lol, ale z tym jest pieprzenia, ta gra chyba nie jest tego warta, będzie musiała poczekać.


A tak w ogóle to odpalałeś już jakąś grę (3D) na tej konfiguracji? Bo wiesz te karty żrą więcej prądu w trakcie pracy z grami niż pod samym Windowsem. Oczywiście z twoimi serwisantami się nie będę kłócił i jeśli ci dali gwarancję na to, że taki config będzie ci działał to mogą mieć rację. Zwłaszcza, że w testach podobny do twojego zestaw ciągnie pod obciążeniem zaledwie 311W
http://pclab.pl/art33645-4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 21:20, Vormulac napisał:

Three brand-new weapons
Silenced shotgun

A to ciekawe, jeszcze nie słyszałem o takich konstrukcjach, trzeba bedzie odświeżyć wiedzę z tego zakresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee noo...pojazdy robią wrażenie. Broń też, ale lekka przesada robić shotgun z tłumikiem. Śmiesznie to wygląda. Czekam na wersję dla PC z niecierpliwością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować