Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2008 o 16:10, Crew 900 napisał:

Rozgrywka jest długa bo dostajesz takie zadanie , idź z jednego końca mapy do drugiego

A zadania jak wypadają? ciekawe są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 16:14, Krasna napisał:

> Rozgrywka jest długa bo dostajesz takie zadanie , idź z jednego końca mapy do drugiego

>
A zadania jak wypadają? ciekawe są ?


Zadania są różne np. niszczenie konwojów, dostarczanie dokumentów, zdobycie jakiś materiałów, jednak najczęściej chodzi o to aby po prostu kogoś zabić. Gra jest dość ciekawa, ale po pewnym czasie podróże z jednego końca mapy na drugi stają sie co tu dużo mówić nudne. A do tego jeszcze te respawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem Cry-a 2. Bardzo mi sie podobał i myślę, że warto go kupić. Na moim gramsajcie mozna przeczytać szczegółową recenzję. Zapraszam na mojego sajta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle, że dużo w niego nie gram z braku czasu niestety. Ale moim zdaniem respawn nie jest tak denerwujący jak przedstawiają to inni. Ale nie zaprzeczam, że gra nie ustrzegła się kilku błędów. Dzisiaj właśnie znalazłem jeden z nich. Jak się leci paralotnią, a ktoś zaczyna strzelać, od razu zaczyna wszystko wirować, wiruje i wiruje. Az przestana strzelać, wtedy wszystko wraca do normy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 17:01, Marcin08 napisał:

Ja powiem tyle, że dużo w niego nie gram z braku czasu niestety. Ale moim zdaniem respawn
nie jest tak denerwujący jak przedstawiają to inni. Ale nie zaprzeczam, że gra nie ustrzegła
się kilku błędów. Dzisiaj właśnie znalazłem jeden z nich. Jak się leci paralotnią, a
ktoś zaczyna strzelać, od razu zaczyna wszystko wirować, wiruje i wiruje. Az przestana
strzelać, wtedy wszystko wraca do normy... :)


Się kręci kręci kręci :D i wszystko wiruje xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy rozpoznanie posterunków pomaga nam w czymś ? Bo im dalej jestem w grze i mam więcej ich rozpoznanych to czasami wydaje mi się jakbym przejeżdzał przez jakiś z nich i nie było tam botów. Ale to różnie jest bo są też posterunki przeze mnie rozpoznane i jak przez nie przejeżdżam to i tak jest komputer z respawnowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:15, Grizzly. napisał:

Czy rozpoznanie posterunków pomaga nam w czymś ? Bo im dalej jestem w grze i mam więcej
ich rozpoznanych to czasami wydaje mi się jakbym przejeżdzał przez jakiś z nich i nie
było tam botów. Ale to różnie jest bo są też posterunki przeze mnie rozpoznane i jak
przez nie przejeżdżam to i tak jest komputer z respawnowany.

głównie zasila to statystyki, ale zawsze warto wiedzieć na jakim posterunku co można znaleźć(ammo, apteczki). Tak jak już wcześniej puisałem to bajer podobny do setek innych konsolowych zagrywek z innych, czysto konsolowych gier jak Assassin''s Creed. tam tez zbiera się flagi i znajduje punkty obserwacyjne... i też niczemu to nie służy poza statami i zapełnianiem mapy ikonkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka w tej grze jest głupota
Jak się skradam i zabiję przeciwnika , nawet jeśli odszedł daleko to już potem wszyscy jakimś cudem wiedzą gdzie jestem i nawet jak jestem schowany za skałą czy za czymś innym to otwierają ogień :|
Lub z daleka zabiję ze snajpy tej na strzałki to też jakimś cudem wiedzą gdzie jestem
Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 14:34, Crew 900 napisał:

Jaka w tej grze jest głupota
Jak się skradam i zabiję przeciwnika , nawet jeśli odszedł daleko to już potem wszyscy
jakimś cudem wiedzą gdzie jestem i nawet jak jestem schowany za skałą czy za czymś innym
to otwierają ogień :|
Lub z daleka zabiję ze snajpy tej na strzałki to też jakimś cudem wiedzą gdzie jestem

Żal


Niesamowita inteligencja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 14:34, Crew 900 napisał:

Jaka w tej grze jest głupota
Jak się skradam i zabiję przeciwnika , nawet jeśli odszedł daleko to już potem wszyscy
jakimś cudem wiedzą gdzie jestem i nawet jak jestem schowany za skałą czy za czymś innym
to otwierają ogień :|


Też próbuje grać po cichu i mi nie zabardzo wychodzi xD Ale na hyper o FC2 mówili że można po cichu zdejmować wrogów. Np. tym MP5 z tłumikiem. Tylko nikt nie może zauważyć tego ani ciała bo wtedy od razu jest jakaś reakacja.. normalne.

Dnia 26.11.2008 o 14:34, Crew 900 napisał:

Lub z daleka zabiję ze snajpy tej na strzałki to też jakimś cudem wiedzą gdzie jestem


A to po to jest ta snajperka na strzałki. Kurcze a ja się zastanawiałem po co mi taka broń skoro są o wiele lepsze xDD Chyba teraz zaczne się nią bawić.
Może właśnie zabijasz kogoś na widoku innych botów i dlatego wiedzą gdzie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 15:18, Crew 900 napisał:

Dla mnie to niedorobiona bez namysłu gra :/


Rodzice tak samo myśleli o Tobie. Jak coś Ci się nie podoba to spadaj z tego forum bo tylko marudzisz ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:49, Crew 900 napisał:

O proszę filmik zrobiłem , jeden strzał i wszyscy wszystko wiedzą , a najlepsze jest
to że tam koleś zupełnie nie z posterunku wyczaił mnie nie wiadomo skąd :
http://pl.youtube.com/watch?v=rHlla5STqlI


no dziwisz się, to słychać z której strony został oddany strzał. Zobacz i to tak odrazu do ciebie nie strzelali a jedynie biegli w twoją stronę bo niedokładnie wiedzieli gdzie jesteś. Ciekaw jestem jakby to było z snajpą na strzałki.

PS. ale długo celujesz, zagraj sobie na multi a długo chyba nie pożyjesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2008 o 18:49, Crew 900 napisał:

O proszę filmik zrobiłem , jeden strzał i wszyscy wszystko wiedzą , a najlepsze jest
to że tam koleś zupełnie nie z posterunku wyczaił mnie nie wiadomo skąd :
http://pl.youtube.com/watch?v=rHlla5STqlI


OMG... Jaka bzdura , sam nie wiem czy śmiać się czy płakać... xD W takim przypadku to naprawdę nawet się nie dziwię , że gra ci się nie podoba.

@Grizzly.
I to ma być realistyczne ?! O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować