Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Witam, mam szybkie pytanie, czy znacie jakieś forum dot FC 2 a konkretniej edytora na PC
Jakiś czas temu zacząłem projektować mapy do tej gry i chciał bym gdzieś je zaprezentować.
będę wdzięczny za jakieś info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 21:59, Cyngiel--Master napisał:

Witam, mam szybkie pytanie, czy znacie jakieś forum dot FC 2 a konkretniej edytora na
PC
Jakiś czas temu zacząłem projektować mapy do tej gry i chciał bym gdzieś je zaprezentować.
będę wdzięczny za jakieś info


http://www.farcry2.pl/
http://farcry.gry-online.pl/board/index.php?sid=6f4cb6ff66143f6433315f8d0cec09af

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dlaczego jak gram na normalnym monitorze podłączonym do laptopa wszystko jest dobrze, lecz gdy chcę zagrać bez niego po włączeniu gry obraz zaczyna mi latać pomiędzy pulpitem i czarnym ekranem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś mod lub coś innego co przyspiesza poruszanie się gracza ? Jest jeden trainer który to robił ale nie działa z wersją steamową gry -.- A w grze jest dużo chodzenia i jeżdżenia -.-
Albo jakiś kod na Noclip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w tą grę i już jestem do niej zrażony. Gram na drugim poziomie trudności. APR cały czas mnie atakuje i wydaje mi się, że tak nie ma być. Rozumiem, że posterunek jest strzeżony, ale zabijać mogę tam ludzi w nieskończoność, a naboi tylu nie mam, ledwie się wrócę z lokacji, nowi murzyni tam są. I druga rzecz: skąd wziąć kamuflaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Znalazłem złotego kałacha w jakiejś szopie kiedy miałem aktywną misję zniszczenia konwoju ze sklepu z bronią. No więc podłożyłem bombe na drodze i czekam...czekam...czekam przyczajony. Widze że jedzie konwój. Samochód ochrony z przodu a następnie ...!?!... nie ma ciężarówki, a potem znów jedzie samochód ochrony i...koniec. Czerwone kółeczko celu jest nad samochodami, a ciężarówki brak. Zniszczyłem więc samochody ale to nie pomogło. A czerwone kółeczko nadal jeździ sobie na mapie nad trasą konwoju, ale ciężarówki jak nie było tak nie ma. Nie moge się z tym grać dalej. Ma ktoś jakiś kreatywny pomysł co poszło nie tak i czy to może ma związek z tym pozłacanym kałachem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuje czy ta gra ma szansę trafić do CDA lub innego Playa ;-) bo coś mi się wydaje że ubisoft nie sprzedaje gier do magazynów. Czy ja się mylę a może już gdzieś była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft sprzedaje gry do magazynu - przykład nadchodzący numer :P. A jeżeli chodzi o FC 2 - osobiście wątpie,aby ta gra się ukazała,ale to też nie jest przesądzone. A zresztą teraz gra weszła do tańszej serii (Niebieska za 5 dych) a smugg kiedyś mówił,że jak gra wychodzi w reedycji to często jest droższa od premierowej. Cena gier nie mam nic do gadania. Tak więc jak mówiłem: Nie nastawiałbym się na to,że będzie ale może...za pół roku,na gwiazdkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 00:48, bobobo napisał:

Ubisoft sprzedaje gry do magazynu - przykład nadchodzący numer :P.

Jak już napisałem w temacie CD-Action SC DA nie jest dobrym przykładem ponieważ jego licencje na Polskę ma (chyba) Cenega (lub jest za stara) i jest to taka sama sytuacja jak z ME (EA nie sprzedaje CDP - tak) Znasz inny przykład z Ubi? Termin kiedy FC2 miałby zostać gratisem nie jest specjalnie istotny chodzi mi jedynie o obecną politykę firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Jestem w szkoleniu, to znaczy koło tego samochodu, który mam naprawić. W pewnym momencie wyświetla mi się polecenie aby nacisnąć klawisz , aby zmienić skalę mapy. Otwieram mapę, wciskam przecinek ale nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 2 obsługuje Uplay. Jedną ze wczesnych wersji. Możesz dostać maczetę za zalogowanie się. To wszyetko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować