Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 13:35, niunkaaaa napisał:

A to ciekawe bo jak ja wpisuje far cry 2 store w googlach to mi sie pojawiaja dziesiatki
sklepow w tym steam i nie ma problemow z wysyłka.
czy ja mowilem ze po wpisaniu tej frazy wlazic tylko w pierwsza wygenerowana strone?


Dobrze to daj mi link ze strony z której ty kupiłeś gre[taka forumowa przysługa]
Gdyz też chce z niej zamówić gre...A jak sam zauważyłeś z google nie umiem sie obsługiwać:)

Dnia 26.10.2008 o 13:35, niunkaaaa napisał:

Boze.....


Po co Boga w to mieszasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 13:38, rafekx 12 napisał:

> A to ciekawe bo jak ja wpisuje far cry 2 store w googlach to mi sie pojawiaja dziesiatki

> sklepow w tym steam i nie ma problemow z wysyłka.
> czy ja mowilem ze po wpisaniu tej frazy wlazic tylko w pierwsza wygenerowana strone?


Dobrze to daj mi link ze strony z której ty kupiłeś gre[taka forumowa przysługa]
Gdyz też chce z niej zamówić gre...A jak sam zauważyłeś z google nie umiem sie obsługiwać:)

> Boze.....

Po co Boga w to mieszasz?:)


juz pisalem, z jakiego sklepu zamowilem. zreszta zeby przesylka dotarla do mnie musialem sie napocic i pokombinowac troche. no i głownym powodem zakupu tam nie byl FC2. fc2 to tak na odczepnego dorzucilem.


Kogo ty chcesz oszukac?
Kupic chcesz, jasne.
Bylbys skonczonym debilem gdybys chcial naprawde tam kupic.
Po pierwsze w przeliczeniu na zł FC2 ksoztuej tam 150zl.
Druga sprawa, ze premiera w poslce jest bodajrze w piatek a kupujac przez neta z zagranicy wcale szybciej bys jej bardzo nie mial.

Kogo ty chcesz oszukac?

PS. nie pisze sie weszłem a wszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to jest pomówienie ale nie widzę konkretnego związku z moimi poglądami na temat piractwa komputerowego. Pomówienie nie jest takie proste do udowodnienia jakie się wydaje, zwłaszcza, że nikt nie stwierdził `xyz jesteś piratem` etc.
Prawo to całkiem fajna zabawa, puste słowa takie jak `czy wiesz co to pomówienie` to swoisty slogan który jednak nic sobą, w tym przypadku, nie reprezentuje.


Jak już mówiłem EOT ale z tonu możesz zejść bo wpadasz na raczej grząski teren co tutaj nie zawsze jest tolerowane. Pilnuj słownictwa.
PS: ja też mam w nosie rangi, jest bo jest ale tutaj bardziej chodzi o nietykiete. Nvm, za parę lat zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 13:53, Selv napisał:

Wiem co to jest pomówienie ale nie widzę konkretnego związku z moimi poglądami na temat
piractwa komputerowego. Pomówienie nie jest takie proste do udowodnienia jakie się wydaje,
zwłaszcza, że nikt nie stwierdził `xyz jesteś piratem` etc.
Prawo to całkiem fajna zabawa, puste słowa takie jak `czy wiesz co to pomówienie` to
swoisty slogan który jednak nic sobą, w tym przypadku, nie reprezentuje.

Jak już mówiłem EOT ale z tonu możesz zejść bo wpadasz na raczej grząski teren co tutaj
nie zawsze jest tolerowane. Pilnuj słownictwa.


nie bardzo mnie to obchodzi. nie dbam o zadne rangi i inne pierdoły, to dobre dla dzieci.
koniec w temacie piracenia.

FC2 to dobra i warto bylo na nią czekac. Kupujcie ludzie w ciemno bo 80zl to nie jest duzo za tak wypasna gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 13:57, rafekx 12 napisał:

Ehh..widze że nawe nie jesteś doinformowany o grze w którą grasz-Far Cry 2 w polsce ma
premiere 7 listopada-czy to będzie za tydzien ?:)


a co do ma do rzeczy? Po jaka cholere mi data premiery w polsce skoro gry juz nie musze kupowac.

I co, zamówiłes? :d

Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 30 października 2008
I co kozaku? Na gram.pl widnieje data 30 paździenika i na tym sie opieram.
Kiedys to forum prezentowalo wyzszy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, dobra.
Ja zacząłem pierwsze zdanie z piratem, które stworzyło 20 stron lania wody.
Uspokójmy się, nigdy nie było takiego postu, wracamy do FC2 i czekamy na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 14:03, G.A.S napisał:

Dobra, dobra, dobra.
Ja zacząłem pierwsze zdanie z piratem, które stworzyło 20 stron lania wody.
Uspokójmy się, nigdy nie było takiego postu, wracamy do FC2 i czekamy na cud



Na cud czyli... na?:)

Chodzi o date wydania gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś w temacie widac ;] Ubie postanowiło umiścic swój oddział w Polsce i już na starcie robi sobie jaja z graczy. Nikt (nawet Empik) nie wiedział kiedy premiera, na jednej stronie pisało, że 24, na innej 31. Teraz ostatecznie (ponoc) przesunięto datę na 7 listopada, ale jak widac w sklepach tego nie zmieniono. Dlatego nie kupię tej gry teraz, zainwestuję te 90 zł (zamówiłem wtedy wersję z torbią, żali mi jej trochę) w jakąś inną/inne gry. FC2 kupię może w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co? 7 listopada? Żal, czy będzie powtórka z AC? zaraz przesuną premierę na 15 listopada, potem na 30 i sie okaże, ze FC2 ukaże sie dopiero na święta. Nie no po prostu kocham Ubisoft... Już chyba nigdy więcej nie zamówię pre-ordera. Potem tylko czekam i czekam... A tacy piraci juz soobie grają w tą grę. Bo wątpię, ze każdy tutaj gramowicz który w to grał ma wujka w Ubi... Kocham takie wymówki z wujkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 14:13, trutututu napisał:

Co? 7 listopada? Żal, czy będzie powtórka z AC? zaraz przesuną premierę na 15 listopada,
potem na 30 i sie okaże, ze FC2 ukaże sie dopiero na święta. Nie no po prostu kocham
Ubisoft... Już chyba nigdy więcej nie zamówię pre-ordera. Potem tylko czekam i czekam...
A tacy piraci juz soobie grają w tą grę. Bo wątpię, ze każdy tutaj gramowicz który w
to grał ma wujka w Ubi... Kocham takie wymówki z wujkiem.


Spokojnie to jeszcze nie jest potwierdzone:) Proponuje żeby ktoś zadzwonił do Ubi Polska i zapytał[moge to byc ja:D] kiedy będzie premiera,ewentualnie czy da sie "wykonać" szybsze pre-ordery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 14:16, rafekx 12 napisał:

> Co? 7 listopada? Żal, czy będzie powtórka z AC? zaraz przesuną premierę na 15 listopada,

> potem na 30 i sie okaże, ze FC2 ukaże sie dopiero na święta. Nie no po prostu kocham

> Ubisoft... Już chyba nigdy więcej nie zamówię pre-ordera. Potem tylko czekam i czekam...

> A tacy piraci juz soobie grają w tą grę. Bo wątpię, ze każdy tutaj gramowicz który
w
> to grał ma wujka w Ubi... Kocham takie wymówki z wujkiem.

Spokojnie to jeszcze nie jest potwierdzone:) Proponuje żeby ktoś zadzwonił do Ubi Polska
i zapytał[moge to byc ja:D] kiedy będzie premiera,ewentualnie czy da sie "wykonać" szybsze
pre-ordery:)


Admini polskich stron o FC2 zostali oficjalnie poinformowani od UBI że premiera została przeniesiona na 7, z tym że konsul cenegi mówił że towar będzie miał około 30.10, także preorder... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 14:22, G.A.S napisał:

Swoją drogą, czemu my narzekamy? Może oni przesuwają tę premierę, bo mają jakąś fajną
niespodziankę dla wszystkich?


Nie ma szans:) Tak samo jak ty myślałem gdy przesuwali premiery Mass Effect i Assassin''s Creed:) Uwierz mi nic nie dostaniemy gratis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 14:13, trutututu napisał:

A tacy piraci juz soobie grają w tą grę. Bo wątpię, ze każdy tutaj gramowicz który w
to grał ma wujka w Ubi... Kocham takie wymówki z wujkiem.


Bo każdy gramowicz to pryszczaty nastolatek ciułający kasę do skarbonki na upatrzoną grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 13:36, Meykan napisał:

Ta osoba
się nie musi przecież tłumaczyć.


Jak wpadnie moderator i zacznie sprawdzać legalność to też nie? Dla mnie też jest to podejrzane, jak jest taki święty to niech zrobi zdjęcie pudełka, tak samo jak wszyscy inni którzy dzielili już się wrażeniami z gry. Ja dalej czekam na swoją EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 14:28, G.A.S napisał:

A czy chociaż wiadomo co jest powodem tej bezsensownej obsuwy? Dlaczego tylko my mamy
tak późno?

Nie wiadomo.:/ Ale IMO jeśli będą coś wyjaśniać, to pewnie powiedzą że to z powodu polonizacji. No i po co nam to UbiPL? Nie dość, że mamy premierę 2 tygodnie po Europie, to jeszcze nie jesteśmy pewni czy nie będzie większej obsuwy.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 14:32, Pernia napisał:

> Ta osoba
> się nie musi przecież tłumaczyć.
>

Jak wpadnie moderator i zacznie sprawdzać legalność to też nie? Dla mnie też jest to
podejrzane, jak jest taki święty to niech zrobi zdjęcie pudełka, tak samo jak wszyscy
inni którzy dzielili już się wrażeniami z gry. Ja dalej czekam na swoją EK :P


Właśnie o tym mówiłem-ak tylko zapytałem o fotke gry to od razu zmiana teamtu:) No a ja się ciesze bo udało mi sie zamienić podstawową wersje na wersje z Torbą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zażąda moderator to owszem należy najlepiej pokazać zdjęcie oraz rachunek chociaż większość rachunek wyrzuca bo ma grę i resztę gdzieś.

No nie wiem, ja też bym wrzucił zdjęcie żeby dali mi spokój, bo przecież to trudne nie jest. A skoro osoba nie chce wrzucić to albo nie ma aparatu albo faktycznie coś ukrywa i ma pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować