Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2008 o 20:27, Qbli napisał:

U mnie w takich przypadkach działa Alt + Enter, chociaż FC2 jeszcze nie mam, więc nie
wiem czy działa.


>Czy to jest Vista?????

dzieki zapamietam na przyszlosc alt+enter zadzialalo ;P

Slawmen<
to nie jest Vista tylko zmieniony styl na XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 22:33, Crew 900 napisał:

A gdzie tą postać można wybrać ?

Zapewne gdzieś przed rozpoczęciem gry.;]

BTW mam nadzieję, że ta premiera będzie w końcu 7-go, bo akurat jadę do kina na Quantum of Solace i przy okazji kupiłbym Far Cry''a.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ktoś wcześniej napisał że wątpię żeby się znalazł ktoś mający zagraniczną wersję... cóż, ja miałem ostatnio tą okazję(nie ma to jak dobry, stary wujek na wyjeździe :P) Cóż mogę na jej temat powiedzieć... pewnie większości się spodoba, choć ja po mniej więcej 10-15h znudziłem się tą grą całkowicie... może to kwestia braku spolszczenia(o nie, po angielsku większość czaiłem, ale kiedy ktoś do ciebie gada a ty się na grze skupiasz to nie to samo)... tak czy owak nie wiem co o tej grze myśleć... na moim kompie(2GB ram, proc 2x2,4GHz i karta GeForce 9600GT) gra chodzi pięknie, zero zacinania, na bodajże średnich bądź wysokich detalach-- w każdym razie grafa miodzio, fabuła- na tyle ile odkryłem- w porządku, mechanika ok, mnóstwo wszystkiego... a jakoś mnie ta gra do siebie zniechęca... chodź może tylko ja mam takie wrażenie... w każdym razie gra ma wszystko czego potrzeba naprawdę wielkiej produkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by miała to nie potrafiłbyś się od niej oderwać lub jest kierowana do osób o trochę innych gustach, Jednak jeśli całość Ci się podoba ale gra nie wciąga to brakuje jej tego czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 22:57, Sivy20 napisał:

> U mnie w takich przypadkach działa Alt + Enter, chociaż FC2 jeszcze nie mam, więc
nie
> wiem czy działa.

>Czy to jest Vista?????

dzieki zapamietam na przyszlosc alt+enter zadzialalo ;P

Slawmen<
to nie jest Vista tylko zmieniony styl na XP


no już się skapnąłem w lewym dolnym rogu screena :P

luleksy16 -----> ja czytałem o tej grze dużo negatywnych komentarzy ale mam to gdzieś gre kupie i tak :D
player000-----> Brakuje jej cut scenek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... Tworzy się teraz gry z super realistyczną grafiką, wielkim otwartym światem gry, świetną fizyką i fantastycznymi efektami specjalnymi a zapomina się o grywalności...

Jeszcze dwa tygodnie temu chciałem kupić FC2, lecz obecne komentarze mnie trochę zniechęciły i chyba sobie grę podaruję... Kupić kupię, lecz dopiero wtedy, kiedy jej cena troszkę spadnie.. Czyli gdzieś tak na wiosnę 2009. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę, i czytam o far cry 2 i czytam i naczytać się nie mogę... Tak nie mogę doczekać się tej premiery. Mam nadzieję, że w ten piątek położę swoje łapska na DVD. Gra jest połączeniem dwóch rzeczy które lubię, Afryka i najemnicy. a klimat z filmików... bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 11:43, Crew 900 napisał:

Jak rozpoczynałem grę to nic nie miałem do wyboru , tylko chyba poziom trudności


Bardzo możliwe że to od poziomu trudności właśnie zależy ;]

Marcin08-----> No brawo dla takiego optymistycznego myślenia!!!!! Mój kolega z klasy ma pirackiego FC 2 i bardzo sobie ceni gierkę ale żałuje że przez neta nie może grać i dobrze mu tak :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ta gra jeszcze nie została wydana w Polsce ?! To w takim razie współczuję tym graczom co muszą jeszcze czekać na ten tytuł. Jak Ubi ma zamiar każdą jedną grę wydawać u nas w taki sposób , to chyba zbojkotuje wszystkie ich gry... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie ma -.- Mam nadzieję, że chociaż Ubi popiszę się spolszczeniem i nie będzie miało beznadziejnie dużo błędów i takich tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 11:43, Crew 900 napisał:

Jak rozpoczynałem grę to nic nie miałem do wyboru , tylko chyba poziom trudności


Wybiera się i najemnika i poziom trudności. Najemnicy w których się nie wcieliłeś pojawiają się później jako twoi buddies, w zależności od relacji albo Ci tyłek ratują albo dają questy do wykonania.
Jeśli chodzi o klimat to jest niezły - te wszystkie rdzewiejące, sypiące się chatki z blachy robią niesamowite wrażenie, także pełny cykl doby i fajnie wygląda i sprawdza się w grze.
Jest oczywiście parę pierdół które irytują - przeciwnicy mają diabelnego cela, trafiają cię za róznych liści i przeszkód, SI czasami kuleje - przeciwnicy wykonują czasami jakieś róźne dziwne manewry samochodami jak próbują nawrócić, zwierzaki biegają bez składu i ładu i jak uderzą nawet w nieruchomy samochód to od razu padają, graficznie też występują kiksy - pomijam już to że gra nie pozwala ci na taką swobodę interakcji jak Crysis, ale zdarzają się takie sytuacje że przeciwnik stoi bokiem do Ciebie a jego pociski ciebie trafiają!

Generalnie, gra ma trochę pecha, bo nie może zdecydować się czym jest - ni to killer Crysisa, ni to FPS, ni to jakaś wariacja GTA IV. Gdyby zastosowano parę patentów na uwiarygodnienie rozgrywki (np. przeciwnicy mogliby się nie spawnować po 10 minutach a np po 2 dniach jako uzupełnienia), wymyślono trochę bardziej urozmaicone questy (mimo że pojawia się parę razy coś innego - eskortuj barkę, doprowadż ciężarówkę, przesłuchaj kogoś - to jednak strzelanie dominuje), dodano statystyki (takie jak w JA2 - jesteś mięśniak to dżwigaj se SWDa, RPGa i AKa + tona amunicji) gra miałyby szansę na bycie naprawdę wyjątkowym FPSem. Ale i tak jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić Far Cry bądź Fallout 3. Już się popytałem co i jak w temacie o F3. Teraz czas na FC2. Co mi możecie ciekawego o grze powiedzieć ?? Ile godzin rozrywki gra mi dostarczy. Czy są jakieś babole ?? Czy jest coś co uprzykrza rozgrywkę ?? Jakie plusy i minusy gry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 17:05, Kerigun napisał:

Chce kupić Far Cry bądź Fallout 3. Już się popytałem co i jak w temacie o F3. Teraz czas
na FC2. Co mi możecie ciekawego o grze powiedzieć ?? Ile godzin rozrywki gra mi dostarczy.
Czy są jakieś babole ?? Czy jest coś co uprzykrza rozgrywkę ?? Jakie plusy i minusy gry
??

Nie wiemy my tu na premierę czekamy...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 17:05, Kerigun napisał:

Chce kupić Far Cry bądź Fallout 3. Już się popytałem co i jak w temacie o F3. Teraz czas
na FC2. Co mi możecie ciekawego o grze powiedzieć ?? Ile godzin rozrywki gra mi dostarczy.
Czy są jakieś babole ?? Czy jest coś co uprzykrza rozgrywkę ?? Jakie plusy i minusy gry
??

Powinieneś pogadać o tym na jakimś zagranicznym forum, albo popytać się piratów. Z tego co widziałem na filmikach, to obydwie gry mają troszeczkę inne tempo działania, zupełnie inne klimaty (nie wiem, czy tylko mi, ale jak widziałem gameplaye z F3, to aż tak się mi dziwnie robiło) i chyba troszeczkę różnią się rozgrywką. Szczerze, to ja na Twoim miejscu poczekałbym jeszcze trochę, aż do premiery FC 2, bo wtedy już "uczciwi" i ci co wolą poczekać na polską wersję będą mieli wyrobione własne zdanie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie muszę się wyżalić na tą grę
Gra nie jest taka jaką prezentowaną w zapowiedziach , miało być skradanie się , w grze nie ma nawet opcji czołgania :|
Było pokazywane w trailerach że jak się strzeli ze snajpy z ukrycia w klienta to inny przyjdzie mu na pomoc i go podniesie , w grze niczego podobnego nie widziałem :| Beznadziejnie niskie skoki zrobili , prawie na nic nie idzie wskoczyć , spadniemy z niskiej wysokości nie tracimy nic życia , tylko game Over , potrąci na leciutko samochód Game Over lub przychodzi nam z pomocą kolega co jest beznadziejne na lekkie potrącenie przez samochód , Broń cholernie szybko się zużywa i co chwile zacina :| !!!!
Masakryczny szybki respawn NPC , szybszy niż stalkerze :O , zabezpieczymy posterunek po chwili do niego wracamy i od zarąbania przeciwników :| , Szybkości samochodów są takie same , nieważne czy to ciężarówka czy inny samochód ...
To na razie na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 21:30, Crew 900 napisał:

Normalnie muszę się wyżalić na tą grę
Gra nie jest taka jaką prezentowaną w zapowiedziach , miało być skradanie się , w grze
nie ma nawet opcji czołgania :|
Było pokazywane w trailerach że jak się strzeli ze snajpy z ukrycia w klienta to inny
przyjdzie mu na pomoc i go podniesie , w grze niczego podobnego nie widziałem :| Beznadziejnie
niskie skoki zrobili , prawie na nic nie idzie wskoczyć , spadniemy z niskiej wysokości
nie tracimy nic życia , tylko game Over , potrąci na leciutko samochód Game Over lub
przychodzi nam z pomocą kolega co jest beznadziejne na lekkie potrącenie przez samochód
, Broń cholernie szybko się zużywa i co chwile zacina :| !!!!
Masakryczny szybki respawn NPC , szybszy niż stalkerze :O , zabezpieczymy posterunek
po chwili do niego wracamy i od zarąbania przeciwników :| , Szybkości samochodów
są takie same , nieważne czy to ciężarówka czy inny samochód ...
To na razie na tyle


Samo życie :D. Mnie tam takie pierdoły nie przeszkadzają poza tym ja i tak patrze w większości na Multiplayer :] Jak coś to na Multi gram pod nickiem Senshin_PL :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 21:30, Crew 900 napisał:

Gra nie jest taka jaką prezentowaną w zapowiedziach , miało być skradanie się , w grze
nie ma nawet opcji czołgania :|


No przecież jest - a że w kucki i tylko po nocy (bo w dzień do cię ścigają z takiej masakrycznej odległości - dopóki się nie kupi SWDa to nawet nie wiesz co cię trafia)

Dnia 04.11.2008 o 21:30, Crew 900 napisał:

Było pokazywane w trailerach że jak się strzeli ze snajpy z ukrycia w klienta to inny
przyjdzie mu na pomoc i go podniesie , w grze niczego podobnego nie widziałem :|


A ja często. Jak jest tylko rany to koledzy (jak nie są zajęci polowaniem na mnie) mu pomagają, a taki z rannego chojrak że jak do niego podejdziesz to naparza do ciebie z pistoletu.

Dnia 04.11.2008 o 21:30, Crew 900 napisał:

Beznadziejnie
niskie skoki zrobili , prawie na nic nie idzie wskoczyć ,


Kombinuj - wskocz na jeepa.

Dnia 04.11.2008 o 21:30, Crew 900 napisał:

spadniemy z niskiej wysokości
nie tracimy nic życia , tylko game Over ,


Bzdura - jest jakaś granica wysokości do której jesteś ranny a po której trup i wcale nie jest niższa niż np. w Half Life

Dnia 04.11.2008 o 21:30, Crew 900 napisał:

, Broń cholernie szybko się zużywa i co chwile zacina :| !!!!


To kupuj nówki i upgrady - bronie wzięte z magazynu i z poprawioną relability właściwie się nie zacinają. Ale jak się zbiera szmelc po zabitych...

Dnia 04.11.2008 o 21:30, Crew 900 napisał:

Masakryczny szybki respawn NPC , szybszy niż stalkerze :O , zabezpieczymy posterunek
po chwili do niego wracamy i od zarąbania przeciwników :| ,


Faktycznie, czasami jest to uciążliwe, jak pisałem powinni dać tak z minimum 12 godzin.

Dnia 04.11.2008 o 21:30, Crew 900 napisał:

Szybkości samochodów
są takie same , nieważne czy to ciężarówka czy inny samochód ...


Zwłaszcza ciężarówki... Różnica jest chociaż niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować