Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2009 o 21:53, Kerigun napisał:

Po czym w pięć minut wystukali zakończenie, tak by było i dalej kontynuowali tworzenie
kolejnych zarąbistych elementów tej wspaniałej gry.

co jest zarąbistego w jeździe przez pół mapy do celu, odpalenia pocisku z RPG i załatwienia tym całego konwoju, a następnie równie ślamazarnego powrotu przez respawnujące się budki upierdliwych murzynów o inteligencji lemingów? Nawet klimatu to nie ma, bo zamiast "hotelu rwanda" wyszedł jakiś plastikowy konflikt, a same mapy to klaustrofobiczne lokacje do których prowadzą drogi tak szerokie, że często ledwo mieszczą się na nich trzy samochody obok siebie, nie wspominając o posterunkach na każdym skrzyżowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Zacząłem grac drugi raz. Mam zmieniony komp. Jestem po misji pierwszej od partyzantów. Zrobiłem parę pobocznych. Pojawił się syndrom choroby. Zażyłem tabletkę. Po zażyciu zniknęły barwne kółka i rozmycia ale pozostało pulsowanie i rozmywanie się obrazu, które nie znika. Nie da się praktycznie grać nawet porządnie mapy nie widać. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 23:18, byverter napisał:

Jak próbuje wejść na jakiś serwer w multi to wyświetla mi się komunikat:
Brak połączenia w gniazdku sieciowym.
Start silnika sieciowego nieudany.

Co robić?

Po prostu namieszałem z portami. Trzeba odblokować porty od 9000 do 9004 na TCP i UDP i upewnić się, że w opcjach gry porty są domyślnie ustawione. Trzeba jeszcze ręcznie jak zwykle zaktualizować PB i gra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy to normalne, że te zboki na posterunkach atakują zawsze? Czy w tej grze nie można pojeździć bez stresu tylko zawsze kiedy jadę wykonać misję muszę przy okazji rozwalić kilka przygłupów. Tak w ogóle AI w tej grze jest beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to normalne, te zboki zawsze atakują. ^ ^
nie idzie pojeździć bez stresu po mapie. :P
w ogóle, każdy nas tutaj atakuje, żadnych cywili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:50, sird napisał:

Tak, to normalne, te zboki zawsze atakują. ^ ^
nie idzie pojeździć bez stresu po mapie. :P
w ogóle, każdy nas tutaj atakuje, żadnych cywili :P

Mimo wszystko szkoda, że na tych posterunkach sami niewyżyte dzikusy :D
Brakuje mi tu zaprzyjaźnionych frakcji albo terenów.
No i podstawowej czynności w tego typu grach wychylania się na boki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używając mapy można spokojnie przez całą mapę przejechać bez walki. ;)

Jedna rzecz mnie zastanawia. Ludzie narzekają, że trzeba "przejechać przez całą mapę by wykonać zadanie". No i teraz nie wiem, czy oni nie wiedzą, że w tej grze są samochody, łodzie, autobusy ? W różnych GTA itp. chyba jeszcze więcej jezdzenia było, a tutaj przynajmniej po drodze można widoczki podziwiać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ileś tam tygodniach w końcu zmobilizowałem się i ukończyłem Far Cry 2 mimo dość dużej irytacji gierka w porządku a końcówka gry mnie zaskoczyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 17:37, Gordon92 napisał:

Po ileś tam tygodniach w końcu zmobilizowałem się i ukończyłem Far Cry 2 mimo dość dużej
irytacji gierka w porządku a końcówka gry mnie zaskoczyła!

A kogo nie? ;)
Swoją drogą, imho dla samego zakończenia warto ukończyć grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 17:37, Gordon92 napisał:

Po ileś tam tygodniach w końcu zmobilizowałem się i ukończyłem Far Cry 2 mimo dość dużej
irytacji gierka w porządku a końcówka gry mnie zaskoczyła!

Ja ogólnie za nic nie mogłem się zebrać by skończyć fc2, ale w połowie drugiego aktu, czy koło trzeciego to tak mnie wciągnęło, że całkowicie zmieniłem zdanie o tej grze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Zmobilizowałem się i zainstalowałem giercę. Niestety, nie dane mi jest pograć. Rzekomo było zbyt wiele aktywacji i nie można ponownie aktywować gry, co równa się brakowi dostępu do gry. Najzabawniejsze jest to, że gra przeleżała dobre kilka miesięcy (krótko po zakupie) w pudełku w szafie...
Ma ktoś może pomysła co z tym zrobić? Przecież nie wydałem kasy po to żeby mieć ograniczony dostęp do gry. To bzdura jakaś totalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam skontaktować się z wydawcą gry w celu wyjaśnienia tej całej sprawy z DRM-em. Większość wydawców albo wysyła nowe kody, albo jakoś je przedłuża. Sam nie wiem jak to do końca wygląda, ale muszą Ci to uwzględnić i coś na to poradzić, abyś mógł cieszyć się grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze opłaca się robić misje od przyjaciół? Nie dają ani kasy, ani broni, a przyjaciele i tak dają tyle samo (czyli czasem im się przypomni żeby uratować mnie z pola walki).

Czy jest jakaś praktyczna różnica dla kogo wykonuje zadania? I czy w przypadku głównych jest różnica czy wykonam główne zadanie czy to sugerowane przez przyjaciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 00:16, Xantus napisał:

Czy w tej grze opłaca się robić misje od przyjaciół? Nie dają ani kasy, ani broni, a
przyjaciele i tak dają tyle samo (czyli czasem im się przypomni żeby uratować mnie z
pola walki).

Przyjaciele nam pomagają jak my im pomożemy, wystarczy wykonać jednego questa, i potem jak już nas przyjaciel uratuje to znowu, więcej nie potrzeba.

Dnia 02.01.2010 o 00:16, Xantus napisał:

Czy jest jakaś praktyczna różnica dla kogo wykonuje zadania? I czy w przypadku głównych
jest różnica czy wykonam główne zadanie czy to sugerowane przez przyjaciela?

Główna różnica to to jak wykonujemy misje, czyli co robimy w nich innych większych różnic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować