Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2009 o 21:35, plada napisał:

> A teraz pytanko - na barce jestem i z ktorej strony te dziady do mnie strzelaja...
tzn.
> barka ruszyla i :: jest jeden na wprost i po 3 po bokach i ktos rzuca ciagle zolte
race
> i wali we mnie, ale skad to ni cholery nie moge namierzyc... :D gdzie szukac tego
cos
> :D
Hmm...jak masz dziób barki, to na północnym-zachodzie jest klient z moździerzem. Wystarczy
dużo biegać i nie ma z nim problemu :)



no tego namierzylem, ale gdzies jest jeszcze jeden (on mowiac krotko jest stojac na dziobie barki po lewej na takim cyplu)
ale to jeszcze nie tylko on ktosik jeszcze mi tylek odstrzela non stop :D gdzies drugi mozdzierz jest chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie strasznie multi denerwuje -_- Nabijam poziomy, nagle mnie rozłącza z hostem i tracę wszystko. Mam cały czas drugi, choć raz z 1 zrobiłem 3, skasowało mi, a potem z 2 na 3 i też mi skasowało -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 22:57, Arkads napisał:

Tak mnie strasznie multi denerwuje -_- Nabijam poziomy, nagle mnie rozłącza z hostem
i tracę wszystko. Mam cały czas drugi, choć raz z 1 zrobiłem 3, skasowało mi, a potem
z 2 na 3 i też mi skasowało -_-

Takie pytanie-grasz na "gra" czy "gra rankingowa". Na grze rankingowej zapisuje Ci poziom i ilość punktów doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna sprawa - malaria....

II akt

Rozwalilem wlasnie piec w wiosce w ktorym na chlopski rozum powinno byc od cholery lekarstw na malarie... :-/
potem pojechalem ze tym swoim kumplem gdzie podobno byl - magazyn lekarstw czy jakos tak... i tez nic...

no nie mowcie mi, ze rozwalajac miejsce gdzie moga mnie calkowicie uleczyc nie ma mozliwosci znalezienia 1 chociaz dawki leku dla glownego b. z gry :-/ szukalem i nic...

czy ja cos moze przeoczylem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 19:45, GuzikTheGreat napisał:

jeszcze jedna sprawa - malaria....

II akt

Rozwalilem wlasnie piec w wiosce w ktorym na chlopski rozum powinno byc od cholery lekarstw
na malarie... :-/
potem pojechalem ze tym swoim kumplem gdzie podobno byl - magazyn lekarstw czy jakos
tak... i tez nic...

no nie mowcie mi, ze rozwalajac miejsce gdzie moga mnie calkowicie uleczyc nie ma mozliwosci
znalezienia 1 chociaz dawki leku dla glownego b. z gry :-/ szukalem i nic...

czy ja cos moze przeoczylem ?

masz isc do kosciola/kliniki, i pogadac z ksiedzem czy tym drugim typkiem. on da ci zadanie do uratowania cywili, a ci dadza ci leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:46, Aqrelon napisał:

> Czy istnieje demo gry Far Cry 2 ?

Nie ma dema Far Cry''a 2. W dzisiejszych czasach praktycznie żadna gra nie ma wersji
demonstracyjnej.



Nie ma, bo dema warza i po 3 Gb... Słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem, gdy skoczyłem z skały to się zabiłem uratował mnie kumpel, ale ja pobiegłem dalej i teraz mam go jako zaginiony(czyli żyje). Jak go znaleźć, bo słyszałem że gdy się straci kumpla jest wtedy mniej misji ale nie wiem czy to prawda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 17:04, cegla007 napisał:

Witam. Mam taki problem, gdy skoczyłem z skały to się zabiłem uratował mnie kumpel, ale
ja pobiegłem dalej i teraz mam go jako zaginiony(czyli żyje). Jak go znaleźć, bo słyszałem

Nie grałem aż tak długo by się dowiedzieć, ale wydaje mi się, że nie ma możliwości odnalezienia zaginionych kumpli. Zaginiony to zdaje siętylko inne określenie na utraconego kolegę. Jednak jeśli byłaby jakaś możliwość odnalezienia to szukał bym tam gdzie go znalazłem za pierwszym razem.

Dnia 14.01.2009 o 17:04, cegla007 napisał:

że gdy się straci kumpla jest wtedy mniej misji ale nie wiem czy to prawda. Pozdrawiam.

Nie ma mniej misji, za to nie ma dodatkowej opcji wykonania misji.
A poza tym, zawsze możesz znaleźć sobie nowego kumpla, więc chyba nie jesteś stratny.

BTW Misje z kumplami od pewnego momentu bywająstrasznie irytujące, z klasycznego współdziałania i wspierania przeradzająsiew wyścig z czasem, kiedy to trzeba się nieźle namęczyć by kumpel wyszedł z akcji z życiem (nie wspominając o bugach sprawiających ,że sam pcha się śmierci pod kosę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:36, spiderman21 napisał:

Witajcie!!!
Mam pytanie czy na moim kompie odpali Far cry2?
Mój komp:
1gb ram. Athol 2,2ghz, Ati radeon x1650pro

Z góry dzięki za Odp.
Pozdro!!!

Może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 17:04, cegla007 napisał:

Witam. Mam taki problem, gdy skoczyłem z skały to się zabiłem uratował mnie kumpel, ale
ja pobiegłem dalej i teraz mam go jako zaginiony(czyli żyje). Jak go znaleźć, bo słyszałem
że gdy się straci kumpla jest wtedy mniej misji ale nie wiem czy to prawda. Pozdrawiam.

Powinienes sie udac do jednej z chatek(obojetnie ktorej) i tam powinien on byc(jesli dobrze pamietam).


@spiderman21
Niejestem pewny ale chba niestety nie pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:36, spiderman21 napisał:

Witajcie!!!
Mam pytanie czy na moim kompie odpali Far cry2?
Mój komp:
1gb ram. Athol 2,2ghz, Ati radeon x1650pro

Z góry dzięki za Odp.
Pozdro!!!


A co to jest Athol? Nie słyszałem o takich procesorach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 22:41, FoZz napisał:

Pomylił się pewnie i chciał napisać Athlon :)

w drugim temacie pisze Athol, poraz drugi się zastanawiam co to za procesor. Gra powinna pójść, bo jest świetnie zoptymalizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 22:45, Pernia napisał:

Gra powinna pójść, bo jest świetnie zoptymalizowana.


Nie rozsmieszaj mnie, swietnie zoptymalizowana?? haha! Fora az wrza ze jest wlasnie beznadziejnie zoptymalizowana, przy moim Core Duo 8400 E, radeonie 4780 i 4 gb Ram DDR3 nie moge ustawic max detali, co jest dla mnie smieszne bo ta gra nawet nie wyglada lepiej od Crysisa ktorego odpalam na max. Pozatym srednio co godzine gra wywala sie mi do Wina. Po kilku zaladowaniach gry ktore tez trwala troche, gra zwalnia jeszcze bardziej i musze ja na nowa odpalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 16:24, Gosu napisał:

> Gra powinna pójść, bo jest świetnie zoptymalizowana.

Nie rozsmieszaj mnie, swietnie zoptymalizowana?? haha! Fora az wrza ze jest wlasnie beznadziejnie
zoptymalizowana, przy moim Core Duo 8400 E, radeonie 4780 i 4 gb Ram DDR3 nie moge ustawic
max detali, co jest dla mnie smieszne bo ta gra nawet nie wyglada lepiej od Crysisa ktorego
odpalam na max. Pozatym srednio co godzine gra wywala sie mi do Wina. Po kilku zaladowaniach
gry ktore tez trwala troche, gra zwalnia jeszcze bardziej i musze ja na nowa odpalac.


Widocznie mas z problem z gra. Ja bez problemów grałem na very high (komp w podpisie). Albo może masz komp zasyfiony. A grafika tylko nie wiele ustępuje Crysisowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować