Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Jak wiecie Far cry okazał się doskonalła grą. Fajną fabułą, fajnymi możliwościami i i doskonała oprawa graficzną.
Jak wiecie sami szkoda by było ze by druga czesc far Cry nie wyszła.
Możliwe ze dla tworców gry takim kontnuacją choc wątpie jest gra Crysis i czy myślicie czy mogło by wyjśc Fra cry 2.
Czy moze gra Crysis jest następcą gry.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:52, gmx napisał:

> Link do tematu o crysis: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6158&u=166
ciezko to podciagnac pod crysisa - ea ma prawa do cryengine 2 ale ubi dalej jest wlascicielem
marki farcry i praw do cryengine1 wiec... farcry2 wcale nie rowna sie Crysis

No ja nie sądzę, żeby po wydaniu Crysis ktoś rzucił się z przysłowiową "motyką na słońce" do realizacji Far Cry 2. Zresztą fabuła tam jest już zakończona i trzeba by było chyba troche s-f wprowadzić żeby ją przedłużyć. Choć z drugiej strony... słyszałem jakieś pogłoski o FC2 w wersji na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, konsole to stradszne złodzieje. Kradną co raz to więcej gier z blaszaka. Ale PC nie jest gorsze i też coś pożyczy. Wracjąc do tematu, to Crysis to zupełnir inna gra niż FarCry. Jeśli jakaś gra ma byc kontynuacją FC, to jedynie jakiś dodatek lub dwójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:58, SwenG napisał:

słyszałem jakieś pogłoski o FC2 w wersji na konsole.


To się nazywa Far Cry Instincts. Nie wiem czy jest to kontynuacja pecetowej wersji ale przyznam, że sam z chętnie widziałbym FC2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedynka zupełnie nic a nic nie rajcowała. Wszystkim się podobała, ale mi po prostu nie uchodzi. Grafika jest naprawdę świetna, ale dla mnie to kolejny FPS (a trochę weń grałem). Co do Instincts, coś mi się obiło o uszy, że na PC też ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o Far Cry 2. To własnie niedawno była wpadka pracownika z Ubisoftu i byla wzmianka o Far Cry 2. Ciekawe na jakim silnkiu graficznych bylby no i fabuła. I czy bohaterem gry byłby Jack Carver!
Zapewne przekonamy s ie wkrotce.
Jak cos bardzo czekam na druą część Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:59, Vytrix napisał:

Hehe, już sobię wyobrażam pudełko. :) Logo Playboya, czcionka CKM''u i pół-nagi Jack Carver
:D


Skąd ty takie skojarzenia masz. Wyobraziłem sobie to pudełko i nagle znienawidziłem FarCry i UbiSoft. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować