Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

?!?!?. Jak to ?!. Ciągle trwałem w przekonaniu, że FC2 jest tworzony przez Cryteka. To że zrobił grę, którą wydało EA to chyba o niczym nie świadczy no nie ?, nie no, nie wierzę że FC2 nie jest robione przez Crytek... ;(

Pff, minuta szukania w Googlach - Developer "Crytek Studios" -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:01, Pernia napisał:

?!?!?. Jak to ?!. Ciągle trwałem w przekonaniu, że FC2 jest tworzony przez Cryteka. To
że zrobił grę, którą wydało EA to chyba o niczym nie świadczy no nie ?, nie no, nie wierzę
że FC2 nie jest robione przez Crytek... ;(

Pff, minuta szukania w Googlach - Developer "Crytek Studios" -.-.


Crytek nie ma nic wspólnego z Far Cry 2, Crytek sie teraz zajmuje Crysisem 2, Far Cry 2 robi Ubisoft chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 2 ma być ponoć bardzo realistyczny. Bohater będzie mógł umrzeć i od zwykłych ran jak i na malarię. Pewnie podlatuje komar i nas dziabie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft Wydaje FC2 - to dlaczego na każdej liczącej sie stronie z grami internetowymi przy Developerze widnieje napis "Crytek Studios" ?. I wierz mi, taka Firma jak crytek nie ma problemu z tworzeniem 2 gier jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:26, Pernia napisał:

Ubisoft Wydaje FC2 - to dlaczego na każdej liczącej sie stronie z grami internetowymi
przy Developerze widnieje napis "Crytek Studios" ?. I wierz mi, taka Firma jak crytek
nie ma problemu z tworzeniem 2 gier jednocześnie.


Ale to już dawno było wiadomo, że Crytek nie ma nic wspólnego z Far Cry 2. Pewnie chodzi o to, że Crytek zrobił jedynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:26, Pernia napisał:

Ubisoft Wydaje FC2 - to dlaczego na każdej liczącej sie stronie z grami internetowymi
przy Developerze widnieje napis "Crytek Studios" ?. I wierz mi, taka Firma jak crytek
nie ma problemu z tworzeniem 2 gier jednocześnie.


Ciekaw jestem na jakich liczących się stronach o grach wypisywane są takie bzdury że Crytek jest developerem bo przecież wiadomo nie od dziś że Crytek jest w pełni zajęty produkcją trylogii Crysis-a i dlatego z produkcją Far Cry-a 2 nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:01, Pernia napisał:

Pff, minuta szukania w Googlach - Developer "Crytek Studios" -.-.

Toś mnie zdenerwował... Rozumiem, że nie śledzisz informacji i newsów na temat tej gry (bo gdybyś to robił nie trwałbyś w błędnym skądinąd przekonaniu), ale od razu wykłócać się, że to niby Crytek tworzy grę, która prawnie do nich nie należy, to lekka przesada.

A tak w ogóle... "Pff.. kilka minut porządnego szukania w sieci i dowiemy się prawdy... Far Cry 2 developer: Ubisoft - http://www.ubi.com/US/Games/Info.aspx?pId=5925 - Far Cry 1, developer: Crytek Studios - http://www.ubi.com/US/Games/Info.aspx?pId=50

Dnia 17.02.2008 o 00:01, Pernia napisał:

Ubisoft Wydaje FC2 - to dlaczego na każdej liczącej sie stronie z
grami internetowymi przy Developerze widnieje napis "Crytek Studios" ?.

Podaj linka bo nie uwierzę, że jakaś naprawdę licząca się strona o grach zrobiłaby taki błąd... Na przykład tutaj go nie ma - http://www.gamespot.com/pc/action/farcry2/index.html

Dnia 17.02.2008 o 00:01, Pernia napisał:

I wierz mi, taka Firma jak crytek nie ma problemu z tworzeniem 2 gier jednocześnie.

Może i nie ma, ale kiedy cały zespół zajęty jest jednym projektem trudno się rozdrabniać na drobne... W każdym bądź razie tytuł Far Cry nie należy już do Crytek, a do Ubisoftu i nie będą tworzyć żadnej gry o takim tytule jeśli Ubisoft im tego nie zleci, co jest bardzo mało prawdopodobne.

Edit: Czemu "firma" napisałeś z dużej litery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że już nie otrzymamy odpowiedzi moim zdaniem są tylko dwa wytłumaczenia albo kolega pomylił pierwszą część z drugą albo zajrzał na pojedynczą, mało znaną stronę o grach na której przeczytał nieprawdziwą informacją która wprowadziła go w błąd, widać jak czyjeś niedoinformowanie może odrobinę obużyć (przynajmniej mnie) tych co z informacjami są na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. FC2 robi Ubisoft i tu nie ma żadnej wątpliwośći
2. Czy wiadomo coś o zapisie podczas gry? Będzie trzeba gdzieś jechać by zapisać, czy możemy z miejsca to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada sie znakomicie. FC nie pprzypadł mi do gustu (z poczatku fajne ale jak dochodzą potwory to głupie się robi), a FC2 napewno kupię. Boję się tylko czy mój komp (athlon 4000+ 2gb ramu gf8600gt) udźwignie grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się smakowicie, na 1000% zagram :) Podobno mamy mieć 10 postaci do wyboru, a po postrzale będzie trzeba wyjąć kule z ciała. Tak przynajmniej piszą w C-DA. I co ważne - nie będzie mutantów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 15:21, barcelonista2 napisał:

W internecie przeczytałem,że FARCRY 2 to połączenie CRYSIS i BOLING POINTA.


I to może być dobre.... bo boilling point jest dobrą grą o trochę niezbyt ładnej grafice.... ale nie grafika zawsze się liczy lecz grywalność... :D
No w sumie... grafika też ważna bo jak spostrzegam wśród moich kumpli... że o wiele przyjemniej gra się im przy ładnej grafice... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakoś nigdy nie ciągnęło do Far Cry. Choć zarówno on, jak i Crysis dostawały bardzo wysokie noty, a sequel FC zapowiada się znakomicie, to ja jednak wolę gry liniowe, ale pełne akcji. Chociaż jak tak teraz myślę, dałbym jedynce jeszcze jedną szansę (kolejne części niestety mi nie ruszą...).

Jednego nie można odjąć - grafika we wszystkich tytułach powoduje opad szczęki. Swoboda też jest naprawdę duża, ale jak już wspomniałem dla mnie nie jest to najważniejsze. Mimo wszystko liczę jednak na to, że FC2 nie zawiedzie graczy oczekujących na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 07:42, Vormulac napisał:

Najnowszy trailer:
http://www.gamersyde.com/stream_6294_en.html

Coś mi się zdaje, że będzie potrzebny "potwór" by udźwignąć grę w najwyższych detalach.

niestety mam dla ciebie złą wiadomość z tych screenów wynika że chcesz pokazać że w grze w czasie rzeczywistym będą rosły drzewa [przynajmniej tak mi się wydaję jeśli o to ci nie chodziło to "wałek"] jest możliwość tego silnika żeby się tak działo ale twórcy mówią żę nie będzie tego w grze przynajmniej mówili tka na GDC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że Far Cry 2 będzie spełnieniem marzeń fanów jedynki. Bo Crysis jednak był jakiś taki megawypasiony technologicznie ale bez duszy. Twórcy FC 2 widzą że Crysis oszałamiającego sukcesu wśród graczy nie zrobił i wyciągną wnioski z błędów bezpośredniej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować