Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

szkoda tylko ze z trigenow rezygnoja przeciez na końcu ''''jedynki'''' mieli te notatki z tym na filmiku węc powinny byc><


pewnie zrezygnuje z dwojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 11:38, Vormulac napisał:

Zapowiadają, że przejście gry będzie zajmowało około 50 godzin. Nieźle. :)



Pierwotnie mówiono, że ukończenie głównego wątku w GTA IV zajmie 100 godzin... A wyszło ~30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<CIACH>

Dnia 05.06.2008 o 08:58, Spector 109948 napisał:

> Dlaczego znowu piszą tylko PCI-E only jak grałem w Assasin''s Creeda na karcie pod
AGP
> ( Radeon X1950PRO 512 MB i 256 Bit) i wszystko elegancko chodziło.

Tego to nawet ja nie rozumiem, może dlatego że dla twórców AGP już nie istnieje bo PCI-E
jest "przyszłościowy". Ale dlaczego "Only" ? Hell dunno...


A z tego co wiem różnica w wydajności między AGP a PCI-E jest jakieś 4%, więc bardzo mała, dziwne mi się to wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 10:00, fish13 napisał:

<CIACH>

> > Dlaczego znowu piszą tylko PCI-E only jak grałem w Assasin''s Creeda na karcie
pod
> AGP
> > ( Radeon X1950PRO 512 MB i 256 Bit) i wszystko elegancko chodziło.
>
> Tego to nawet ja nie rozumiem, może dlatego że dla twórców AGP już nie istnieje
bo PCI-E
> jest "przyszłościowy". Ale dlaczego "Only" ? Hell dunno...

A z tego co wiem różnica w wydajności między AGP a PCI-E jest jakieś 4%, więc bardzo
mała, dziwne mi się to wydaje.


Tak jak między DDR2 a DDR3 w RAMie:)
Zważywszy przy okazji na to że maksymalny wariant PCI-E -> x32 - wynosi 8000 MB/s a AGP ->x8 - 2112 MB/s.
To skoro nie widać różnicy to ja już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 09:26, Falconer napisał:

> Zapowiadają, że przejście gry będzie zajmowało około 50 godzin. Nieźle. :)


Pierwotnie mówiono, że ukończenie głównego wątku w GTA IV zajmie 100 godzin... A wyszło
~30.


Ja słyszałem i ukończeniu gry na 100% w 100 godzinach, nie głównym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 20:15, Vormulac napisał:

~20 min. in-game video wraz z komentarzem. Naprawdę warto oglądnąć i zobaczyć jak na
dzień dzisiejszy wygląda gra.


Mam nadzieje że te ręce trzymające broń poprawią jakoś, bo na tym filmiku przypomina mi się jakość z CS 1.6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem ten filmik i uważam że przez to co się stało w siódmej minucie gra niestety może złapać kolejne późnienie , taki idiotyczny błąd na takim ważnym pokazie jest śmiechu warty , widać że grze jeszcze daleko do dopracowania , mam nadzieje że następny Trailer będzie już wyglądał normalnie czyli bez takich zupełnie niepotrzebnych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaby filmik. Nie wiem, jakiego komputera tam używali, ale gra miejscami zaczynała się... Zacinać! Oprócz tego zmartwiła mnie broń- nie miała prawie żadnego odrzutu. Czas ładowania też nie był krótki. Jeżeli tak zostanie, to szykuje nam się połączenie FPS''a i Gothica 3 :P A crash świadczy o tym, że tamtej wersji jeszcze nie zoptymalizowali tak jak należy. Ale wszystko da się naprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:22, NuGGet napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=LhIpDPqguPU - Heh, nieźle, widać nawet jak rosną drzewa
;p
A wymagania będą IMO takie jak ma Crysis, może trochę większe... ;]


Ja bym raczej obstawiała, że trochę mniejsze. Czytając bodajże CDA (albo informacje z jakiegoś innego źródła, którego nazwy nie pamiętam...) twórcy uspokajali graczy, że wymagania nie będą tak kosmiczne jak przy Kryzysie ;) Ale jak będzie w praktyce to dopiero się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego filmiku z rosnącymi drzewami aż do teraz jeszcze nie widziałem , muszę przyznać że nawet fajnie to wygląda , ale mam nadzieje że te drzewa rosną tak szybko tylko na potrzeby tego filmiku , w pełnej wersji gry drzewa nie powinny rosnąć aż tak szybko. A co do wymagań to jak patrzę na te minimalne to gra niestety w najlepszym wypadku pójdzie mi na ledwo na średnich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:51, Ecko09 napisał:

Tu po polsku news, że nie będzie dema
http://www.cdaction.pl/news/4371/0
Wielka szkoda.

Mogli by dać kawałek mapy do jednej misji i wokoło zrobić czarne ściany, no ale może tak się nie da to ich rozumiem. Demo zajmowało by wtedy prawie tyle miejsca co pełna wersja gry. Dobrze, że grę już skończono, może na gwiazdkę będzie już w sklepach. Jakoś specjalnie nie czekam na tą grę, ale trochę mi szkoda, że demka nie będzie. Już nie mogę się jej doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda że nie będzie dema , ale w sumie to było do przewidzenia od samego początku , ponieważ Far Cry 2 ma zbyt otwarty świat gry , a w takich warunkach ciężko wymyślić jakieś sensownie ograniczone demo , no nic pozostaje tylko czekać na pełną wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś demo pierwszego FC było... ;/. Albo im się nie chce kombinować żeby zrobić demo, albo faktycznie nie da rady. Tak czy tak, szkoda, nie lubię w ciemno kupować gier.
A gra mimo wszystko moim zdaniem będzie lepsza od Crysisa, który poza grafiką i fizyką nudzi jak cholera ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze jeszcze to w tym temacie:]
Okazuje się, że wersje na PS3 i 360tkę będziemy w stanie zoptymalizować tak, by działały jak coś, co nazywamy wysokimi ustawieniami pecetowymi. Udało nam się więc dokonać czegoś więcej niż się spodziewaliśmy. Chcieliśmy, by konsolowe wersje wyglądały jak gra na średnich ustawieniach pecetowych a koniec końców wyszły nam ustawienia wysokie. Gra na konsolach będzie dokładnie taka sama pod względem zawartości. Nie pracuje przy niej oddzielny zespół zajmujący się projektowaniem plansz czy inny zespół odpowiedzialny za projekty grafiki. Wszystkie opracowane rzeczy, dane, są więc przenoszone między poszczególnymi platformami. Jedyną rzeczą odróżniającą te wersje będą nieznaczne zmiany w przypadku rozdzielczości tekstur, agresywne promowanie modów na konsolach oraz zmiany w „zasięgu wzroku” bohatera gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować