Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2008 o 18:49, Crew 900 napisał:

O proszę filmik zrobiłem , jeden strzał i wszyscy wszystko wiedzą , a najlepsze jest
to że tam koleś zupełnie nie z posterunku wyczaił mnie nie wiadomo skąd :
http://pl.youtube.com/watch?v=rHlla5STqlI


może dlatego, że ten strzał było słychać na pół afryki xD i się dziwisz, akustyka:) trzeba trochę subtelności w tym;]
pozatym byłeś odsłoniety zupełnie i ta broń sie nie nadawała do takiej akcji

ja zawsze jak mogę ,też w multi ile się da z wyboru gram sniperem w otwartym terenie i wygrywam rundy, więc wiem coś o tym ;]
ta gra może do skradanek na pewno nie należy, ale jak się postarasz...

http://pl.youtube.com/watch?v=PArnD0LewuI&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:21, Crew 900 napisał:

Też tam z takiej snajpy strzelałem i od razu mnie wyczaili i z daleka do mnie strzelali
:|

ale nie na tym filmiku, na tym nawet mi się wydaje, że się nie strarałeś specjalnie ,
a o to przecież w grach chodzi, oni nie maja być ślepi i głusi jak ruscy sniperzy ;] ;] a ty musisz się postarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:21, Crew 900 napisał:

Też tam z takiej snajpy strzelałem i od razu mnie wyczaili i z daleka do mnie strzelali
:|


To może zacznij grać w Mario jak Ci w FPSach nie idzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2008 o 19:09, seles napisał:


dobry filmik pokazuje jednak że przeciwnicy jak nie usłyszą strzałów to nie reagują. Ale wydaje mi się że AI i tak nie jest zbyt dobre, był tam przecież moment że koleś padł a Ci obok niego chyba nic nie robili. W crysisie bardzo podobał mi się motyw z tym że jak szła grupka chińczyków a my oddaliśmy strzał to oni nie wiedzieli skąd padł strzał. A do tego jak jednego zabiliśmy to tworzyli krąg i każdy patrzył w inną stronę i każdy zaczął też w inną iść tak żeby zbadać teren, a jak nas zauważył to krzykiem zawiadamiał kolegów. W FC2 też niby tak jest..

Szkoda że wcześniej nie znałem tej snajperki na strzałki, wiem co teraz muszę kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2008 o 19:09, Sebat1 napisał:

@Grizzly.
I to ma być realistyczne ?! O_o


Tak, jak już wyżej napisałem to uważam że jest to realistyczne. Może nie idealnie ale za to podaj mi przykład gry bardziej realistycznej.. oprócz MGS i przykładów gier MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2008 o 21:13, Grizzly. napisał:

Tak, jak już wyżej napisałem to uważam że jest to realistyczne. Może nie idealnie ale
za to podaj mi przykład gry bardziej realistycznej.. oprócz MGS i przykładów gier MP.


Tak bez zastanowienia to zasuwają mi się cztery tytuły Operation Flashpoint , America''s Army , Ghost Recon oraz Rainbow Six , ale jest to tylko moje zdanie. W te gry grałem już bardzo dawno temu , więc nie podam konkretnie co jest w nich bardziej realistycznego. No i oczywiście szanuje to , że możesz mieć odmienne zdanie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:21, Crew 900 napisał:

Też tam z takiej snajpy strzelałem i od razu mnie wyczaili i z daleka do mnie strzelali
:|

a to nie jest taka zwykła snajpa 1906, to karabin na strzałki(zauważ sposób ładowania) to nic dziwnego, że nikt niei reaguje.
Ja osobiście cenię sobie mp5 z tłumikiem(gra dowolna, nie tylko FC2) bo metoda na stealth zawsze się sprawdza.

A podnosząc już samą kwestię skradania to powiem tyle: w FC2 jest to zrobione dość prostacko, bo nikt w zasadzie nnie reaguje tu na szelest trawy czy zwłoki na ziemi, za to gdy już ktoś nas zobaczy, cała reszta już wie gdzie nas szukać i bezbłędnie idą w naszym kierunku io nie ma nawet jak ich zgubić. Można co najwyżej oddalić się na odległość w jakiej resetuje się stan danego miejsca i gdy wrócimy znów wszyscy są spokojni. Zupełnie jakby każdy przeciwnik w grze miał ustawione NeverLooseTarget(wybaczcie terminologię z edytora map do Aliens vs Predator 2) na True, a w odpowiedniej odległości od posterunków spotykamy trigger ResetSense, innymi słowy totalny regres, robota na poziomie gry z 2001 roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was gra w Far Cry 2 na maksymalnych ?

Ja mam:

Processor:
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs)
Memory:
2048MB RAM
Hard Drive:
250 GB
Video Card:
NVIDIA GeForce 8800 GT

I mi się tnie na maxie. Czy to jest wina karty graficznej ? Czy naprawdę GF 8800 GT tego nie pociągnie ? Czy ta technika naprawdę tak zapie... :P Dzisiaj wogóle mam dzień zabawy z 3Dmarkiem i benchmarkiem.. bo aż mi się wierzyć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, to samo mówiłem Ci w którymś temacie - it o nie dawno, teraz też Ci to powiem. To tobie czytanie ze zrozumieniem się kłania a nie Slawmen-owi. jeśli narzekasz na to, że(jak widać) nie umiesz dobrze posługiwać snajpą(a da się co forumowicze ci udowodnili, a przynajmniej jeden), to chyba nie idzie ci za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 20:53, Grizzly. napisał:

Czy ktoś z was gra w Far Cry 2 na maksymalnych ?


Gram na maksymalnych
Procesor Q9300 2,5GHz, 4GB DDR2 1066MHz OCZ, Asus GTX260 TOP, Vista Ultimate 32bit, sterowniki 180,48.
Zresztą ten zestaw pozwala mi na granie na max detalach nawet w Crysis na Viście (komputer przy FC2 tak naprawdę się nawet nie męczy).
Faktycznie 8800GT (jeszcze zależy jaka) może nie dawać rady aby grać w max detalach. Może EVGA 8800GT SSC, ale też nie jestem przekonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2008 o 21:00, mrosi napisał:

Gram na maksymalnych
Procesor Q9300 2,5GHz, 4GB DDR2 1066MHz OCZ, Asus GTX260 TOP, Vista Ultimate 32bit, sterowniki
180,48.
Zresztą ten zestaw pozwala mi na granie na max detalach nawet w Crysis na Viście (komputer
przy FC2 tak naprawdę się nawet nie męczy).
Faktycznie 8800GT (jeszcze zależy jaka) może nie dawać rady aby grać w max detalach.
Może EVGA 8800GT SSC, ale też nie jestem przekonany.


Koleżanka ma gf9800 gx2 jej też jej chodzi na max.. no w sumie nic dziwnego xD
To Crysis ma wyższe wymagania od FC2 ? Też by mi nie poszedł na max ?
Czy karte graficzną można jakoś podkręcić czy coś ? Czy najnowsze sterowniki u mnie w 8800 GT mogą w czymś pomóc czy nie zabardzo ?
Czyli jednym słowem nie mogę grać na max z powodu tylko karty graficznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o posługiwanie się snajperką , ale o to że jak się zabije jednego to automatycznie wszyscy wiedzą z którego miejsca i kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 20:53, Grizzly. napisał:

(ciach)
I mi się tnie na maxie. Czy to jest wina karty graficznej ? Czy naprawdę GF 8800 GT tego
nie pociągnie ? Czy ta technika naprawdę tak zapie... :P Dzisiaj wogóle mam dzień zabawy
z 3Dmarkiem i benchmarkiem.. bo aż mi się wierzyć nie chce.

Ja za bardzo nie moge porównać, bo mam, a zreszta na mom GS''ie pisze co mam, grunt, że mam kartę następnej generacji ale reszta sprzętu wiele nie odbiega od twojego congig''u. Ale wiesz co ci powiem(napisze raczej, ale to szczegół):
GF8800 zawsze sprawiał ludziom problemy zarówno w nowych jak i starych produkcjach, jedynym wyjściem może być przetestowanie kilku pakietów sterowników pod kątem współpracy z daną grą-tu FC2, ale wcale nie jest powiedziane, że stery sprawdzą się w innych grach. To nie kwestia wymagań gry tylko takiego a nie innego działania twojej karty graficznej-wciąż nie wiele gorszej od najnowszych kart, ale sprawiającej straszne problemy. Czy to jedyna gra gdzie Twoja 8800 nie rozwija skrzydeł? Może nVidia już wypuściła jakieś hotfixy do jej sterowników, poszukaj.

BTW Grasz na Viście, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 21:38, Crew 900 napisał:

Nie chodziło mi o posługiwanie się snajperką , ale o to że jak się zabije jednego to
automatycznie wszyscy wiedzą z którego miejsca i kierunku


Bo chyba usłyszeli skąd był wystrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 21:57, Crew 900 napisał:

Nawet z tej na strzałki :|


Widocznie masz problem. Ktoś wcześniej podał filmik jak koleś kosił ich tym na strzałki i nie słyszeli go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem co się dzieje , z bardzo daleka zabiję jednego klienta i wszyscy przeciwnicy zostają zaalarmowani i wszystko wiedzą , idą powoli do mnie skąd strzelałem , uciekłem z tego miejsca , oni doszli cały czas patrzą się w to miejsce i patrzą się i idą tyłem do mnie do następnego miejsca gdzie jestem , a z nowego nie strzelałem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować