Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2009 o 18:47, piotr961103 napisał:

> > Czy istnieje demo gry Far Cry 2 ?
> Tak widziałem gdzieś w necie waży ponad 500 mb
Ja widziałem demo które waży 2 gb :(

No to po co sięwogóle pytałeś czy jest dostępne demo skoro sam znalazłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam zamiar kupic ta gre i czy mozeci mi powiedziec czy jest warta tej kasy ? Ile czasu zajmuje przejscie kampanii dla pojedynczego gracza i czy wogole ma w sobie to cos co przykuwa na bardzo dlugo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 19:37, miodus napisał:

Witam :) mam zamiar kupic ta gre i czy mozeci mi powiedziec czy jest warta tej kasy ?
Ile czasu zajmuje przejscie kampanii dla pojedynczego gracza i czy wogole ma w sobie
to cos co przykuwa na bardzo dlugo ?

Zależy od gustu:
1. Przejście kampanii zajęło mi może...13 h?
2. Czy przykuwa...hmm...jak pisałem na początku.
3. Dla mnie warta każdego grosika zainwestowanego w tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 19:37, miodus napisał:

Witam :) mam zamiar kupic ta gre i czy mozeci mi powiedziec czy jest warta tej kasy ?
Ile czasu zajmuje przejscie kampanii dla pojedynczego gracza i czy wogole ma w sobie
to cos co przykuwa na bardzo dlugo ?


Gra jest raczej dopracowana, i wygląda ładnie na wysokich detalach. Ale z drugiej strony kampania jest nudna, i właściwie cała gra polega na tym, że jeździmy po całym obszarze gry przejmując posterunki (na około 5 min. potem przeciwnicy wracają), i wykonując zadania (które w sumie polegają na tym samym). Do tego po pierwszym strzale przeciwnicy niemal zawsze wiedzą gdzie jesteś. Fabuła podobno jest, ale jak dla mnie Sims''y mają lepszą. A i z tego co się orientuję, jeśli masz internet z UPC, to o grze w sieci możesz zapomnieć.

Ogólnie, to radziłbym zaczekać, aż ta gra trafi do jakiejś tańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 19:45, Aqrelon napisał:

> Witam :) mam zamiar kupic ta gre i czy mozeci mi powiedziec czy jest warta tej kasy
?
> Ile czasu zajmuje przejscie kampanii dla pojedynczego gracza i czy wogole ma w sobie

> to cos co przykuwa na bardzo dlugo ?

Gra jest raczej dopracowana, i wygląda ładnie na wysokich detalach. Ale z drugiej strony
kampania jest nudna, i właściwie cała gra polega na tym, że jeździmy po całym obszarze
gry przejmując posterunki (na około 5 min. potem przeciwnicy wracają), i wykonując zadania
(które w sumie polegają na tym samym). Do tego po pierwszym strzale przeciwnicy niemal
zawsze wiedzą gdzie jesteś. Fabuła podobno jest, ale jak dla mnie Sims''y mają lepszą.
A i z tego co się orientuję, jeśli masz internet z UPC, to o grze w sieci możesz zapomnieć.

Ogólnie, to radziłbym zaczekać, aż ta gra trafi do jakiejś tańszej serii.


hehe no i tyle mi starczy za ta kae jest za krotka wiec sie nie oplaca dzieki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 19:50, miodus napisał:

>

hehe no i tyle mi starczy za ta kae jest za krotka wiec sie nie oplaca dzieki wszystkim
:)


Gra na pewno nie jest krótka, powiedziałbym, że to jeden z dłuższych FPSów. Ja w 14 godzin przeszedłem zaledwie ok. 25% gry...jak ktos pędzi z zadaniami jak wściekły (pomijając poboczne) to może wydaje mu się krótka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 20:29, Ecko09 napisał:

> >
>
> hehe no i tyle mi starczy za ta kae jest za krotka wiec sie nie oplaca dzieki
wszystkim
> :)
>

Gra na pewno nie jest krótka, powiedziałbym, że to jeden z dłuższych FPSów. Ja w 14 godzin
przeszedłem zaledwie ok. 25% gry...jak ktos pędzi z zadaniami jak wściekły (pomijając
poboczne) to może wydaje mu się krótka...


no moze i tak ale na dana chwile zamowilem sobie CoD 4 i dead space ;) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2009 o 09:12, miodus napisał:


no moze i tak ale na dana chwile zamowilem sobie CoD 4 i dead space ;) ;D

Gra jest fajna i warta tych 80 złotych . jesli lubisz FPS to napewno przypadnie ci do gustu

co do dead space też zamierzam sobie kupić a cod 4 jest naprawdę super jak tylko przejdę dead space to pozyczę od kolegi cod waw ( oczywiście orginał )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w Multi a raczej próbuję grać. W związku z tym mam pytania:
1. Co kilka minut wyrzuca mnie z serwera. I to obojętnie do którego dołączę to mnie wywala. Wie ktoś o takich problemach? Co można zrobić?
2. W jaki sposób zdobywa się inne rodzaje broni - są niby dostępne ale zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:04, mrosi napisał:

Gram sobie w Multi a raczej próbuję grać. W związku z tym mam pytania:
1. Co kilka minut wyrzuca mnie z serwera. I to obojętnie do którego dołączę to mnie wywala.
Wie ktoś o takich problemach? Co można zrobić?
2. W jaki sposób zdobywa się inne rodzaje broni - są niby dostępne ale zablokowane.

1.Pewnie masz za wolnego neta.Albo cos innego zwiazanego z laczem
2.Bronie odblokowujesz za zdobywane w czasie gry multi diamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 17:41, tlen1235790 napisał:


>
> no moze i tak ale na dana chwile zamowilem sobie CoD 4 i dead space ;) ;D
>
Gra jest fajna i warta tych 80 złotych . jesli lubisz FPS to napewno przypadnie ci do
gustu

co do dead space też zamierzam sobie kupić a cod 4 jest naprawdę super jak tylko przejdę
dead space to pozyczę od kolegi cod waw ( oczywiście orginał )

tylko wiesz ja FC @ chcialem kupic na x-boxa wie cena gdzies tak 115 zł wiec sie nie oplaca dac tyle za 13 godz grania wolałem kupić te 2 gry a na cod polowalem juz od dluzszego czasu i w koncu znalazlem w odpowiedniej cenie :) a moze dlatego ze nie wytrzyamalem i kupilem pierwsza lepsza heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:14, Iverson7 napisał:

1.Pewnie masz za wolnego neta.Albo cos innego zwiazanego z laczem


Tylko co? Bo net mam 2mbit/512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:04, mrosi napisał:

1. Co kilka minut wyrzuca mnie z serwera. I to obojętnie do którego dołączę to mnie wywala.
Wie ktoś o takich problemach? Co można zrobić?

A co pisze na komunikacie o błędzie? "Zostałeś rozłączony z hostem", "Zostałeś zablokowany w tej sesji" albo "PunkBuster kicked...(bla,bla) time for...". Błędy są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc bardzo przepraszam ze pisze o tym tutaj ale niewiedzieć czemu nie szło mi uruchomić nowego tematu.

A więc mam takie pytanie:
czy karta graficzna NVIDIA GEFORCE 6800 GT 256MB była by kompatybilna z moim obecnym sprzętem:

Intel Pentium 4 2.8Gh(nie podkręcony)
1,5G Ram-u
i czy na takim sprzęcie poszedł by mi Far Cry 2??
P.S.(do adminów)proszę nie usuwać tego posta bo ta informacja jest mi bardzo potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

"Zostałeś odłączony od serwera" czy "Połączenie z serwerem zostało zerwane".
Dodam, że już od dłuższego czasu gram w FC w sieci i nie ma żadnych problemów (poza zbyt dużymi pingami na niektórych serwerach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pytan o gre....

ma to cos co trzyma pomimo :

- schematycznosci....
- tego durnowatego odradzania sie jednostek wroga na posterunkach i to w takim samym skladzie z autami z ta sama iloscia broni itd. i to juz na chwile po pojsciu dalej...
- zbyt rozleglych questow zazwyczaj trzeba bylo lazic na drugi koniec mapy... gdzie 20 min jazdy i 3 min strzelania i 20 min powrotu do bazy bo w drodze powrotnej znowu masz 2, 3 posterunki ktore i tak juz odbiles w drodze "DO"
- tych nie niszczacych sie od kul budynkow, zamknietych wiecznie drzwi..., ktore da sie otworzyc np. dopiero jak sie wyrznie otoczenie... i to najciekawsze... jeden z pierwszych questow - tartak... nie wejdzie sie do domu tak dlugo jak dlugo sie nie pokona 5 czy 6 strzegacych goscia murzynow... chore...
-
-
A teraz pytanko - na barce jestem i z ktorej strony te dziady do mnie strzelaja... tzn. barka ruszyla i :: jest jeden na wprost i po 3 po bokach i ktos rzuca ciagle zolte race i wali we mnie, ale skad to ni cholery nie moge namierzyc... :D gdzie szukac tego cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 21:20, GuzikTheGreat napisał:

A teraz pytanko - na barce jestem i z ktorej strony te dziady do mnie strzelaja... tzn.
barka ruszyla i :: jest jeden na wprost i po 3 po bokach i ktos rzuca ciagle zolte race
i wali we mnie, ale skad to ni cholery nie moge namierzyc... :D gdzie szukac tego cos
:D

Hmm...jak masz dziób barki, to na północnym-zachodzie jest klient z moździerzem. Wystarczy dużo biegać i nie ma z nim problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować