Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Imho nie bug, tylko gdy masz pełny magazyn (z góry do dołu bronie) to trudno nacelować na broń i wtedy trzeba próbować nacelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem na xboxie. Podczas zapisywania xbox mi się zaciął. Wczytałem i wszystko było ok. Po chwili jednak znowu. Myślałem że to xbox. Odłączałem dysk, kartę pamięci, grałem bez zapisywania - przetestowałem wszystko. Na końcu po prostu stworzyłem nowy save na moim profilu i wszystko grało. Poczytałem na necie i okazuje się że takie rzeczy często się zdarzają. Gdybym miał live to pewnie bym pobrał jakiś patch.


Moje pytanie brzmi: Czy uszkodzeniu ulega zawsze jeden save czy aktualnie wszystkie istniejące savy danego profilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj wyłączyć wszystkie programy działające w tle. Ja miałem tak, że jak ktoś pojawiał się dostępny na gg to wtedy minimalizowało się. Jak wyłączyłem gg to już było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszą umrzyć chociaż niejestem pewnien

Spoiler

ale chyba nie umierają gdy wybierzemy opcje ratowania cywili w kościele



I jeżeli nie rozwiązałes swojego problemu z zminimalizowanym FC2 to spróbuj wejść w opcje i kliknąć "cały ekran" czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zakupiłem niedawno PC.
Będę miał go we wtorek.
Mam do Was pytanie.
Czy na tym sprzęcie pogram komfortowo w Far Cry 2 na full detalach?
Intel Core 2 Duo E7600 3,2 Ghz
Geforce 9800GT 512mb ddr3
4GB Ram.

Pozdrawiam Serdecznie i proszę o odpowiedź :)
Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakiej rozdzielczości masz zamiar grać, ale w 1280x1024 gra na pewno będzie śmigała na maksymalnych detalach... Wydaje mi się że wyższej też aczkolwiek tutaj już 100% pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam spory problem :P
Zniknęli mi sprzedawcy broni ze sklepów, co za tym idzie - nie mogę wziąć od nich misji żeby odblokować kolejne modele "narzędzi". To jakiś bug, czy co ? :P
Wersja bodajże 1.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 18:22, Mafioso_PL napisał:

Panowie mam spory problem :P
Zniknęli mi sprzedawcy broni ze sklepów, co za tym idzie - nie mogę wziąć od nich misji
żeby odblokować kolejne modele "narzędzi". To jakiś bug, czy co ? :P
Wersja bodajże 1.3




Chyba zrobiłeś już te 3 czy 4 misje na terytorium północnym. Następne będziesz miał na południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 20:50, Dodus14 napisał:

Mam problem. Gra wyłącza mi się po godzinie grania, a nawet wcześniej. Czego to wina
i jak temu zaradzić?


Może coś sie w kompie przegrzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie, co daje mi kamuflaż.
Kupiłem to a, ze drogie jak cholera na dodatek żadnej zmiany nie widze.
W ogole oplaca się to kupować, czy sobie odpuscic.
(Gram na ps3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W FarCry''a 2 dawno nie grałem, ale z tego co pamiętam to zakup kamuflażu sprawiał iż stawałeś się trudniejszy do wykrycia przez wrogów. Oczywiście warto też w tym przypadku zaopatrzyć się w jakąś broń wyposażoną w tłumik, bo bez niej kamuflaż jest o wiele mniej praktyczny. Kup też koniecznie możliwość przenoszenie większej ilości strzykawek uzdrawiających jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 09:16, dave03 napisał:

W FarCry''a 2 dawno nie grałem, ale z tego co pamiętam to zakup kamuflażu sprawiał iż
stawałeś się trudniejszy do wykrycia przez wrogów. Oczywiście warto też w tym przypadku
zaopatrzyć się w jakąś broń wyposażoną w tłumik, bo bez niej kamuflaż jest o wiele mniej
praktyczny. Kup też koniecznie możliwość przenoszenie większej ilości strzykawek uzdrawiających
jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś.


Ok dzieki, ;D]

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować