Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 17:02, rafekx 12 napisał:


> Napisał - "po 15 minutach xD czasem po 20 x?"

A moze przegrzewa mu sie jakis podzespół?Karta albo procek??Zapytaj go


Zdaje się, że mamy odpowiedź. Po 30 minutach rozmowy, powiedział mi że ma pirata... Reszta gier działa mu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:04, 0HoMicide0 napisał:

>
> > Napisał - "po 15 minutach xD czasem po 20 x?"
>
> A moze przegrzewa mu sie jakis podzespół?Karta albo procek??Zapytaj go

Zdaje się, że mamy odpowiedź. Po 30 minutach rozmowy, powiedział mi że ma pirata... Reszta
gier działa mu dobrze.


End of topic-piratom nie pomagam :) A resztą nikt mu tu nie pomoże...Niech kupi lepiej orginała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:05, rafekx 12 napisał:

> >
> > > Napisał - "po 15 minutach xD czasem po 20 x?"
> >
> > A moze przegrzewa mu sie jakis podzespół?Karta albo procek??Zapytaj go
>
> Zdaje się, że mamy odpowiedź. Po 30 minutach rozmowy, powiedział mi że ma pirata...
Reszta
> gier działa mu dobrze.

End of topic-piratom nie pomagam :) A resztą nikt mu tu nie pomoże...Niech kupi lepiej
orginała.


Właśnie o tym mówię :) Po 30 minutach rozmowy wspomniał mi, że ma pirata ; / Skoro reszta gier działa mu dobrze, to odpowiedź nasuwa się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, musisz i tak robić dla każdego.
Mam prośbę, może mi ktoś podesłać zapisy, tak z 50% gry, bo ja nie skopiowałem save''ów a mialem formata...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 13:26, BoloMaster napisał:

czy wykonywanie zadań od jednego ugrupowania ma jakiś wpływ na fabułę?


Zdaje mi się, że ma to pewien wpływ na fabułę. Robiłem zadania dla APR, po paru straciłem możliwość robienia zadań dla UFFL i od apr dostałem ostatnie zadanie w strefie północnej -

Spoiler

zabicie Leona Gakumby

, toteż sądzę, że robiąc zadania dla uffl trzeba by było
Spoiler

zabić lidera APR

. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:10, tomoliop napisał:

> czy wykonywanie zadań od jednego ugrupowania ma jakiś wpływ na fabułę?

Zdaje mi się, że ma to pewien wpływ na fabułę. Robiłem zadania dla APR, po paru straciłem
możliwość robienia zadań dla UFFL i od apr dostałem ostatnie zadanie w strefie północnej
-

Spoiler

zabicie Leona Gakumby

, toteż sądzę, że robiąc zadania dla uffl trzeba by było
Spoiler

zabić lidera APR

. Tak mi się wydaje.


Wydaje ci się. Tak czy siak

Spoiler

zabijasz Gakumbę

. Wybierasz tylko kolejność wykonywania zadań. Może mi ktoś podesłac tego save?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z jedną misją. Chodzi mi o drugą misję dla podziemia. Muszę dostarczyć jakieś dokumenty od tego księdza dla jakiegoś gościa na odludziu. Gdzieś na zachodzie mapy jest jego dom. Obok ma garaż z ciężarówką. Problem w tym, że nie mogę wejść do jego domu. Co prawda zanim wziąłem to zadanie (a może nawet po wzięciu) byłem w tym domu, ale nie było żadnego NPC, tylko jacyś 3 goście, z którymi nic się zrobić nie da. Tabletki na malarię mi się skończyły a do tego problem z misją. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 18:10, Yoshiho napisał:

Ja mam problem z jedną misją. Chodzi mi o drugą misję dla podziemia. Muszę dostarczyć
jakieś dokumenty od tego księdza dla jakiegoś gościa na odludziu. Gdzieś na zachodzie
mapy jest jego dom. Obok ma garaż z ciężarówką. Problem w tym, że nie mogę wejść do jego
domu. Co prawda zanim wziąłem to zadanie (a może nawet po wzięciu) byłem w tym domu,
ale nie było żadnego NPC, tylko jacyś 3 goście, z którymi nic się zrobić nie da. Tabletki
na malarię mi się skończyły a do tego problem z misją. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić
?

A zabiłeś wszystkich, którzy atakowali siedzibę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 18:10, Yoshiho napisał:

Ja mam problem z jedną misją. Chodzi mi o drugą misję dla podziemia. Muszę dostarczyć
jakieś dokumenty od tego księdza dla jakiegoś gościa na odludziu. Gdzieś na zachodzie
mapy jest jego dom. Obok ma garaż z ciężarówką. Problem w tym, że nie mogę wejść do jego
domu. Co prawda zanim wziąłem to zadanie (a może nawet po wzięciu) byłem w tym domu,
ale nie było żadnego NPC, tylko jacyś 3 goście, z którymi nic się zrobić nie da. Tabletki
na malarię mi się skończyły a do tego problem z misją. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić
?


Zazwyczaj jest tak, że zanim wejdziesz do tego domku to musisz wybić wszystkich kolesi z kałachami, którzy do ciebie strzelają i nie pozwalają wejść do chatki. Jak już zabijesz ich wszystkich to powinna pojawić się informacja, że (chyba) domek zostal odblokowany i wtedy wchodzisz i dajesz papiery tym właśnie ludzion na zapleczu a oni dają Ci upragnione tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety... Zabiłem wszystkich, ale to nic. Jeżeli chodzi o ten napis, że domek został odblokowany to już go widziałem, ale o ile dobrze pamiętam to jeszcze zanim wziąłem tą misję. Wtedy też rozmawiałem z tym gościem, ale chyba nie mówił nic ciekawego. Wydaje mi się, że tej misji już nie da rady skończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 14:42, Yoshiho napisał:

No niestety... Zabiłem wszystkich, ale to nic. Jeżeli chodzi o ten napis, że domek został
odblokowany to już go widziałem, ale o ile dobrze pamiętam to jeszcze zanim wziąłem tą
misję. Wtedy też rozmawiałem z tym gościem, ale chyba nie mówił nic ciekawego. Wydaje
mi się, że tej misji już nie da rady skończyć...


Też mi się tak wydaje. Ja miałem taki bug w głównej misji, że miałem kogoś uwolnić, tyle, że te drzwi też nie chciały sie otworzyć. W związku z czym zakończyłem grę przy pok. 25%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się... To znaczy nie zrobiłem tego zadania, ale zrobiłem kilka misji głównych i dotarłem o ile się nie myle do drugiego aktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy FC2 ma zabezpieczenie DMR? Zamierzam kupić tą grę i chciałbym wiedzieć parę rzeczy. Czy są problemy z rejestracją polaków do MP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 10:05, MasterHeroes napisał:

Czy FC2 ma zabezpieczenie DMR? Zamierzam kupić tą grę i chciałbym wiedzieć parę rzeczy.
Czy są problemy z rejestracją polaków do MP?


Rejestracji do multi nie ma żadnych, bo nie jest wogóle wymagana. Czy ma DRM, hmm, sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 10:49, Kraju92 napisał:

> Czy FC2 ma zabezpieczenie DMR? Zamierzam kupić tą grę i chciałbym wiedzieć parę
rzeczy.
> Czy są problemy z rejestracją polaków do MP?

Rejestracji do multi nie ma żadnych, bo nie jest wogóle wymagana. Czy ma DRM, hmm, sam
nie wiem.

Ale gra odpala normalnie i bez problemowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:12, MasterHeroes napisał:

Ale gra odpala normalnie i bez problemowo?


Tak, przynajmniej u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy instalacja "oprogramowania do zwalczania oszustów" umożliwia grę bez płyty? podczas instalacji odznaczyłem tę opcję i gra za każdym razem domaga się płyty;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować