Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 12:14, Mac Cry napisał:

GANGSTERR=> No i co z tego jak pożyczyłem koledze oryginalną grę?

ale kumpel gra w grę za którą nie zapłacił, juz teraz rozumiesz ? A zeby powstał torrent to skads ta gre trzeba wziasć, czyli kupic.

Dnia 26.10.2008 o 12:14, Mac Cry napisał:

Pomyśl trochę człowieku, gdzie tu logika w twoim rozumowaniu.

poyslec to musisz ty

Dnia 26.10.2008 o 12:14, Mac Cry napisał:

I skąd wziołeś nagle cenę 120 zł? FC2 kosztuje 80 zł.

a czy ja napisałem, ze chodzi o FC2 ? Nie. Była to pierwsza lepsza cena, ktora jako pierwsza przyszła mi do głowy i nie odnosząca sie do zadnego konkretnego tytułu. Chodziło o przykład. Kapisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:16, madfrog napisał:

> >>.............



Cały crysis jest dla mnie zbyt sztuczny. grafa jest taka hmm, jakby zywa, nie oszlifowana.
Ale to moje zdanie. nigdy crysis mi sie nie spodoba. dorzuce do tego te pieprzony potwory i gra sie robi głupia. no i jeszcze te posrane głupie krzyki przeciwnikow japoncow czy cos. gra pojechana na maxa/

za to far cry 2 mi sie bardzo podoba.

Fajny ten miotacz ognia. Super np. czego nie widzialem nigdzie indziej sa np. zacinajace sie bronie ktore trzeba np. szybko naprawic na ,,siłę". cos niesamowitego. No i do tego mozna pojsc np. spac i budzik ustawic na taka godzine aby wykonywac misje po ciemku, w srodku dnia czy tez z rana jak jest jeszcze szaro. Perfekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:19, Selv napisał:

Ano widać, że w Crysisa się nie grało - Crysis wygląda po prostu 2x lepiej i ma wszystko
to co piszesz i jeszcze więcej :)


grałem a warheada nawet prawie ukonczyłem takze wiem co mowie. gra mi sie nie podoba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:13, niunkaaaa napisał:

Core 2 Duo E4300
3GB RAM
PALI Radeon 4850

No, znaczy się jak dobrze pójdzie, to za kilka(naście) dni może, może... :)

Dnia 26.10.2008 o 12:13, niunkaaaa napisał:

1280x1024 (wiekszej nie ustawie bo mam 17'' CRT).

Witaj w klubie ;)

Dnia 26.10.2008 o 12:13, niunkaaaa napisał:

Btw, wstrzymaj sie z kupowaniem karty graf bo ceny poszły o ponad 40%(!!!!!!!!) do góry.
Ja w ostatniej chwili kupilem tego radka po starej cenie za 450zl z wysyłką. Teraz takiej
karty nie kupisz ponizej 600zł.

Wiem, rodzice płacą, więc mnie to zbytnio nie obchodzi. Na początku września już im mówiłem, że ceny pójdą w górę, ale oczywiście starsi wiedzą lepiej ^^ A mnie się jakoś nie chce czekać, aż te ceny spadną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:21, niunkaaaa napisał:

> > >>.............


Cały crysis jest dla mnie zbyt sztuczny. grafa jest taka hmm, jakby zywa, nie oszlifowana.
Ale to moje zdanie. nigdy crysis mi sie nie spodoba. dorzuce do tego te pieprzony potwory
i gra sie robi głupia. no i jeszcze te posrane głupie krzyki przeciwnikow japoncow czy
cos. gra pojechana na maxa/

za to far cry 2 mi sie bardzo podoba.

Fajny ten miotacz ognia. Super np. czego nie widzialem nigdzie indziej sa np. zacinajace
sie bronie ktore trzeba np. szybko naprawic na ,,siłę". cos niesamowitego. No i do tego
mozna pojsc np. spac i budzik ustawic na taka godzine aby wykonywac misje po ciemku,
w srodku dnia czy tez z rana jak jest jeszcze szaro. Perfekt.


Po prostu klimat jest inny, a nie grafika lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiesz chyba co mówisz, bo to wszystko jest w Crysisie: War. To czy gra się podoba czy nie nie ma nic do tego, że w Crysisie grafika jest po prostu lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:25, Selv napisał:

No właśnie nie wiesz chyba co mówisz, bo to wszystko jest w Crysisie: War. To czy gra
się podoba czy nie nie ma nic do tego, że w Crysisie grafika jest po prostu lepsza.



mnie ta grafa nie przekonuje. radka 4850 mam od kilku dni i odpalilem warheada na max z AAx4 w 1280x1024 i o woele bardziej podoba mi sie FC2. Nie mówiac juz o tym ze FC2 jest lepiej zoptymalizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:20, GANGSTERR napisał:

> GANGSTERR=> No i co z tego jak pożyczyłem koledze oryginalną grę?
ale kumpel gra w grę za którą nie zapłacił, juz teraz rozumiesz ? A zeby powstał torrent
to skads ta gre trzeba wziasć, czyli kupic.

Aha, czyli jak dam mu tą grę w prezencie tzn. też, że piracę? On nic z tą grą nie robił, nie dał do torrentów. Chociaż teraz i tak nie pożyczam gier, bo z tymi kolegami nic nie wiadomo (miałem sprzedac koledzę grę, więc dla sprawdzenia pożyczył, po paru dniach oddał, i powiedzał mi, że kupi jak będzie miec mocniejszego kompa, po miesiącu w szkolę widzę jak koledze pożycza jakąś płytę, patrzę, a tam moja gra, przegrana oczywiście. Nie muszę pisac, co mu wtedy zrobiłem i od tamtego czasu nie pożyczam gier).

Dnia 26.10.2008 o 12:20, GANGSTERR napisał:

> Pomyśl trochę człowieku, gdzie tu logika w twoim rozumowaniu.
poyslec to musisz ty

Spociłem się... :P

Dnia 26.10.2008 o 12:20, GANGSTERR napisał:

> I skąd wziołeś nagle cenę 120 zł? FC2 kosztuje 80 zł.
a czy ja napisałem, ze chodzi o FC2 ? Nie. Była to pierwsza lepsza cena, ktora jako
pierwsza przyszła mi do głowy i nie odnosząca sie do zadnego konkretnego tytułu. Chodziło
o przykład. Kapisz ?

Ano rozumiem, tylko że to temat o FC2 więc... Ale i tak przeważnie gry w wersji premierowej kosztują 80 zł, 120 żadziej.

Ale jakby nie patrzec, twórcy też nie są bez winy, a raczej światowi wydawcy:
1) ciągle przekładają premierę
2) zaszkodziło by im zrobic demko, Crysis miał, więc w czym problem?

Chodzi mi tu teraz o FC 2, ale to nie odrębny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest gorzej zoptymalizowany - po prostu grafika jest gorsza a silnik odpowiedzialny za fizykę jest dużo słabszy niż ten w dziele Cryteku.
W Crysisie grafika jest po prostu fotorealistyczna - we FC2 nie chociaż nadal jest b.dobra.
Pobawię się screenami zresztą jak tylko będę miał grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:31, Mac Cry napisał:

Aha, czyli jak dam mu tą grę w prezencie tzn. też, że piracę? On nic z tą grą nie robił,
nie dał do torrentów. Chociaż teraz i tak nie pożyczam gier, bo z tymi kolegami nic nie
wiadomo (miałem sprzedac koledzę grę, więc dla sprawdzenia pożyczył, po paru dniach oddał,
i powiedzał mi, że kupi jak będzie miec mocniejszego kompa, po miesiącu w szkolę widzę
jak koledze pożycza jakąś płytę, patrzę, a tam moja gra, przegrana oczywiście. Nie muszę
pisac, co mu wtedy zrobiłem i od tamtego czasu nie pożyczam gier).


mowa była o pozyczaniu a nie dawaniu prezentów. To są dwie rózne rzeczy i dobrze o tym wiesz. Kupujesz gre ktora nie wymaga płyty w napedzie do grania. Pozyczasz kumplowi gre (i nie wazne czy robisz tak w rzeczywistości, założenie). I co teraz ? Ty i kumpel gracie w tym samym czasie korzystając z jednego egzemplarza za ktory zapłaciła tylko jedna osoba.Jak dla mnie piractwo. Samo odsprzedawanie gier tez jest brane za piractwo, po producent gry nie ma zadnych zysków z takiej odsprzedaży, zarabiasz tylko ty (i nie wazne, czy odzyskujesz pieniądze).

i popieram niunkaaaa. Na byle jakim forum w Polsce jesli sie powie, ze ma sie gre ktora nie miala jeszcze premiery w Polsce automatycznie jesteś brany za złodzieja (na tym forum tez). A opcji, zeby zdobyc gre z zagranicy czy nawet USA jest duzo (i nie mowie tu o liczbie wujkow, dziadkow, babc siotr, braci itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:35, Selv napisał:

Nie jest gorzej zoptymalizowany - po prostu grafika jest gorsza a silnik odpowiedzialny
za fizykę jest dużo słabszy niż ten w dziele Cryteku.
W Crysisie grafika jest po prostu fotorealistyczna -


Fotorealistyczna ? C`mon prawda jest taka,że grafika jest kolorowa i tyle. Z rzeczywistością to ma mało wspólnego ;) Ale fakt,że jest ładne :) A sam screen można pomylić z prawdziwym światem. Co nie przekłada się na grę. No i przypuszczam,że gdyby FC2 wyszło pierwsze to wszyscy by się tym zachwycali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że sposobów jest dużo skoro 95% przypadków posiadania gry przed premierą w Polsce to zassanie z internetu?

dawidos170: porównując screeny z FC2 (userów, nie devówh) z tym co widziałem w Crysisie to grafika rożni się dosyć sporo.
Kolorystyka nie ma tutaj nic do rzeczy bo Warhead nie jest już taki kolorowy a i w Crysisa grałem z `nature mod`.
Co ciekawe, powstaje mod na silniku CryEngine2 który odwzorowuje Far Cry 2 - jak dla mnie to wygląda on lepiej niż oryginał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:43, Selv napisał:

Co z tego, że sposobów jest dużo skoro 95% przypadków posiadania gry przed premierą w
Polsce to zassanie z internetu?

skad wiesz? prowadzisz badania statystyczne na terenie całego kraju ? A jesli nawet tak, to jaka masz pewność, ze osoba ktora zamierzasz oskarżyć jest akurat z tych 95% a nie własnie z tych pozostałych 5% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:46, GANGSTERR napisał:

> Co z tego, że sposobów jest dużo skoro 95% przypadków posiadania gry przed premierą
w
> Polsce to zassanie z internetu?
skad wiesz? prowadzisz badania statystyczne na terenie całego kraju ? A jesli nawet tak,
to jaka masz pewność, ze osoba ktora zamierzasz oskarżyć jest akurat z tych 95% a nie
własnie z tych pozostałych 5% ?


Pomyśl:komu chce sie wydawać 50 $ na gre[tudzież 50 Euro] i wydawać ogromną kase na transport?Wiesz co niech każda osoba która mówi że gra już w Far Cry 2-niech zrobi zdjecia dla swojego egzemplarza i zobaczysz wtedy ile osób umieści tu fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:41, GANGSTERR napisał:

mowa była o pozyczaniu a nie dawaniu prezentów. To są dwie rózne rzeczy i dobrze o tym
wiesz. Kupujesz gre ktora nie wymaga płyty w napedzie do grania. Pozyczasz kumplowi gre
(i nie wazne czy robisz tak w rzeczywistości, założenie). I co teraz ? Ty i kumpel gracie
w tym samym czasie korzystając z jednego egzemplarza za ktory zapłaciła tylko jedna osoba.Jak
dla mnie piractwo. Samo odsprzedawanie gier tez jest brane za piractwo, po producent
gry nie ma zadnych zysków z takiej odsprzedaży, zarabiasz tylko ty (i nie wazne, czy
odzyskujesz pieniądze).

Hmm, prawnie nie jest to karane, więc... Jeśli chodzi o sprzedaż gier używanych, to nie ma żadnego zakazu prawnego, ale słyszałem, że twórcy chcą zrobic jakieś ograczenia czy też zakaz sprzedawania gier używanych, jednak to już jest przegięcie i raczej nic się nie zmieni.

Dnia 26.10.2008 o 12:41, GANGSTERR napisał:

i popieram niunkaaaa. Na byle jakim forum w Polsce jesli sie powie, ze ma sie gre ktora
nie miala jeszcze premiery w Polsce automatycznie jesteś brany za złodzieja (na tym forum
tez). A opcji, zeby zdobyc gre z zagranicy czy nawet USA jest duzo (i nie mowie tu o
liczbie wujkow, dziadkow, babc siotr, braci itd).

Widzisz, jest tyle piratów i oszustów, że Ci uczciwi są poszkodowani i oskarżani. Taki kraj. Ale kogo to wina? P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:43, Selv napisał:

Co z tego, że sposobów jest dużo skoro 95% przypadków posiadania gry przed premierą w
Polsce to zassanie z internetu?

dawidos170: porównując screeny z FC2 (userów, nie devówh) z tym co widziałem w
Crysisie to grafika rożni się dosyć sporo.
Kolorystyka nie ma tutaj nic do rzeczy bo Warhead nie jest już taki kolorowy a i w Crysisa
grałem z `nature mod`.
Co ciekawe, powstaje mod na silniku CryEngine2 który odwzorowuje Far Cry 2 - jak dla
mnie to wygląda on lepiej niż oryginał :P


porównujac screeny userow z FC2? To ty nawet w ta gre nie grales i tak pieprzysz?
Człowieku, brak mi słow. Opierac swoje sądy na jakichs screenach innych osob nie wiedziawszy nawet na jakim poziomie det zostaly zrobione itd. nigdy nie mozna wierzyc na 100% innym ktorzy mowia ze np to screen z full detali itp. Brak mi słow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie oskarżam - spytałem się tylko skąd masz FC2, odpowiedz padła nijaka.
Nie trzeba prowadzić statystyk aby dojść do wniosku ile osób sprowadziła a ile ściągnęło grę. Starczy pochodzić po większych forach o tematyce związanej z grami/pc w Polsce aby dojść do takiego wniosku.

niunkaaaa; wole screeny userów/blogerów na największych portalach światowych niż Twoją opinie która mijała się z prawdą jak jasna cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:52, Selv napisał:

Ja nikogo nie oskarżam - spytałem się tylko skąd masz FC2, odpowiedz padła nijaka.
Nie trzeba prowadzić statystyk aby dojść do wniosku ile osób sprowadziła a ile ściągnęło
grę. Starczy pochodzić po większych forach o tematyce związanej z grami/pc w Polsce aby
dojść do takiego wniosku.


mozesz juz skonczyc z tym bełkotem na temat piractwa? O tym jest osobny wątek.
wyjdzie GTA IV to sie ludzie tez beda pytac ,, a skad masz".
Hmm, a jak wyjdzie FC2 w pOLSCE i ludzie zaczna sypac screenami, reckami itp to jakos nikt wtedy sie nikogo nie pyta skad ma gre. Tak jakby premiera w pOLSCE oznaczala, ze teraz kazdy kto sie wypowiada o danej grze to ma jej oryginalna kopie. Brawo, gratuluje rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 12:49, rafekx 12 napisał:


Pomyśl:komu chce sie wydawać 50 $ na gre[tudzież 50 Euro] i wydawać ogromną kase na transport?Wiesz
co niech każda osoba która mówi że gra już w Far Cry 2-niech zrobi zdjecia dla swojego
egzemplarza i zobaczysz wtedy ile osób umieści tu fotki...

na ebay.com kupisz farcry za 40$ i 15$ za przesyłke (a cło czy tez VAT cie nie obowiazuje). Poza tym mozesz sciagnac za pomocą steamu czy tez z samej strony ubisoftu. A co do kasy. Nie znasz zamoznosci poszczególnych osób i dla nich wydanie 50 euro (czy tez dolarów) to zaden wydatek. Są też napaleńcy dla ktorych kwota sie nie liczy. Ktos mogl tez byc w danym momencie w stanach i zakupic na miejscu. Tego nigdy nie wiesz. A co do zdjec. Nikt nie ma obowiązku ich robienia i pokazywania i to najwyzej moze byc gest ich dobrel woli. A zdjęcie mozna ściągnąć z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 12:55, niunkaaaa napisał:

mozesz juz skonczyc z tym bełkotem na temat piractwa? O tym jest osobny wątek.
wyjdzie GTA IV to sie ludzie tez beda pytac ,, a skad masz".
Hmm, a jak wyjdzie FC2 w pOLSCE i ludzie zaczna sypac screenami, reckami itp to jakos
nikt wtedy sie nikogo nie pyta skad ma gre. Tak jakby premiera w pOLSCE oznaczala, ze
teraz kazdy kto sie wypowiada o danej grze to ma jej oryginalna kopie. Brawo, gratuluje
rozumowania.


Skoro jesteś bez winy to moze dasz nam jakis dowód?:) Wielu było takich przed tobą co sie kuciło że nie sciaga a konczyli z banem.Nie osądzam cie ale podałeś niewłaściwą cene na amazon-tam FC 2 nie kosztuje tyle ile napisałeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować