Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2008 o 11:42, Ecko09 napisał:

Nie wierze w to. Gry Ubisoftu zawsze mają wysokie wymagania, więc takie bajki to niech
se wciskają komu innemu...


Czy ja wiem. Raczej mają trochę większe od standardowych, ale i tak nie są tak duże jak Crysisa, ap przynajmniej do tej pory nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 11:47, Fanzin napisał:

Nie grałem w jedynkę, chociaż jestem chętny na przetestowanie dwójki ;)


Jedynka nie ma nic wspólnego z dwójką, dlatego nie grając w poprzednią część nic nie straciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 11:54, Get Down napisał:

Ale to masz na najwyższej rozdzielczośći i wszytko full,nie wiemy jak gra będzie sie
prezętowała na średnich


To wiem no i trzeba przyznać że większości graczy pecetowych ta gra nie ruszy na maxa. Na średnich pewnie gra i taj będzie wyglądała świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 12:07, Get Down napisał:

Ważne to że wystarczą pc z przed 2 lat i pograsz w Far cry 2.


No właśnie, tylko teraz na jakich detalach pogram na kompie sprzed dwóch lat? Bo raczej nie na maxa w wysokiej rozdzielczości bo do tego pewnie będzie wymagany Geforce 9800/Radeon 3850 co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 12:12, Get Down napisał:

Nie patrząc jeszcze na procesor i ilość ramów,cieszył bym sie jak by mi FC 2 poszedł
na średnich


Ja liczę na to że mi pójdzie na maxa. Mam dużo ramu, procesor może nie jakiś super, ale daje radę. Jak na razie mam słabą kartę, ale w sierpniu lub październiku wymieniam na nową więc liczę że pogram na najwyższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miejmy nadzieje, że twórcy zrobią coś lepszego niż Crysis. Na razie wszystko na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 12:19, Rga napisał:

Ale miejmy nadzieje, że twórcy zrobią coś lepszego niż Crysis. Na razie wszystko na to
wskazuje.


Crysis był grą udaną, ale jednak mało porywającą, ot taki ulepszony Far Cry z nowymi bajerami. Far Cry 2 zrywa ze wszystkimi kanonami poprzedniczki, dzięki czemu szykuje się świetny tytuł który może stać się i najprawdopodobniej się stanie lepszy od Crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Far Cry 2 już jest lepszy:).W far cry 2 masz bardziej realistyczny świat,broni więcej,no i oczywiście sama lotnia na której możemy latać,coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 12:28, Get Down napisał:

Dla mnie Far Cry 2 już jest lepszy:).W far cry 2 masz bardziej realistyczny świat,broni
więcej,no i oczywiście sama lotnia na której możemy latać,coś nowego


Dlatego też bardziej mi się podoba FC2. No i możemy zwiedzić Afrykę co jest mało spotykane w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że mamy 2 głowne frakcje:APR,UFLL.I oczywiście jeszcze 1 ruch oporu,która jest najważniejsza dzięki nim mamy leki na chorobe.A głowne zadania wiąża sie z zniszczeniem wiosek,przez co mamy mniejszą reputacje u ruchu oporu,a w późniejszym czasie nie ufają nam i nie dostajemy leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 12:40, Modok napisał:

E tam przecież gry które się rozgrywają w Afryce jest strasznie dużo.


No tak, ale pierwszy raz mamy tak duży świat i mamy duży wpływ na otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania już były podawane, i to dawno temu, od Ubi.
Podaje minimalne, bo te zapamiętałem.
P4 2,6 ghz lub odpowiednik
1 GB Ram.
GeForce 7600 lub Odpowiednik ( Shadery 3.0 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować