Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Gdzie można znaleźć lotnię??
Oglądałem wczoraj Fresh Air o Far Cry''u 2 i pokazywali fragment jak latali. Też chciałbym trochę polatać. :P
---
Ja żadnych problemów jakie tu wypisaliście nie mam. Przeszedłem grę bez żadnego problemu. A celownik, który jest na środku to najlepiej wyłączyć, bo i tak lepiej się celuje z muszki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 14:28, gitarka napisał:

Gdzie można znaleźć lotnię??
Oglądałem wczoraj Fresh Air o Far Cry''u 2 i pokazywali fragment jak latali. Też chciałbym
trochę polatać. :P
---

Jedną znalazłem podczas wykonywania misji, gdzie trzeba było zniszczyć piec...chyba w 2. akcie. W każdym razie jakaś tam jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 14:28, gitarka napisał:

Gdzie można znaleźć lotnię??
Oglądałem wczoraj Fresh Air o Far Cry''u 2 i pokazywali fragment jak latali. Też chciałbym
trochę polatać. :P
---
Ja żadnych problemów jakie tu wypisaliście nie mam. Przeszedłem grę bez żadnego problemu.
A celownik, który jest na środku to najlepiej wyłączyć, bo i tak lepiej się celuje z
muszki. :)



A gdzie ty masz celownik?Jest gdzieś taka opcja? Przecież można tylko z muszki nawalać.Są tu jacyś profesjonaliści którzy walą bez muszki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2008 o 14:38, Vernio napisał:

A gdzie ty masz celownik?Jest gdzieś taka opcja? Przecież można tylko z muszki nawalać.Są
tu jacyś profesjonaliści którzy walą bez muszki?:D


Wchodzisz w opcje, gra czy jakoś tak i tam masz ustawienie trybu trudności i to czy chcesz mieć celownik w grze.
A bez muszki to ja zabardzo nie gram bo najczęściej latam ze snajperką xD Bez przybliżania to zabijam nożem :P:P:P Chociaż PKM też łatwo się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL !
Nie wiem czy coś takiego widzieliście co ja widziałem
Otóż czaję się za klientem , chcę go z maczety , więc idę za nim , koleś zatrzymuje się koło wody i .... ?
Koleś zaczyna sobie konia walić ! :|
Koleś macha tam ręką i odgłosy wydaje ohh ah ohh ahh :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna jest kiedy masz zabić Gakumbe. Najlepiej przejdź mostem na 2 stronę i sie rozejrzyj.
Proponuję save, bo ciężko sie tym lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 16:35, Crew 900 napisał:

LOL !
Nie wiem czy coś takiego widzieliście co ja widziałem
Otóż czaję się za klientem , chcę go z maczety , więc idę za nim , koleś zatrzymuje się
koło wody i .... ?
Koleś zaczyna sobie konia walić ! :|
Koleś macha tam ręką i odgłosy wydaje ohh ah ohh ahh :|

o.O...o w mordę...ekhm...a wy narzekacie na nierealność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze komuś / oprócz mnie / gra się samoczynnie wyłącza? - najpierw sie zawiesza,a potem się zamyka i wychodzi na pulpit ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 16:35, Crew 900 napisał:

LOL !
Nie wiem czy coś takiego widzieliście co ja widziałem
Otóż czaję się za klientem , chcę go z maczety , więc idę za nim , koleś zatrzymuje się
koło wody i .... ?
Koleś zaczyna sobie konia walić ! :|
Koleś macha tam ręką i odgłosy wydaje ohh ah ohh ahh :|


Stary coś Ci nie wierzę ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 18:23, gitarka napisał:

Już jedną znalazłem :D
Masz rację, strasznie ciężko się tym lata.

Lotnie były już w pierwszej części. Raz nawet z niej sobie skorzystałem, ale co tu dużo mówić... nie był to w "jedynce" najbezpieczniejszy środek lokomocji i znacznie lepiej było skorzystać z własnych nóg. Raz że sterowanie nie było najlepsze, a dwa szanse przeżycia w konfrontacji z helikopterami były wówczas marne. W FC2 na lotnie jeszcze nie trafiłem, ale jakoś nie spieszy mi sie do tego, bo i tak pewnie z niej nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Właśnie ukończyłem zabawę w single w Fr Cry 2. Cóż, koniec nieoczekiwany, ale chyba taki jest najlepszy, prawda?? Jutro napiszę recenzję, która dostępna będzie w moim gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 14:38, Vernio napisał:

A gdzie ty masz celownik?Jest gdzieś taka opcja? Przecież można tylko z muszki nawalać.Są
tu jacyś profesjonaliści którzy walą bez muszki?:D

obecny:)

Oczywiście sam celownik niewiele zmienia, a strzały z biodra to tylko marnotrawstwo ammo, ale jeśli masz Ingrama i 20 m do celu to chyba nie będziesz się bawił w przycelowywanie, co? A poza tym, ten celownik to jedyny sposób na wykrycie wroga ukrytego w trawie zanim wpakuje nam serię w klatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 16:35, Crew 900 napisał:

LOL !
Nie wiem czy coś takiego widzieliście co ja widziałem
Otóż czaję się za klientem , chcę go z maczety , więc idę za nim , koleś zatrzymuje się
koło wody i .... ?
Koleś zaczyna sobie konia walić ! :|
Koleś macha tam ręką i odgłosy wydaje ohh ah ohh ahh :|

Ja za to miałem onana, molestujacego przyczepę ciężarówki. Naprawdę bardzo realistyczne odgłosy wydawał i jeszcze to podrygiwanie...dość żywo się ruszał jak na sztywniaka:)
Za pewne w obu przypadkach było to zacięcie jakiejś animacji.

20081124235502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam chciałem sie pochwalic że na Pga grałem w Far cry 2! na:
Intel core I7 2.6Ghz
3Gb ram
760 Gb
Geforce 9800GT
Windows Vista
Nieźle co? to was zaskoczę bo źle! Gra podczas jazdy samochodem miała przycinki czasami!
No ale pozatym to szło dość ładnie no i PC jest niebo lepsze od Xboxa z grafiką.
No i czemu zamiast siedzenia tradycyjnego tak jak inni miałemworek z sianem dziwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee grałem u znajomego na gorszym PC i animacja nie spada poniżej 30 fps (średnio 40-45)

C2D E6750, 9600GT fabryczny i 2gb ram.

Tylko na "Bardzo Wysokich" bo na "ULTRA WYSOKICH" potrafiło spaść poniżej 30, a to już przeszkadza. ale i tak gra wygląda bardzo ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewne wątpliwości z wiązane z gra a raczej z jej kupnem. Czy trzeba patchowac grę ? czy rozgrywka jest długa jak wygląda sprawa z questami czy jest ich od groma ? Nad tym się zastanawiam proszę was o pomoc w podjęciu decyzji. A może kupić Dead Space zamiast FC 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować