Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2008 o 20:24, Crew 900 napisał:

SPOILER
OK przeszedłem całą grę , muszę powiedzieć , że nie zabijemy Szakala , będziemy z nim
współpracować , po ukończeniu gry nie ma możliwości kontynuowania gry a koniec jest
do dupy :|
SPOILER


Musiałeś to pisać? Co z tego że jest onzaczone Spoiler skoro i tak każdy to przeczyta[np. Ecko09] Eh...psujesz tylko zabawe bo bardzo chiałem Szakal sprzątnąć....a tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 20:14, Qbli napisał:

Ja czytałem o złotym AK-47 (sam miałem, chyba nigdy się nie zacina) i złotym Desert Eagle''u.
Namiary są m.in. tutaj: http://forums.facepunchstudios.com/showthread.php?t=632830



Heh, miałem kilka z yuch unikatowych wozów i tą 2 broń Deserrt Eagle ale i tak w życiu niczego nie zamienię za moją snajperkę.

Jak dla mnie najlepsza misja to ta na złomowisku, taktycznie ja podejsc, troche sie poskradac i pochowac i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 20:31, Crew 900 napisał:

No kurde a tak trudno ominąć to ?
Ja też chciałem klienta zdeptać a tu taki beznadziejny koniec


Tak trudno to ominąć...ehh

-Co do gry-wie ktoś gdzie kupuje się skrzynie na bronie?Bo nie wiem gdzie moge przechowywać "moje cacka":D?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja czytałem o złotym AK-47 (sam miałem, chyba nigdy się nie zacina) i złotym Desert Eagle''u.
> Namiary są m.in. tutaj: http://forums.facepunchstudios.com/showthread.php?t=632830


Heh, miałem kilka z yuch unikatowych wozów i tą 2 broń Deserrt Eagle ale i tak w życiu niczego nie zamienię za moją snajperkę.

Jak dla mnie najlepsza misja to ta na złomowisku, taktycznie ja podejsc, troche sie poskradac i pochowac i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL xD
Przecież tam wszystko kupujesz ! Broń , Ekwipunek i ulepszenia , przecież na górze tego komputerka masz strzałki w lewo i prawo , są różne kategorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 20:39, Crew 900 napisał:

LOL xD
Przecież tam wszystko kupujesz ! Broń , Ekwipunek i ulepszenia , przecież na górze tego
komputerka masz strzałki w lewo i prawo , są różne kategorie


I właśnie o to mi chodziło nie zauważyłem tych strzłek które służą do zmiany typu zakupu,no ale każdemu sie zdarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 22:23, player000 napisał:

skoro oznaczone to każdy czyta na własną odpowiedzialność więc nie można mieć do kolegi
pretensji.


Taaaaa ale ciekawość człowieka jest zbyt wielka ;/ Ewa też nie musiała zrywać jabłka a zerwała :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem grę i trochę się zawiodłem.
Po pierwsze - nie myślałem, że misje będą polegać w 90% na jeździe samochodem i rozwalaniu posterunków.
Po drugie - oczekiwałem bardziej dopracowanych broni i ich fizyki (np. takich jak w CoD4, a nie jak w BF2)
Po trzecie - tryb multiplayer bez klasycznego okienka serwerów (jak w CS, CoD, BF) to nie to samo, oczywiście nie wspomnę o "tekturowych" przeciwnikach nad którymi pojawia się wściekłoczerwony identyfikator
Po czwarte - nie spodziewałem się, że wróg będzie zawsze wiedział gdzie się ukryłem (no może prawie zawsze)
Po piąte i ostatnie - bez hotfix''a i patch''a gra się zacinała (Intel Core 2 Quad Q6600; Radeon HD4850 512MB RAM, OC 110%; 2GB RAM) i na większości obiektów pojawiały się różowe plamy.

Moja ocena gry: 6,5-7/10
Myślałem, że to będzie rewolucja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 23:36, PopoGuz napisał:

Dzisiaj dostałem grę i trochę się zawiodłem.
Po pierwsze - nie myślałem, że misje będą polegać w 90% na jeździe samochodem i rozwalaniu
posterunków.

tu się zgodze

Dnia 10.11.2008 o 23:36, PopoGuz napisał:

Po drugie - oczekiwałem bardziej dopracowanych broni i ich fizyki (np. takich jak w CoD4,
a nie jak w BF2)

Tu nie. w BF2 jest swietna Fizyka, kula sciagana przez grawitacje, itp. Bronie sa akurat dopracowane.

Dnia 10.11.2008 o 23:36, PopoGuz napisał:

Po trzecie - tryb multiplayer bez klasycznego okienka serwerów (jak w CS, CoD, BF) to
nie to samo, oczywiście nie wspomnę o "tekturowych" przeciwnikach nad którymi pojawia
się wściekłoczerwony identyfikator

Okienko serwerow jest... wystarczy kliknac tam zeby wybrac serwer -.-.
Tekturowy przeciwnik ? to w jaką ty gre grasz? napewno nie w FC2

Dnia 10.11.2008 o 23:36, PopoGuz napisał:

Po czwarte - nie spodziewałem się, że wróg będzie zawsze wiedział gdzie się ukryłem (no
może prawie zawsze)

masz buga.

Dnia 10.11.2008 o 23:36, PopoGuz napisał:

Po piąte i ostatnie - bez hotfix''a i patch''a gra się zacinała (Intel Core 2 Quad Q6600;
Radeon HD4850 512MB RAM, OC 110%; 2GB RAM) i na większości obiektów pojawiały się różowe
plamy.

U mnie bez patcha i hotfixa działało bardzo dobrze.

Dnia 10.11.2008 o 23:36, PopoGuz napisał:

Moja ocena gry: 6,5-7/10
Myślałem, że to będzie rewolucja...

W pewnym sensie jest. ja daje 8/10.
A tak co do gry, to dzisiaj im cos jakby odbilo :P gram na pierwszym poziomie trudnosci ( wiem, noob XD ), ale oni dzisiaj zaczeli strzelac jakby aimboty mieli... trafiaja we mnie bez problemu jak jade samochodem, podczas normalnej walki w 90% przypadkow musze uzyc strzykawki, i na dodatek potrafia sie chowac itp... poziomu trudnosci nie zmienialem... wtf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oni tak na każdym poziomie trudności mają... jedyne co różni poziomy trudności to ilość zadawanych DMG (grałem na normal i hardcor''e) o ile z SMG/strzelby potrafią strzelać jak ze snajperki prawie (z AK47 trafiają mnie na SNAJPERSKICH odległościach:/) to o tyle już w snajperki z prawdziwego zdarzenia nie bardzo im idzie bo nawet jak stałem w miejscu to miesli jakieś 20% celności...

Moje zdanie; Far Cry 2 jako gra na godzinkę co popołudnie to całkiem ciekawa propozycja a zwłaszcza, że jest dość długa to pewnie na miesiąc wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupio , że w grze jak strzelamy do klienta co prawda krew jest ale nie zostaje rozmazana na żadnych ścianach ziemi , nigdzie i to głupie jest , oraz szkoda że nie ma latających kończyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki , potrzebuję pomocy . Otóż wczoraj kupiłem/otrzymałem w końcu mojego preordera , zainstalowałem i .... Problemów z rejestrowaniem nie miałem , natomiast nie mogę WOGÓLE zapisywać ... Zrobię quick''a - na górze zostaje napisane , że się utworzył ,tymczasem na liście go nie ma ... Drugi duży problem to mapka : działa przez kawałek tutoriala tzn. do czasu , aż prześpię się w pierwszej ze zdobytych kryjówek . Później nie wyświetla niczego : barów, sklepów z bronią , a szczególnie CELÓW . Cele wyświetla tylko ten mały GPS , który - jak sami wiecie - nie sprawdza się w obczajaniu drogi na duże dystanse ... Jeżeli macie jakiekolwiek pomysły , ślijcie . Dzieję się to bez względu na to , czy gra jest 1.00 , czy załatana świeżą łatką . System postawiony wczoraj , specjalnie pod Far Cry''a ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować